www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Britney Spears?!
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Diskusije o stranoj muzici ~
::  

Kada vam se vise svidjala Britney?!
Svidjala mi se vise pre!
54%
 54%  [ 46 ]
Svidja mi se vise sada!
17%
 17%  [ 15 ]
Nikada mi se nije svidjala!
27%
 27%  [ 23 ]
Ukupno glasova : 84

Autor Poruka
-*-Diva-*-
~mali djavolak~
~mali djavolak~



Godine: 33

Datum registracije: 10 Okt 2006
Poruke: 5070
Mesto: *~najlepse na svetu~*

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 15, 2007 6:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kad sam bila mala, bila mi je idol (a kojoj devojcici pa nije bila ako cemo iskreno?).. odrastala sam uz njene pesme i nikad nisam imala nista protiv nje.. to sto je malo vise otkacila, pa.. jbg svako bi uz onakvog muza i onakav nacin zivota.. iskreno ne verujem da ce ikada moci da postigne ono sto je nekad imala jer je jako tesko naterati ljude da misle lepo o tebi opet.. a zna se da je vecina ljudi ne voli.. Rolling Eyes

 
_GentlemaN_
~~Real_ToxiC~~
~~Real_ToxiC~~



Godine: 35

Datum registracije: 22 Jun 2005
Poruke: 12091
Mesto: jedno je Sarajevo, da se zna

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 04, 2007 11:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Znate sta me nervira???

To sto ljudi osudjuju druge ljude radi nekih sitnica, malih gresaka koje se svakodnevno svima desavaju pokusavajuci tako da prekriju svoje...Oke, nije da sad ni ova Britney nije pravila gluposti ali molim vas, osudjuju je ljudi sto je dijete palo...ma dajte, to je cista glupost...to je djecija priroda, svima se to moze desiti i desava i cak stavise to je i bolje da se desi kako bi dijete naucilo kako ce se drugi put ponasati, tehnika pogresno-ispravno je veoma korisna, i mi odrasli je primjenjujemo samo sto ne obracamo toliku paznju...Dakle, ne mozete reci nekom da je losa majka ako je dijete palo il' se razboljelo, taman biste vi ili u ovom slucaju Brtiney to dozvolili da ste mogli nekako sprijeciti.... Rolling Eyes

Sad sto se nje same tice...nije njoj slava udarila u glavu nego ljudi koji su je stalno kontrolisali i pokusavali da iz njenog talenta i truda sto vise zarade...nije ni cudo sto je onda nakon odredjenog perioda i ona pocela da "uziva"....budite iskreni ljudi da i vi uzivate, pijete wte samo sto postoji razlika sto vi niste okruzeni sa 100 fotografa koji ce se zavuci i u misju rupu samo da bi slikali nesto kontroverzno kako bi vas pokazali u losem svjetlu cijelom svijetu - uzas....

Sto se tice njene muzike, ima dobrih pjesama, pjesama koje mi se svidjaju....

To su "Toxic" koja mi je jedna od najdraza, "Everytime", " My prerogative"....i ova nova pjesma mi je stvarno super, "Gimme More" i bas mi je drago sto je evo No.1 na download charts i No.4 na 100 Hot Billboard charts....samo neki dobar video i bit ce prva.... Wink Wink

Bas me interesuje kakav ce biti novi album jer sam vec nekoliko pjesama cuo i nisu lose Wink

_________________
 
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 05, 2007 2:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gimme more- predobra pisma....stavila san je čak i na mob Razz ..

Britney is back Mr. Green

_________________
• Originality is the one thing which unoriginal minds cannot feel the use of. •
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 05, 2007 5:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sto se muzike tice, glas, da li ima ili nema, danas svako peva, al njene pesme su hit, bilo komercijala ili ne ali je uspela da postane nr 1 za kratko vreme


e sad, sto se privatnog zivota tice, to je samo dokaz kako si slaba licnost te dozvoljavas da te slava i novac promeni...kako drugi mogu da budu, iole normalni? a imaju pare, i sve...

ajde jos mogu da razumem alkohol, razvode, zurke i sl, ali kada imas decu, to nikako ne sme da se dozvoli

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 06, 2007 2:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dok je bila na pocetki karijere je bila slatka mala Britney.prosto sam je obozavala..narocito njene hitove:"Overprotected","I'm not a girl,not yet a woman","Ooops...I did it again"..i td...Cak i drugi i treci album kad je izdala kupila sam.Ali kada sam cula kako se obrijala i td..pocela da pije,pusi,da se krece sa raznim tipovima cak i da provodi vece sa njima smucila mi se!!!Ali ova nova pesma nije losa"gimme more"...Pesme su joj Ok ali je ona uzas od coveka!
 
Moj_Decko
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 15 Jun 2006
Poruke: 10
Mesto: bar

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 07, 2007 9:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dvije pjesme mi se svidjaju od nje,a to su "I was born to make u happy" & "I`m a slave" (zove li se tako?)

Ne volim je.. Ali u svakom slucaju, ako je moguce,tolko-kolko mi je "draza" od Rihanne & ostalih novo-pecenih "muzicara"..

Ne svidja mi se njen glas!

_________________
Daddy Yankee - Rompe
 
*princess of darkness*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Okt 2007
Poruke: 133

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 09, 2007 8:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni nje zao...
jeste da ne slusham tu vrstu muzike, tako da o pesmama ne mogu puno da diskutujem, ali devojka je izgledala fantastichno...
i sad mi ju je tako zao.... majke mi... mogli bi ljudi malo barem da je ostave na miru, da se sabere...
inache nije losha ova nova pesmica-iako opet kazem, nije to ono shto ja slusham.

_________________

 
12121988
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 17 Nov 2006
Poruke: 23

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 11, 2007 8:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Postala je drolja narkomanska!!!
 
milica.saska
**principessa**
<b>**principessa**</b>



Godine: 36

Datum registracije: 11 Okt 2007
Poruke: 1263
Mesto: ~Destination Unknown~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 12, 2007 2:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prvi CD koji sam kupila bio je upravo njen "Ooops..I did it again",volela sam neke njene pesme, ali posle svih ovih skandala mi se zgadila Sad
A ova nova "Gimme more" je OK pesma,ali je zato spot grozan...Mogla je nesto originalnije da smisli Exclamation

_________________
All we've ever wanted is to look good naked, hope that someone could take it, God save me rejection from reflection, I want perfection...
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 17, 2007 4:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I meni se svidjala pre, ali devojka je vrlo brzo postala zena i promenila se nacisto, dal zbog braka, ili neceg drugog ne znam, ali ipak, Britney nije vise ista. Nacisto je poludela.

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
srpkinjica
~*+_pevačica_+*~
<b>~*+_pevačica_+*~</b>





Datum registracije: 10 Dec 2007
Poruke: 1391

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 10, 2008 7:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ranije mi je bila baš slatka i simpatična... Naročito u filmu "Nismo više klinke". Pesme su joj takođe bile hitične i lepe, a sad... od kad se druži sa onom kravom Paris...smučila mi se, ne mogu da je smislim! Jadna samo ona njena deca što imaju takvu majku! Embarassed Malo mi je krivo što sam to rekla, jer ne znam kakve žena probleme ima, ali stvarno bi trebalo da malo misli i na decu. Confused Kada slušam "Everytime", recimo...ne mogu da verujem da je to ista osoba... Žao mi je stvarno! Neutral
 
klinka
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 27 Apr 2005
Poruke: 1120

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 12, 2008 1:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni se nikad nije posebno svidala,al zao mi je sad nje...neka se brzo oporavi,mislim da je u Kfed dosta kriv sto je ovako propala!

_________________
Lutka od krvi bez trunke ideje...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Diskusije o stranoj muzici ~ -> Britney Spears?! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 4 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon