www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Britney Spears?!
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Diskusije o stranoj muzici ~
::  

Kada vam se vise svidjala Britney?!
Svidjala mi se vise pre!
54%
 54%  [ 46 ]
Svidja mi se vise sada!
17%
 17%  [ 15 ]
Nikada mi se nije svidjala!
27%
 27%  [ 23 ]
Ukupno glasova : 84

Autor Poruka
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 08, 2008 2:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zijev. WMA je bio super dosadan (kao i uvijek) a Britney jos dosadnija. Zijev!


_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
maww
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 18 Jun 2008
Poruke: 26

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 08, 2008 6:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane



pored sto je osvojila Best Female VC,Best Pop VC,Video of The Year i otvorila show Britney je proglasena i NAJBOLJE odjevenom na WMA.
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 09, 2008 1:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Na dodeli VMA je bila prelepa.Mnogo se potrudila..
Kako je izgledala pre godinu dana a sada...Za ne poverovati Very Happy
 
milica.saska
**principessa**
<b>**principessa**</b>



Godine: 36

Datum registracije: 11 Okt 2007
Poruke: 1263
Mesto: ~Destination Unknown~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 09, 2008 2:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Stvarno je bila prelepa,sve pohvale.Kad bi takva i ostala,da ne srlja više... Neutral

_________________
All we've ever wanted is to look good naked, hope that someone could take it, God save me rejection from reflection, I want perfection...
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 09, 2008 2:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

odlicno izgleda sad, svaka cast Wink

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
maww777
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Sep 2008
Poruke: 21

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 30, 2008 11:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

IZASAO je prvi singl WOMENIZER




USKORO i spot,Womenizer vec rastura na svjetskim listama!

02.12 IZLAZI do sada NAJBOLJI album Britney Spears "Circus"!

Max Martin "URADIO SAM SVOJU NAJBOLJU PJESMU DO SADA za novi album Britney Spears"



[size=150]PROMOCIJA JE POCELA[/size]



Britney je danas u New Yorku dala interviju i tako pocela promociju novog singla.

Govorila je o albumu,o VMA i o novom HIT singlu !!!


Da i potvrdila je [size=150]TURNEJUUUUUUUUU[/size] Smile Smile Smile

PREVOD jucerasnjeg gostovanja





JJ: Tako je odlično što si ovdje jer smo cijeli vikend na Z100 puštali tvoju novu pjesmu, klasičnu Britney.
Britney: Hvala! To je tako ludo, hvala što puštate moje pjesme, to je super.
JJ: Odlično izgledaš. Kosa - sve. Ona ima fora sunčane naočale u studiju.
Britney: Hvala ti. Tako si dobar. Baš si drag, hvala ti.
JJ: Tvoj šesti studijski album, trebalo je vremena?
Britney: Da. Zapravo, učinila sam to. Radila sam na ovom albumu već šest mjeseci.
JJ: Reci mi nešto o "Womanizer"-u.
Britney: To je baš fora pjesma. Sviđa mi se činjenica da je tako nadahnjujuća za cure jer zapravo govori znamo što misliš napraviti. Radi se o dečkima koji varaju cure i stvarima poput toga. To je kako ženska himna. Zato mi se sviđa.
JJ: Jesi li očekivala da će se mnogo žena moći povezati s pjesmom?
Britney: To je upravo ono što sam osjetila kad sam čula pjesmu, znaš li što mislim? Nadam se da će također moji fanovi vidjeti to na isti način.
JJ: I čestitam na VMAs! Napokon, ha?
Britney: Da, znam!
JJ: I čuo sam da nisi bila baš luda za spotom "Piece Of Me"?
Britney: Mislim, to je fora video, ali mislim da sam napravila puno bolje spotove pa sam bila šokirana što sam dobila nagradu.
JJ: Je li ti bilo drago, ili si mislila "To je fora, ali radila sam i druge dobre stvari!"
Britney (smije se): Da, ali bilo inspirirajuće misliti, "jer sada, znaš, idem naprijed sa spotovima koje radim i mogu otići tamo i napraviti nešto ludo pa vidjeti što se dogodi."
JJ: Ovo moram pitati, hoćemo li vidjeti novu turneju?
Britney: Da, definitivno iduće godine, sigurno.
JJ: Je li to ono o ćemu se radilo sa svim onim plesanjem?
Britney: Oh, da, definitivno.
JJ: Super! Hoće li to biti svjetska turneja? Ili samo SAD?
Britney: Hmm... Vjerojatno svjestska.
JJ: Odlično! Ima li još nešto što želiš reći svojim fanovima ovdje u New York-u?
Britney: Puno mi nedostaje biti ovdje! To puno volim... To me ćini... kao, gorko-slatko je dolaziti ovdje jer sam prije živjela ovdje dvije godine! I kada dođem ovdje, mislim "Čovječe, da bar još uvijek imam svoj stan ovdje i tako neke stvari". Ali sviđa mi se to, daj mi energiju - ludo je.
JJ: Koja stvar ti najviše nedostaje odavde?
Britney (smije se): Hm, pizza!
JJ: Da li ti uzmeš samo jednu krišku ili cijeli pizzu pa na mršavljenje?
Britney: Oh, ja jedem! Jedem ono što hoću. Moram reći da - svakako.
JJ: Savjet za sve dame - kada idete na odmor jedite što hoćete i onda na mršavljenje.
Britney: Da, svakako.
JJ: Odlično, ja mislim da bi još jednom trebali čuti "Womanizer" na radiju, želiš li ga najaviti?
Britney: Da, ovo je moja nova pjesma, "Womanizer". Nadam se da će vam se svidjeti!


imate pogledati citav interviju(http://www.youtube.com/watch?v=uVvNIT-LcCg&eurl),a pjesma Womenizer je pored sto je broj 1 u mnogim zemljama,je i broj 1 na Z100,a usla je i u TOP 40 na media base,za samo 3,4 dana otkada je izasla!!!



Britney je i dalje i New Yorku nakon usjesnog gostovanja na Z100 otisla je u soping,a potom na veceru,naravno sve uz pratnju velikog broja paparazza,nazalost...danas je vidjena sa uradjenom frizurom i make up-om.







Britney je nominovana i za Mtv EMA 2008 u sledecim kategorijama:
Best Act 2008
Best Act Ever
Album Godine Blackout


Nove SLIKE

Britney na predstavi!





NO 1 ON ITUNES
http://i48.servimg.com/u/f48/11/38/18/85/2qswdg10.png

USA # 1
Canada # 1
Spain # 1
Sweden #1
New Zealand #1

France # 2
Norway #2
Finland # 3
Denmark # 3
Italy # 4
Australia # 4
Portugal # 8



"Womanizer" is still currently the most downloaded song on iTunes', coming in at #1 on the Top Songs chart as well as the Top Pop Songs chart.

The single also debuted on Billboard's top 100 this week! Ok, so it was at 96th, BUT that does not include this week's digital sales, which is expected to place the single in the top half by next week, if not top 5 - competing against T.I., Beyonce & Shakira for biggest jump ever on the Billboard charts.

In fact, the single has jumped up over 10 spots on Media Base, which measures radio airplay, coming in at #22.

"Womanizer" isn't just doing well on iTunes', but is also one of the most purchased songs on Amazon.com! coming in at #3 on their best selling MP3 chart. "But Jordan, I already bought it on iTunes', why would I buy it again on Amazon if it won't count towards her overall digital sales?" Not true!
SPOT SUTRA!!!



[Edit by Bojan_kralj: Pisanje poruke jedne za drugom, u istoj temi, gde to nije neophodno (SPAM-ovanje), strogo je zabranjeno Pravilnik-om.]

WOMANIZER official video clip je izasao!!!





# 1 Billboard-WOMANIZER



Pop Princeza se vratila na vrh sada i zvanicno,nakon sto je skoro sedmicu bila #1 na itunes,nakon sto je oborila rekord u prodaji ove sedmice,nakon sto je spot gledalo 2 miliona na youtube za samo 3 dana,2 miliona na mtv i skoro 8 miliona na abc-u,nakon sto je u vrhu svih muzickih ljestvica na radio stanicama i nakon sto je odusevila sve sa novim spotom koji je najgledaniji spot ove sedmice,doslo je i ono pravo !!!BROJ 1 na Billboard HOT 100!!!,takodje #1 je ostvarila i na HOT DIGITAL SONG.Potpisan je i ugovor za turneju,najavljeni su i mnogi nastupi,dokumentarac i jos malo pa i album!!!



[Edit by Bojan_kralj: Pisanje poruke jedne za drugom, u istoj temi, gde to nije neophodno (SPAM-ovanje), strogo je zabranjeno Pravilnik-om.]

Zadnja opomena...jos jedan dupli post i BAN !
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 15, 2008 10:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Neki dan je vidjeh na TV-u. Britney je bila i ostala nakandirana glupaca do bola Exclamation . Rolling Eyes
Arrow A sestra joj opet trudna. Shocked Jao dvolicne li familije. Mama se kao pravi neka konzervativka, kceri takodjer a u biti su sve tri ljigave glupe bezveznjace! Rolling Eyes


P.S.
maww=maww777=TROL=nije vrijedno vremena ni paznje da bi se citalo

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
milica.saska
**principessa**
<b>**principessa**</b>



Godine: 36

Datum registracije: 11 Okt 2007
Poruke: 1263
Mesto: ~Destination Unknown~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 16, 2008 4:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne sviđa mi se ni spot(liči mi na Toxic),a ni pesma.Može sve to mnogo bolje Wink

_________________
All we've ever wanted is to look good naked, hope that someone could take it, God save me rejection from reflection, I want perfection...
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 16, 2008 4:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ona prethodna pesma, gimme gimme more mi je bolja od ove nove

al ok, vazno je da se vratila u normalu

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
rebelde_boy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Avg 2008
Poruke: 1

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 03, 2008 12:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

po meni Brit sad poshteno ima mnogo bolje pesme!!! Cool
 
maww777
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Sep 2008
Poruke: 21

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 04, 2008 10:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

NOVI ALBUM LISTA PESAMA!!!



01. Womanizer
02. Circus
03. Out From Under
04. Kill The Lights
05. Shattered Glass
06. If U Seek Amy
07. Unusual You
08. Blur
09. Mmm Papi (feat. Let's Go To War)
10. Mannequin
11. Lace And Leather
12. My Baby

BONUS
13. Radar
+ "Rock Me In," & "Phonography."


U prodaji 02.12.2008,Britney je izjavila da ce ovo biti njen najbolji album ikada,da je jaca neko ikada,album je radio najbolji tim producenata,tekstopisaca na svetu,na albumu ce se nalazitio svega,i electro popa,pop-a,dance,dve prelepe balade,rnb,album ce biti vrhunski!




Prvi Singl sa novog albuma kao sto znate je WOMANIZER,izasao je i spot,trenutno rastura na svim ljestvicama sirom sveta,to je najavni singl za album CIRKUS(circus) koji izlazi 02.12 na njen rodjendan,tada ce Brit odrzati promociju,GMA koncert,napraviti slavlje i izdati album,dva dana pre toga 30.11 izlazi DOKUMENTARAC-For The Record u kojem ce govoriti o svemu,o djeci,razvodu,skandalima i slicno...priprema se i velika svetska turneja,i nastupi kakve do sada niste vidjeli,mnogo mnogo mnogo novih projekata,uskoro i drugi spot sa novog albuma!!!


WOMANIZER SPOT!
http://www.youtube.com/watch?v=gZSLIq6YiRY

NOVE SLIKE sa proba!




 
Saintts
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 27 Sep 2008
Poruke: 1

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 05, 2008 3:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Smesna je ....
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Diskusije o stranoj muzici ~ -> Britney Spears?! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 8 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon