www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Rezultati izbora za Miss i Mistera 2006.
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~ -> ~ Arhiva - Trač partija ~
::  
Autor Poruka
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 12, 2007 8:06 am    Naslov poruke: Rezultati izbora za Miss i Mistera 2006. Na vrh strane Na dno strane

Uz manje ili vec peripetije, izbor za "miss/mistera 2006-te" ovog foruma je zavrsen! Obe ankete, iako nisu jos zakljucane, se smatraju zavrsenim sa sledecim brojem glasova: za Miss - 84, a za Mistera - 48. Posto je ovo ipak prvi izbor, [jedini] sponzor nagradjuje prva tri mesta za oba izbora sa pretplatom na casopis "Ein Newŷddïon" [koji je ionako besplatan].

[namestam djozluke]

Posle mukotrpnog prebrojavanja glasova [84 komada], medju 12 kandidatkinja, pobednice izbora za "Miss domaci.de 2006." su:

Druga pratilja: *kissy* sa 16 glasova.

Prva pratilja: *OpasnaMackica* sa 18 glasova.

A prva miss foruma jeeeeeeeeeee...:
Eliot je sreda sa 23 glasa !

[publika vika aplauz!]

A sada, za Mistera.
Posle prebrojavanja svih 48 glasova [vidi, tamo 84, a ovde 48!], od 9 kandidata za titulu "Mister domaci.de 2006.", pobednici su:

[opet namestam djozluke u stilu Olivera Mlekara]

Drugi pratioc: Hami_lolic sa 5 glasova

Prvi pratioc: vladanmilosevic sa 10 glasova

A prvi mister foruma jeeee:

Cek' malo. Pobrkao sam papire... ne, nije to taj...

A! Evo ga!

Prvi mister foruma je: Velja25 sa 5 puta vise glasova od mene [tj. 14]!

Pobednicima cestitamo. Uskoro mogu da ocekuju priv sa objasnjenjima u vezi nagrade. Gledaocima i glasacima se zahvaljujemo, kao i moderatorima na pomoci i nasem [jedinom] sponzoru za nagrade i kafu za voditelja. Takodje se i zahvaljujemo i kandidatima sto su se prijavili.

Nadamo se da ce se za naredni izbor, koji ce biti krajem godine, biti puno vise kandidata, kao i glasova.



_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
Babily
Veciti optimista
Veciti optimista





Datum registracije: 28 Avg 2006
Poruke: 5506

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 12, 2007 1:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E pa cestitam pobednicima......... Mr. Green Wink
 
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 12, 2007 1:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svaka čast pobjedinicima... Very Happy 8)

_________________
• Originality is the one thing which unoriginal minds cannot feel the use of. •
 
*miss jr*
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 08 Feb 2006
Poruke: 10666
Mesto: ... u srcu jednom... tamo gde su ptice stale u letu... i zemlja se vise ne vrti...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 12, 2007 1:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I od mene srdacne cestitke

_________________
Ohanzee
.:The Dream Guardian:.


 
slatka_sanerka
Anđeo s greškom
<b>Anđeo s greškom</b>





Datum registracije: 24 Nov 2005
Poruke: 24591
Mesto: *tamo pokraj Miljacke*grada cevapa, viceva, ubica, muja i sulja, al i rokera, oskarovca, nobelovaca

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 12, 2007 2:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

cestitke a pohvale nista meni aaa za ovako lijepu temu neka neka Crying or Very sad Mr. Green
 
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 12, 2007 2:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

slatka_sanerka je napisao/la sledeće:
cestitke a pohvale nista meni aaa za ovako lijepu temu neka neka Crying or Very sad Mr. Green

Bravo slatka_sanerko!

_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
~*трола41*~
Banovan!

~*ЛегендА*~
~*ЛегендА*~



Godine: 33

Datum registracije: 30 Apr 2005
Poruke: 2962
Mesto: Opusteno...Beogradski!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 12, 2007 2:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

SVAKA cast veljo i eliot.....bravoooo

_________________
Zivi Zivot,opushteno i Beogradski!

I? JEL IMA NESTO ZANIMLJIVO U MOM POTPISU?....
 
*kissy*
*zauvijek njegova*
<b>*zauvijek njegova*</b>





Datum registracije: 05 Sep 2006
Poruke: 10195
Mesto: između jave i sna,vrha i dna

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 12, 2007 3:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hmmm... sda smo kao popularni..heh..ja bi cestitala eliot i mackici ,naravno i deckima

_________________

**hell&granger neka vam je sa srećom**
 
vladanmilosevic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 48

Datum registracije: 15 Nov 2006
Poruke: 86
Mesto: brežice

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 12, 2007 4:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hvala svima koji su glasali za mene, i naravno svim nagradjenima.

_________________
Fortes Fortuna Adiuvat
 
Velja25
~ Sanjicin komšija ~
~ Sanjicin komšija ~



Godine: 37

Datum registracije: 20 Jan 2004
Poruke: 2594
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 12, 2007 4:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja bih za pocetak zeleo da se zahvalim mojim tati i mami jer bez njih ne bi bilo ni mene Laughing Laughing Laughing Salim se, hvala svima koji su glasali za mene i drago mi je da sam nosliac ove titule Wink
 
Eliot je sreda
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 1128

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 12, 2007 5:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Simpaticna igrica.
Nista od ovoga nisam uzimala za ozbiljno, pa mi je nekako i bezze da se zahvaljujem sad nesto Rolling Eyes ... al' aj ... ljudi hvala vam Mr. Green

Veljo cestitam Very Happy
 
jagodinac100%
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 08 Jan 2007
Poruke: 3599
Mesto: bgd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 12, 2007 5:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

izbori se ponistavaju zbog zlouptrebe i korupcije pojedinih clanova New Evil idemo
na nove izbore New Evil New Evil nudim 1000 eura za pocetak

_________________
uvek se nesto zalije
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~ -> ~ Arhiva - Trač partija ~ -> Rezultati izbora za Miss i Mistera 2006. Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon