www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Britney Spears?!
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Diskusije o stranoj muzici ~
::  

Kada vam se vise svidjala Britney?!
Svidjala mi se vise pre!
54%
 54%  [ 46 ]
Svidja mi se vise sada!
17%
 17%  [ 15 ]
Nikada mi se nije svidjala!
27%
 27%  [ 23 ]
Ukupno glasova : 84

Autor Poruka
Mjesecarka
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 36

Datum registracije: 06 Feb 2005
Poruke: 864
Mesto: Novi Sad, na Dunavu...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 16, 2007 3:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kao klinka sam je kao slusala... Medjutim, ta faza me je jaaaaako brzo prosla... Sada za nju cujem samo po nekom skandalcicu, pijanstvu, ili nesreci sa ispustanjem deteta iz ruku... Ko je ona i kakva je zaista, mislim da niko zaista ni ne zna...


_________________
...Reci bi sve pokvarile...
 
margitrad
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 25 Maj 2006
Poruke: 326

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 16, 2007 4:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Britni grabi na sve nacine da stekne produzi slavu.. Prvo je bio imidz nevine devojcice,, posle ono sa madonom,, pa deca.. razvodi,,, a sada posto to nije dovoljno pocela je da se druzi sa paris hilton... americka jk
 
Celtus
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Okt 2005
Poruke: 6

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 17, 2007 2:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da je totalno prolupala u poslednje vreme, osim ako i to nije marketinski potez-napijanja, kao emocionalni problemi, pa na kraju da pobedi sve i izda novi album itd...
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 17, 2007 7:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

po mome misljenju jos je ona klinka u mozgu .. nije ona jos odrasla .. sto se tice muzike nema los glas ali ovako kao osoba to sve pokvari ..

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
Slejdž
Gospodja Selektorka
Gospodja Selektorka



Godine: 46

Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 4716
Mesto: Frankfurt/ Loznica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 17, 2007 10:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iskreno receno,zao mi je sto je upropastila svoju karijeru.
Nikad je nisam slusala, jer nije to moj tip muzike
Al na zalost, ona je uzor mnogim devojcicama.I sta im sad pokazuje.
Uzas

_________________
Bez tebe ne smem
ja ne umem
disati,smejati se, hodati
 
lazaruzic
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 37

Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 2149
Mesto: Zaječar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 23, 2007 3:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

lepa je,ali.......
 
Devojka od cokolade
.:¦ VaNi jE vAtRa ¦:.
<b>.:¦ VaNi jE vAtRa ¦:.</b>





Datum registracije: 03 Apr 2007
Poruke: 18307
Mesto: .~. Sous le vent .~.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 24, 2007 8:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sta zena uradi od svoje karijere!!!
Totalno u svemu promasila!!!
Zao mi je njenu decu... Kako ce njihov zivot izgledat?! Rolling Eyes
Mislim da ce tesko biti, da se ona normalizuje!!!
 
gheo
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 22 Jan 2004
Poruke: 1019
Mesto: Timisoara (Temisvar), Banat

romania.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 25, 2007 12:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobra devojka, lepa devojka. Ne bas pevacica, ali niko ni je perfektan.
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 15, 2007 9:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

margitrad je napisao/la sledeće:
Britni grabi na sve nacine da stekne produzi slavu.. Prvo je bio imidz nevine devojcice,, posle ono sa madonom,, pa deca.. razvodi,,, a sada posto to nije dovoljno pocela je da se druzi sa paris hilton... americka jk


Slazem se sa tobom za ono prvo, sto se tice dece, vencanja i razvoda to je njen privatni zivot. Ne radjas decu iz zezanja, ne vencas se da bi te ceo svet gledao, vec zato sto volis nekoga.
To je zivot tako hteo i kraj...
 
Def Leppard
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Maj 2007
Poruke: 215
Mesto: Over the hills and far away

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 16, 2007 8:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Eh Britney....pa onako nije nista posebno,sve pesmice su joj pop stilu(ja licno slabo slusam danasnji pop,pop iz 80s i 90s moze da prodje).Dobre su joj pesmice:I love rock'n'roll(preradila od Joan Jett),Me against the music(ft Madonna),Someday

_________________
Memento Mori
 
Gertie
◊Poker Face◊
<b>◊Poker Face◊</b>



Godine: 37

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 5281
Mesto: Neću da ti kažem, ćelavi!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 16, 2007 4:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Razocarala me je...

_________________
 
strange beauty
~SeXy StRaNgEr~
~SeXy StRaNgEr~



Godine: 34

Datum registracije: 13 Maj 2007
Poruke: 1288
Mesto: ~*~HeArT LaNd~*~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 18, 2007 11:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa uglawnom sam je uwek slooshala..mada najwishe 4. album.. ranije sam je wolela..a sada sam gotowo zaborawila na nju.. njen priwatni zhiwot je katastrofa ali mene to ne zanima mnogo.. zhao mi je shto je nema na muzichkoj stzeni i nadam se da tje se wratiti Rolling Eyes

_________________

<^>FaSh!oN mAkEs Me FeEl So Go0d<^>
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Diskusije o stranoj muzici ~ -> Britney Spears?! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 2 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon