www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

smeta mu moja proslost..
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
Bincy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 29 Jun 2006
Poruke: 125

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 16, 2007 9:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da znam kapljica i ja sam njemu rekla da mu nisam nikad isptivala koga je imo u proslosti niti me ne interesuje jer je on moja sadasnjost al on jednostavno ne shvaca sta radi iz nase veze. kao sto si rekla otvoreno cu popricat sa njim i ako budem vidla da jednostavno ne ide moram ic dalje.
mislim da sam dala u ovoj vezi sve od sebe, al izgleda za njega nisam dovoljno perfekt tj. jer njemu smeta svaka stvar u nasoj vezi i zato nemogu da nadem rjesenje.
Znam da on pokazuje na taj nacin svoju ljubav,al ta ljubav moze bit i nesta drugo ... pitas se ponekad gde to vodi..
dali su mu pravi prijatelji i osobe koju su mu rekle nsta iz moje proslosti i tako uopce zele srecu u njegovom zivotu ..kad bi meni neko nesta reko o njem ne bi pala pod utjecaj mojih prijatelja jer je razmisljam svojom glavom srcem i umom. Jednostavno niko nece sprijecit moje zelje i ono sto ja zelim.


 
kapljica
ULT_RAS-ov Anđelak
ULT_RAS-ov Anđelak



Godine: 40

Datum registracije: 17 Avg 2005
Poruke: 1985
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 16, 2007 1:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
da znam kapljica i ja sam njemu rekla da mu nisam nikad isptivala koga je imo u proslosti niti me ne interesuje jer je on moja sadasnjost al on jednostavno ne shvaca sta radi iz nase veze.

Nije argument to sto ti njega nisi pitala. Pa to je potpuno nebitno. Svakoga interesuju razlicite stvari, samo je razlika da li nas interesuju zbog toga sto zelimo da znamo sve o toj osobi da bi nas to jooos vise zblizilo sa njom, ili da bi zadovoljili svoju radoznalost i time povredili svog ego ako ne dobijemo informaciju koju smo zeleli da cujemo.
Argument je sto nije dopustivo da on radi to sto radi! Argument je sto mu nikad nisi dala povoda da razmislja u tom smeru. Argument je njegov i samo njegov problem sto ne moze da se izbori sa nekim sasvim normalnim cinjenicama koje prate svakog od nas, pa i njega samog! Argument je sto ne vidi svoju proslost, a moze da kritikuje i prebacuje tvoju.

Citat:
Znam da on pokazuje na taj nacin svoju ljubav,al ta ljubav moze bit i nesta drugo ... pitas se ponekad gde to vodi..

Ljubav se pokazuje na druge nacine...Paznjom, lepim sitnicama, stvarima koje ti mame osmeh na lice, postupcima koje te ucine srecnom, zadovoljnom, gestovima koje te ispune pozitivnoscu i energijom...A ne necim sto ti ocigledno smeta!

_________________

Kad suze govore, istina razvaljuje
I svaka rec me obori s nogu
To sto si varao, to bih ti oprostila
Al' sto si mene - to ne mogu!
 
merymca
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 47

Datum registracije: 28 Jun 2005
Poruke: 1249
Mesto: da mi je u 'PUSTINJU'

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 16, 2007 1:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pitaj ti njega jel on živi u prošlosti ili u sadašnjosti,...on je vjerovatno brez prošlosti,...
 
Bincy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 29 Jun 2006
Poruke: 125

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 16, 2007 5:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da ima on jaku proslost koja je jos jaca od moje ...
sve te stvari koju sam ja imala imao je i on mozda jos vise ....od mene
posto je stariji,iskusniji.
Jest argument da nije mozda ocekivo da ce to saznat...
i glupo je barem meni da bi ja njemu prckala po proslosti mislim da bi bila samo povrijedena i ne bi imalo smisla bar za mene...
 
veca_vestica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 08 Feb 2005
Poruke: 22

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 17, 2007 4:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hm, gledam pise 21 godina...ako stvarno imas toliko, bas me interesuje kakvu si ti to mogla veliku proslost da imas. Nalazis se maltene na pocetku svog zivota. Gospodinu nema ni sta da objasnjavas niti sta da ga pitas a najmanje od svega da mu se pravdas. Drugim recima, mlada si i njega postavi na mesto koje mu pripada a koje zasigurno nije pored tebe.

Govorim iz licnog iskustva. Takvim likovima jednom pocnes da se pravdas sto uopste postojis...Duso, samo glavicu gore i svojim putem hrabro.
 
Bincy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 29 Jun 2006
Poruke: 125

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 17, 2007 6:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

znam imala sam prvog decka tek sa 18 godina tako da mozes zamislit a tek sam pocela zivjet i vec po njegovom radim nesta gresno sto sam imala bivse i tako dalje .....
pa ne znam malo je tesko komplicirana stvar ja znam sta njega muci ... i sta mu se desava u njem ...tako da ce samo pokazat vrijeme gde ce put vodit dalje Confused
 
Vampirela
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 31 Avg 2006
Poruke: 454
Mesto: Tamo gdje je on...

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 18, 2007 11:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ako ti je stvarnooooo stalo do tog decka, probaj da mu kazes da samo on za tebe postoji jer inace ne bi bila sa njim. objasni mu da nista ne osjecas prema ex decku i da je on samo tvoja proslost. a ako ti nije tolikooooo stalo do njega, bolje ga ostavi sada jer niko nije vrijedan da se nerviras i budes lose raspolozena. ostavi ga i trazi onog kojem nece smetati sto si prije njega imala nekog decka.
a svom dragom reci da ako hoce curu bez proslosti ode u porodiliste jer samo jos tamo moze naci zensko bez proslosti

_________________
LJubav je jedina stvar na svijetu koju ne treba objasnjavati i kojoj ne treba traziti razlog!
 
sandricicak
*mama 2 andjela*
*mama 2 andjela*



Godine: 36

Datum registracije: 22 Okt 2006
Poruke: 7174
Mesto: pod sjajem ruzicastih zvezda

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 22, 2007 4:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa on je tebe uzeo sa sve tvojom prosloscu,ako mu je to smetalo zasto te je uopste muvao!!!???
ko da on nema proslost!
uh takve osobe me mnoooogo nerviraju!

_________________
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 22, 2007 4:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni je zao clanice @Bincy jer je ocigledno da joj je stalo sta ce drugi da kaze nego to sto je ona sama to sto jeste....i sto se potresa zbog jednog ljubomornog, sebicnog, egoisticnog momka....ja bih se okrenula i otisla, ako mu to smeta....ne podnosim da mi neko prica sta sam i kako gresila...ili radila u proslosti....niko nije bezgresan...a svi vole da komentarisu tudje postupke Evil or Very Mad

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Bincy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 29 Jun 2006
Poruke: 125

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 22, 2007 7:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dameski je napisao/la sledeće:
meni je zao clanice @Bincy jer je ocigledno da joj je stalo sta ce drugi da kaze nego to sto je ona sama to sto jeste....i sto se potresa zbog jednog ljubomornog, sebicnog, egoisticnog momka....ja bih se okrenula i otisla, ako mu to smeta....ne podnosim da mi neko prica sta sam i kako gresila...ili radila u proslosti....niko nije bezgresan...a svi vole da komentarisu tudje postupke Evil or Very Mad


da znam upravu si ... sta da vise kazem nasa veza je vrlo slomljena sve je gore i gore tesko je .... sad nije vise pitanje samo proslosti vec to da vise ne ulaze trud u nasu vezu...ne vidamo se vise cesto ...uglavnom nije to to ..
neki dan sam ga pitala dali hoce da ja napravim kraj ...nakon toga izvlacila sam iz njega svasta i svega ...rekla mu svoje al on se pravi kao da je uslo u jedno uho i izaslo ...ne slusa me ...ja mu dajem signale patnje al ne vidi ama nis..samo vidi sebe svoje drustvo kako ce se provodit to mu je glavno..
 
please
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 25 Apr 2006
Poruke: 1427
Mesto: pogresna drzava

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 22, 2007 9:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bincy,duso,teraj tog tipa djavolu,bre!!!
kriv je koliko je sirok i dugacak Wink
nego mu je lakse bacati krivicu na tebe.
lakse je to nego cistiti svoj prag

_________________
www.ONE.org
 
silver_rain
~~Nutella Girl~~
<b>~~Nutella Girl~~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 13 Apr 2007
Poruke: 5289
Mesto: u pogledu njegovih očiju

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 23, 2007 9:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ima drugih, ima boljih, ali nedozvoli da patiš cijeli život zbog svoje prošlosti, jer svi imamo prošlost...

_________________
Tko nema u glavi ima u nogama, a
kod nekih žena je to sasvim dovoljno.

 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> smeta mu moja proslost.. Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 2 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon