www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Crni Gruja I Kamen Mudrosti
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~
::  
Autor Poruka
ComiX
~ Tajni agent ~
~ Tajni agent ~





Datum registracije: 29 Nov 2005
Poruke: 2077
Mesto: Serbia

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 14, 2007 2:57 pm    Naslov poruke: Crni Gruja I Kamen Mudrosti Na vrh strane Na dno strane

Premijera: 01.02.2007, Sava centar
Režija: Marko Marinković
Scenario: Aleksandar Lazić, Rade Marković i Jovan Popović
Uloge: Nenad Jezdić, Nikola Kojo, Marinko Madžgalj, Boris Milivojević, Zoran Cvijanović, Bogoljub Mitić Đoša, Ognjen Amidžić, Dragan Jovanović, Petar Božović, Dragan Nikolić, Dragan Bjelogrlić, Voja Brajović, Tanja Bokan, Nela Mihajlović, Dušanka Stojanović

Oficijalni web Sajt Crni Gruja i Kamen Mudrosti

Radnja dugometražnog filma, proizašlog iz popularne TV serije, vrti se oko misterioznog kamena koji ima magično dejstvo, jer ko u njega udari glavom tri puta, postaje mudriji!

Zato Karađorđe (Nikola Kojo) angažuje svog rođaka Crnog Gruju (Nenad Jezdić), da mu uz pomoć vernih slugu Čeda Velje (Marinko Madžgalj) i Boleta (Boris Milivojević), pronađu čudotvorni Kamen.

Ekipa, koja se dokazala u radu na seriji, za potrebe filma je proširena novim članovima porodice Crnog Gruje.


Informacije su preuzete sa oficijalnog sajta distributerske kuće TUCK.


 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 15, 2007 12:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Odlicno! Jos samo da ulovim nekog od drugara ko hoce da ide.

PS: Ako su novosadjani odavde raspolozeni da idu na premijeru [bioskop "Arena", 31. I 2007] javite mi se na priv da se organizujemo.

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
ComiX
~ Tajni agent ~
~ Tajni agent ~





Datum registracije: 29 Nov 2005
Poruke: 2077
Mesto: Serbia

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 30, 2007 4:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cujem da su karte za jedan dan planule za premijeru u Sava Centru, bice ovo neko ludilo od filma, jedva cekam. Very Happy

 
bozayu
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 12 Jan 2005
Poruke: 151

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 05, 2007 12:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da li je neko gledao kakav je film

_________________
nije sve u lovi ima nesto i u ljubavi
 
julija_bgd
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Feb 2007
Poruke: 5

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 07, 2007 11:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I mene interesuje kakav je film ako ga je neko gledao
 
SalasAr
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 13 Mar 2006
Poruke: 22
Mesto: Lazarevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 14, 2007 10:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mrzim takve nase filmove!
 
sanjica_meda
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Feb 2007
Poruke: 10

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 17, 2007 2:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobar je film, ima dobrih fazona! Moja preporka: pogledajte film, vredi stvarno
 
medonja89
Upozorenja: 1 od 3

Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 15 Apr 2006
Poruke: 322

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 17, 2007 2:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jos ga nisam odgledala ali imam neki utisak da je dobar.svi koji su gledali kazu da je super
 
Nikola_BG
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 96

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 18, 2007 4:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam ga odgledao,i kazem vam da je film v r h!
Obavezno ga svi pogledajte!

_________________
Volim narodnjake
 
plass_chamoice
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 41

Datum registracije: 23 Okt 2006
Poruke: 259

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 18, 2007 5:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nisam gledao al kontam da je odvala od filma. malo mi se ne svidja sto prave komediju s nasom istorijom. bilo bi dobro kada bi se snimio neki ozbiljan film iz nase istorije.

_________________
Treba samo sto vise piti i pusiti
 
Gertie
◊Poker Face◊
<b>◊Poker Face◊</b>



Godine: 37

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 5281
Mesto: Neću da ti kažem, ćelavi!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 23, 2007 11:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najjaci su! U odnosu na seriju i nije nesto ali ima dobrih fora, tipa:

Ema, esesa
Srbija do Tokija
Snicla Karadjordjeva!

_________________
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 24, 2007 7:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

plass_chamoice je napisao/la sledeće:
nisam gledao al kontam da je odvala od filma. malo mi se ne svidja sto prave komediju s nasom istorijom. bilo bi dobro kada bi se snimio neki ozbiljan film iz nase istorije.


Ljudi vise vole da gledaju zabavne filmove od istorijskih. Ovako je lepo "upakovano" i jedno i drugo. Nije sprdnja sa nasom istorijom jer se uz ovaj film i seriju em lepo zabavis, em nesto i naucis. Sad cu da se igram profesora istorije:
1. Gde je bio sabor na kom je pala odluka da se digne ustanak?
2. Gde je Karadjordje izabran za vodju I srpskog ustanka?
3. Ko je bio aga uoci izbijanja ustanka?
4. Kako se zvao glavni Karadjordjev rival?
5. Da li je ustanak izbio na zimu ili na prolece?
Umesto da odgovaras na ta pitanja, odgovori mi samo na jedno: da li se ti odgovori mogu naci u filmu/seriji? Wink

Trgovacki/marketinski trik: ponudis musterijama ono sto zele + jos nesto uz to. Wink

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~ -> Crni Gruja I Kamen Mudrosti Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon