www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

smeta mu moja proslost..
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 31, 2007 7:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne da se proslost ne moze promeniti nego i ne treba. ok, da ne duzim pricu, vazno da si ti to zavrsila, krenula dalje. ne daj se malac Wink (hm,"malac" pa ovaj tepam ti Very Happy )

b good Smile

cmok


 
Masha92
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Jul 2007
Poruke: 217
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 29, 2007 4:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ako ima neki problem sa tim,oteraj ga u tri...znas vec.
tim ponasanjem ne pokazuje ni da te postuje,ni da je zaljubljen,a jos manje da te voli.
ako ne moze da napravi razliku izmedju proslosti i sadasnjosti...onda treba dobro da razmisli pre no sto uopste odluci da nadje devojku.

_________________
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 12, 2011 1:10 pm    Naslov poruke: Re: smeta mu moja proslost.. Na vrh strane Na dno strane

Bincy je napisao/la sledeće:
sta da osoba ucini u takvoj situaciji ... kad ti neko prebaciva s kim si bio u proslosti Rolling Eyes zasto se to desava jer kriva ljubomora ili nesta drugo..

cure pomozite ...ne mogu da nadem izlaza Crying or Very sad

jel vam se to ikad desilo ... i sta ucinit u takvoj situaciji napravit
prekid ili nesta ? Sad


Nadam se da si nekako izašla na kraj sa svojom prošlošću i njegovom ljubomorom, jer to je ipak uvijek samo stvar ljubomore.
Naravno da će mu uvijek smetati moja prošlost. Smeta i meni samoj, jer nisam od onih besprijekornih, odanih žena nikad bila.
I ne mogu reći da se ta ista prošlost ne razbija o glavu i ne sveti. Tada o tome nisam razmišljala. Sada...ne bih tu istu prošlost ponovila. Ali...isto tako sam svjesna toga da nazad ne mogu, vremeplov ne postoji, ostala je samo griža savjest i katkad bježim od svake misli na neke događaje iz svog života.
Smeta mu.
Zna da prebaci.
Šutim.
Poštujem njegove riječi.
Cijenim njegovo mišljenje.
I shvatam da mu nije lako.
Ali ... ja sam njegov izbor. Znao je kakva mi je prošlost i prije nego je ušao u vezu sa mnom i sa tim se mora boriti. I bori se, vjerujte. Moje je ne ponavljati greške i ne uniziti ga mišlju ili riječima, da postupke i ne pominjem. Moje je da se brinem o tome da prošlo vrijeme sa njim ostane čisto i besprijekorno kakvo je trebalo biti i prije njega.
Skupo se plaća prošlost, drage dame. Preskupo. I ne slute mnoge koja je cijena.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
emili92
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 31

Datum registracije: 04 Dec 2009
Poruke: 2

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 28, 2011 1:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam bas u takvoj situaciji kao ti. Sve sam uradila za njega,zrtvovala sve,bezala sa njim na more jer mi moji ne dozvoljavaju da budem sa njim,sve uradila,a on mi prebacuje,evo vec 4mes.zbog jednog decka sa kojim sam se ja poljubila jednom pre njega jer mu se kao on gadi.Govori mi po ceo dan da nece sa mnom nista ozbiljno nikada,samo hoce bzvz,a ja i dalje pokusavam. Nabija mi to na nos,hocu da poludim.Ne znam sta da radim,volim ga,ali me zbog toga udaljava od sebe.... A,tako mi je krivo... Sad Sad Sad
gkukolj je napisao/la sledeće:
Bincy je napisao/la sledeće:
sta da osoba ucini u takvoj situaciji ... kad ti neko prebaciva s kim si bio u proslosti Rolling Eyes zasto se to desava jer kriva ljubomora ili nesta drugo..

cure pomozite ...ne mogu da nadem izlaza Crying or Very sad

jel vam se to ikad desilo ... i sta ucinit u takvoj situaciji napravit
prekid ili nesta ? Sad


Nadam se da si nekako izašla na kraj sa svojom prošlošću i njegovom ljubomorom, jer to je ipak uvijek samo stvar ljubomore.
Naravno da će mu uvijek smetati moja prošlost. Smeta i meni samoj, jer nisam od onih besprijekornih, odanih žena nikad bila.
I ne mogu reći da se ta ista prošlost ne razbija o glavu i ne sveti. Tada o tome nisam razmišljala. Sada...ne bih tu istu prošlost ponovila. Ali...isto tako sam svjesna toga da nazad ne mogu, vremeplov ne postoji, ostala je samo griža savjest i katkad bježim od svake misli na neke događaje iz svog života.
Smeta mu.
Zna da prebaci.
Šutim.
Poštujem njegove riječi.
Cijenim njegovo mišljenje.
I shvatam da mu nije lako.
Ali ... ja sam njegov izbor. Znao je kakva mi je prošlost i prije nego je ušao u vezu sa mnom i sa tim se mora boriti. I bori se, vjerujte. Moje je ne ponavljati greške i ne uniziti ga mišlju ili riječima, da postupke i ne pominjem. Moje je da se brinem o tome da prošlo vrijeme sa njim ostane čisto i besprijekorno kakvo je trebalo biti i prije njega.
Skupo se plaća prošlost, drage dame. Preskupo. I ne slute mnoge koja je cijena.



U pravu si sve,ali ja to vise ne mogu da podnesem..Ne mogu da zivim,gusi me,u sve sumnja.

sve si u pravu,ali koliko ja to jos moram da trpim,to prebacivanje??? Twisted Evil

[Edit by *Mayche*: Pisanje poruke jedne za drugom, u istoj temi, gde to nije neophodno (SPAM-ovanje), strogo je zabranjeno Pravilnik-om.]
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 28, 2011 2:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

emili92 je napisao/la sledeće:
sve si u pravu,ali koliko ja to jos moram da trpim,to prebacivanje??? Twisted Evil


Ništa ti ne moraš da trpiš. Ne moraš, ali trpiš, jer je to tvoj izbor. Imaš i drugi. Otići. Tvoj grijeh je napram mog tek kap. Jer, neće stati sa tim. Svaka tvoja i najmanja greška, uvijek će biti povod da ti prebaci.
Kažeš da ga voliš. A ko ti kaže da nisi u stanju poslije njega voljeti i nekog drugog? Upamti, sve je to tvoj izbor. Bolje je i biti sam u miru, nego u stalnom nemiru sa nekim.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
emili92
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 31

Datum registracije: 04 Dec 2009
Poruke: 2

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 29, 2011 11:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

najgore je sto ja se posvadjam sa njim i ne zovem ga,ali on mene nazove..opsednut je tom osobom,a u ovih poslednjih par dana poceo je da mi prebacuje za bivse momke sa kojima sam bila po godinu i po dana...kao idi sa njima i te fore.On kaze da njega boli uvo za proslost,ali sto mu nisam rekla da sam bila sa tom osobom,tj.poljubila se,jer on ne bi bio sa mnom nikada ozbiljno da je znao pre.... Rolling Eyes
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 29, 2011 12:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

emili92 je napisao/la sledeće:
najgore je sto ja se posvadjam sa njim i ne zovem ga,ali on mene nazove..opsednut je tom osobom,a u ovih poslednjih par dana poceo je da mi prebacuje za bivse momke sa kojima sam bila po godinu i po dana...kao idi sa njima i te fore.On kaze da njega boli uvo za proslost,ali sto mu nisam rekla da sam bila sa tom osobom,tj.poljubila se,jer on ne bi bio sa mnom nikada ozbiljno da je znao pre.... Rolling Eyes

Tvoje i njegove godine su i previše lijepe za takve životne gadosti i ako nije u stanju da raščisti sam sa sobom, a kako vidim nije, ti nisi ona koja treba da trpi njegove lične frustracije. Malo ih je koji ne reaguju u nekom trenutku na prošlost partnera, ali se samo pravi karakteri i ljudi i znaju nositi sa tim bez omalovažavanja drugog bića, vrijeđanja ili ne daj Bože, i udaraca. Vjeruj. Mislim da vaša veza uopšte nema neku posebnu budućnost i daj bože da se varam. Moje nije da te nagovaram na raskid, moje je samo da te potaknem na razmišljanje o tome koliko vrijedi davati sebe i trpiti zbog nekog ko je takav prema tebi.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 29, 2011 6:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A da ti njega pitas za njegovu proslost ili je on pao sa neba kod tebe?

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 29, 2011 7:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja niti to pitam nit me zanima... Wink ja to sve saznam na neke druge nacine...
i procijenim da li je to adekvatno stvorenje za mene..ako je...sutim...i pravim se lud... Mr. Green
ako nije....sutnem je... Shocked koji ce mi klinac neka etiketa.... Rolling Eyes

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 29, 2011 7:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Proslost treba ostati tamo gdje pripada - u proslosti.

Onaj tko zivi u proslosti - protrati sadasnjost.

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 03, 2011 11:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Lepo napisano/receno aureliano i slazem se s time potpuno.

Jedno pravilo stoji kod mene.

Ne pitam te za proslost, ne pitaj me za proslost.

I svima lepo Very Happy

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
ana_1302
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Jun 2009
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 22, 2012 11:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nemoj se mnogo muciti i razmislajti sta i kako,ako to ne saseces u korenu,nikada neces,imam takvo iskustvo,vukla sam to godinama,na kraju sam samo ja izasla POVREDJENA.nemoj to sebi dozvoliti,ako te voli volece te zbog tebe same,tvoje licnosti i onoga sto jesi zapravo unutra.prekini to,
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> smeta mu moja proslost.. Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 4 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon