www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

smeta mu moja proslost..
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 23, 2007 5:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Teraj ga što dalje od sebe!!


_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 23, 2007 5:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bincy je napisao/la sledeće:
dameski je napisao/la sledeće:
meni je zao clanice @Bincy jer je ocigledno da joj je stalo sta ce drugi da kaze nego to sto je ona sama to sto jeste....i sto se potresa zbog jednog ljubomornog, sebicnog, egoisticnog momka....ja bih se okrenula i otisla, ako mu to smeta....ne podnosim da mi neko prica sta sam i kako gresila...ili radila u proslosti....niko nije bezgresan...a svi vole da komentarisu tudje postupke Evil or Very Mad


da znam upravu si ... sta da vise kazem nasa veza je vrlo slomljena sve je gore i gore tesko je .... sad nije vise pitanje samo proslosti vec to da vise ne ulaze trud u nasu vezu...ne vidamo se vise cesto ...uglavnom nije to to ..
neki dan sam ga pitala dali hoce da ja napravim kraj ...nakon toga izvlacila sam iz njega svasta i svega ...rekla mu svoje al on se pravi kao da je uslo u jedno uho i izaslo ...ne slusa me ...ja mu dajem signale patnje al ne vidi ama nis..samo vidi sebe svoje drustvo kako ce se provodit to mu je glavno..







i sams i dovoljno pametna i bistra da vidis da je problem do njega, a tema proslosti samo povod da ima tek tako nesto da ti prebaci, da ne ispadne da je on kriv


draga moja, okreni se i idi....znam da ce boleti ali manje tebe sad koliko ce njega kasnije

ti si zasluzila mnogo boljeg Wink

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Lilly lovedoll
*GiMmE mOrE*
<b>*GiMmE mOrE*</b>





Datum registracije: 26 Maj 2006
Poruke: 3257

north_korea.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 23, 2007 10:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pitaj ga kako da vratis vreme...
 
TAMARA MAGIS
***bombica***
<b>***bombica***</b>



Godine: 44

Datum registracije: 10 Mar 2007
Poruke: 52380

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 24, 2007 10:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nema nista gore od ljubomore....znam iz iskustva....sta da ti kazem to ne prestje moze biti samo gore vremenom nista bolje

_________________
Tek kada se nadjes daleko, od onog koga volis,
mozes da shvatis koliko ti je njegovo prisustvo znacilo,
i koliko je sve sto je u tvom zivotu imalo neki znacaj,
bilo vezano za tu osobu ...
 
Mala_crvena
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 26 Apr 2007
Poruke: 347

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 29, 2007 8:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da je kriva ljubomora...I da treba toj osobi dokazati da ne treba biti ljubomoran bez veze iako ponekad je prekid najbolji jer cura to vise ne moze podnijeti..kao ja...npr.

_________________
Prodi samnom kroz CRVENO
bit ce moje sto je njeno
vezi oci i ne koci
prodi samnom kroz CRVENO...
 
Bincy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 29 Jun 2006
Poruke: 125

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 12, 2007 9:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da prekinili smo ...kao sto znate bilo je sve vise teze i teze
imala sam veliki teret na sebi ...zapravo okrenila sam novi list mada je stvarno tesko jer on upostavlja samnom kontakte sad mu je zao zapravo pece ga savjest al ja sam hladna pokusavam da budem takva
 
**OpasnaMackica**
Banovan!

Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 04 Apr 2007
Poruke: 593

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 18, 2007 12:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

neka si...ja sam sa momkom koji mi stalno nabacuje sto sam bila sa njegovs 4 najbolja druga....e pa mlada sam i nisam tad jos bila sa njim a njemu je krivo sto mi nije prvi....ma ko ga sisa ako hoce nek me voli ovakvu kakva sam
 
please
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 25 Apr 2006
Poruke: 1427
Mesto: pogresna drzava

france.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 18, 2007 8:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

**OpasnaMackica** je napisao/la sledeće:
neka si...ja sam sa momkom koji mi stalno nabacuje sto sam bila sa njegovs 4 najbolja druga....e pa mlada sam i nisam tad jos bila sa njim a njemu je krivo sto mi nije prvi....ma ko ga sisa ako hoce nek me voli ovakvu kakva sam

u pravu si Very Happy udri mu po petom drugaru,zasto ne po sestom...
pa ces da vidis kako ce te jos vise voleti Very Happy

nego,bincy,drzi se dobro!
ne nasedaj mu na price
ili neka ti obeca da nece vise leciti svoje komplekse na tebi Confused

_________________
www.ONE.org
 
Vampirusa
Izabel di Mulen
<b>Izabel di Mulen</b>





Datum registracije: 09 Apr 2007
Poruke: 18892
Mesto: ... tamo gde ljubav počinje...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 18, 2007 9:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

obavezno ga sutni

zamisli sta bi ti tek radio u braku ( pu pu daleko bilo) beli dan ne bi videla.

_________________
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 08, 2007 7:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

proslost treba zaboravit i gledati sadasnjost... Rolling Eyes

_________________

~ Banetova Žena ~
 
shaketalo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 56

cuba.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 17, 2007 3:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sestro ja sam musko ..ako hoces da mu napakostis-nadji momka samo da ima jednu bolju osobinu koja je vidljiva tipa lepsi,zgodniji i sl. prosetaj sa njim kraj bivseg ..poslace ti poruku garant ....odgovori mu " tebi nije bila potrebna devojka vec psihijatar"
Kolki rtd moras da budes da radis takve stvari ..kao sto je neko rekao sto je krenuo sa tobom ako mu se ne svidjas -taj decko ima komplex nize vrednosti ...pa covece ja sam najlepsi najbolji najzgodniji najsarmantniji i znam da ni jedan bivsi ne moze da bude bolji od mene -zato su oni bivsi a ja sadasnji Razz
Ne kazem da nisam ljubomorisao nekada ali sam bio mlad lud i neiskusan, ( a imao sam i razloga za neke stvari koje su mi se tada cinile strasnim a sad vidim da su gluposti).
Sreca tvoja pa si raskinula sa njim
Wink

_________________
Samo dve stvari nemaju granicu :
1. ljudska glupost
2. svemir
(za svemir i nisam bas siguran)
 
anabila
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 28 Jul 2007
Poruke: 395

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 28, 2007 5:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jednom je smetalo...
ja sam mu rekla da je za mene to proslost a ako on to ne moze prihvatit da je to nejgov problem i daon gubi...
a ne zelim biti u vezi s nekim koga zamara proslost...
proslost je proslost ine mozes je promijeniti
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> smeta mu moja proslost.. Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 3 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon