www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Britney Spears?!
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Diskusije o stranoj muzici ~
::  

Kada vam se vise svidjala Britney?!
Svidjala mi se vise pre!
54%
 54%  [ 46 ]
Svidja mi se vise sada!
17%
 17%  [ 15 ]
Nikada mi se nije svidjala!
27%
 27%  [ 23 ]
Ukupno glasova : 84

Autor Poruka
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 20, 2007 9:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikada mi se nije svidjala!!!!!!!


_________________

 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 20, 2007 12:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni se svidjala pre...nekako pesme,bila i bolja po ponasanju dok zadnje dve godine ko da nije ona...udala se bila,ima dvoje dece,mislim nije bila zrela za to a dali ce da se vratiti sa muzikom kao pre,videcemo...
 
spiderwoman
diacetylmorphine
<b>diacetylmorphine</b>





Datum registracije: 11 Jan 2006
Poruke: 1670
Mesto: preko okeana

cuba.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 14, 2007 11:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Voljela sam je kad sam bila mladja,posebno onu pjesmu gdje posipa zvjezdica sa neba,kako pateticno,njoj sad nista ne moze pomoci,dosla je do dna Confused

_________________
Osmijeh na lice i bice sve ok!
 
emmi
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 36

Datum registracije: 28 Okt 2006
Poruke: 2041

italy.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 18, 2007 10:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja mislim da je prerano postala poznata pevacica i imala pogresno drustvo, zbog tog je i pocela da propada.. Rolling Eyes

_________________
 
^^CRNOGORKA^^
~..Hail Mary..~
~..Hail Mary..~





Datum registracije: 08 Maj 2007
Poruke: 6342

california.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 22, 2007 10:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikad mi se nije ni sviđala, davno sam odgledala onaj njen film 'Raskrsnica' i nije loš...
Ali ne mogu da vjerujem da se oćelavila, prije toga se valjda našmrkala malo Laughing ... Mislim... Katastrofa... Shocked
 
.::CipiRipi::.
divlja macka
divlja macka



Godine: 45

Datum registracije: 26 Maj 2007
Poruke: 1567
Mesto: Tamo gde ljubav pocinje....

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 14, 2007 9:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni se nikada nije svidjala jednostavno zbog glasa i stila muzike,nervira me sto je tako pocela da se ponasa pogotovo sada kad ima dvoje dece,pre dok nije imala decu se pravila kao nevina i sve lepo,a sad kao najveca lu..ka,po mom misljenju je to trebala obrnuto da radi neznam zao mi je dece!!

_________________
 
Masha92
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Jul 2007
Poruke: 217
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 29, 2007 4:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gotivim je,i sad ima dobre pesme,ali vise mi se svidjala ranije u svakom pogledu...kontraverzna je i to mi se bas i ne dopada Rolling Eyes
imidz smerne devojke joj mnogo bolje pristaje!

_________________
 
punkisnotdead91
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 11 Jul 2007
Poruke: 78
Mesto: On Metal Heaven

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 31, 2007 11:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikad je nisam volelea,shta vishe mrzim je i nika je necu voleti jer pa ja imam pravilo a to je F*** the rest Metal is the best
 
*LOLA*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 13 Avg 2007
Poruke: 121

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 20, 2007 12:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim svaki covjek gresi nekada i nismo perfektni tako ni ona....

ali u mojim ocima stvarno pretera u zadnje vreme i to akoli vecma 2 deca ima.uzas.jeste postala je prerano popularna i to ne izdrsi svako u taj biznis.i jeste izgubila je partnera koga je mnogo volela,normalno je onda da je tuzna radi toga.
ali i opet ,kada neko zeli takvu karijeru mora imati jasnu pretstavu o tome da stoji u javnost i da ima stime neka odgovornost prima drugima.naprimer je ona uzor mnogim devojakama po svetu ,a dobar uzor nemoz nikada budes kada te slikaju bez gacama . ne treba da se cudi da njen imidz propada.mislim ne zelim joj nista lose ipak mije i zao za nju jer vidi se da ima probleme .

nezna se tacno ocemu je stvar...zelim joj samo da ce dobije s neke strane pomoc !
a i nije ni bruka sto je nisko pala-svakome se moz to desiti-bruka je tek akoli covjek ne ustane vise!

nisam nikada bila neki fan od Britney ,ali prije je bila barem vise simpaticna.
nova pesma:gime more je ok!


Poslednja prepravka: *LOLA* on Uto Jan 08, 2008 8:26 pm; ukupno izmenjena 3 puta
 
Bojan_kralj
~Angel azul~
<font color='blue'><b>~Angel azul~</b></font>



Godine: 33

Datum registracije: 23 Apr 2007
Poruke: 12820
Mesto: Debela 'ladovina

spain.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 22, 2007 12:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pre sam i mogao da je podnesem ali sada nema sanse Confused

_________________

Nema 'leba bez motike...reče lopov i motikom razbi izlog pekare !
 
Nune
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Sep 2007
Poruke: 51

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 15, 2007 5:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma ona je pukla. nikad mi se nije svidjala, nema pojma da peva, ali ipak je svi vole (ili su je bar voleli ranije). nece se ona vratiti na scenu, na VMA sad se videlo...
 
Ranko_SD
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 13 Sep 2007
Poruke: 17
Mesto: Smederevo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 15, 2007 6:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Britney Spears je za mene isto sto i Christina A.
Nekada su mi bile mnogo slatke...
Samo dve pesme mi se dopadaju "Baby One More Time" pesma koja ju je i proslavila i nesto kasnije " Born To Make You Happy"

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Diskusije o stranoj muzici ~ -> Britney Spears?! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 3 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon