www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Flert ili duga ljetna ljubav..?
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 27, 2007 11:57 pm    Naslov poruke: Flert ili duga ljetna ljubav..? Na vrh strane Na dno strane

Svi već znate da je pred nama malo duži period uživancije, zabave i bezbrižnih flertova.. Pa naravno ljudi, ljeto samo što nije stiglo.Možda sam malo požurila, ali uvijek treba biti spreman na neočekivano, zar ne? Brojni znanstvenici nazvali su ovogodišnje proljeće - "novim ljetom" pa si vi sad mislite što je to na kraju?!?!

No da se ja udaljim malo s "vremenske prognoze" i prebacim na puno vedrije teme koje vežemo za ljeto, kao primjerice sunce, odmor, plažu i partijanje. Jedna od tih vedrijih tema su i slatke ljetne ljubavi koje nas u određenom trenutku učine najsretnijim bićem na kugli zemaljskoj, čine se vječnima, a onda brzinom svjetlosti nestanu sa čarolijom zalaska sunca...ili možda uopće ne prestanu trajati već se suoče i sa tamom koja zavlada nakon zalaska.



Svodi li se ljeto samo na misiju - pronađi frajera ili curku za samo jednu noć ili se flertanje može pretvoriti u jednu prekrasnu vezu?!?

Cilj vašeg ljetovanja ne mora biti pronaći onu pravu osobu s kojom ćete provesti život, malo je i suludo govoriti o takvom načinu razmišljanja jer se smatra da na ljetovanje idete prvenstveno zbog zabave i druženja sa "probranim" društvom. Ipak je to najmanje 10 dana koje zasigurno ne planirate provesti sa nekim koga nedovoljno poznajete....opet jedna suluda zamisao. Poslije dobre organizacije i naravno dolaska na samu ljetnu destinaciju slijedi ostvarenje svih planova, no ja ću se osvrnuti prvenstveno na međuljudske odnose.

Savršenstvo ne postoji, ali taj opojan miris mora uistinu može učiniti čuda, pa vam se čini kao da ga na trenutak osjetite. Ponesu vas osjećaji i jednostavno morate učiniti nešto kako biste zadovoljili svoj ''ljubavni apetit''. Sa vezom, ali i flertovima, koji ipak mogu biti iznimka u vrijeme stvarne krize, ne treba žuriti i brzati u nepoznato. Općenito ljudi čine takve stvar i- ne upoznaju se dovoljno, ne vode kvalitetne razgovore, naravno tu se također podrazumijeva bolje upoznavanje, zavaravaju se nepotrebnim glupostima.. .naposljetku presudi fizička privlačnost i dovoljna su dva dana, možda više, možda manje, da uvidite što ste zapravo dobili samim time.

Fizička privlačnost postaje nedovoljna i žudite za nečim ''dubljim'' i ozbiljnijim od samog flerta. Nekima treba duže vremena da uvide stvari koje im se nalaze ispred nosa, ali s vremenom sve dolazi na svoje. Rijetki su oni sretnici koji u običnom i bezbrižnom flertu pronađu osobu s kojom su pronašli pravi ''zajednički jezik'' no kao i uvijek iznimke postoje. Nikada ne treba forsirati nešto ako vam do toga nije stalo. Ljetne veze općenito ne traju dugo, jer ljeto spaja, ali i razdvaja osobito ako su osobe iz različitih gradova. Zapravo mislim da je to i najčešći uzrok....ta nepodnošljiva udaljenost koja vas jednostavno tjera da zaboravite prošlost i krenete dalje ma koliko god vam se to možda teškim i nezamislivim činilo.

Ako ste pak jedan/jedna od onih koji/koje ne mogu pronaći ni flert ni ostvariti dužu vezu, nema potrebe za panikom, za pravu stvar nikad nije prekasno i ona obično dolazi onda kada ju najmanje očekujemo.

Stoga ako prisilno želite šarmirati nekoga - koristite krivu taktiku.... pustite da vrijeme učini svoje i vjerujte nećete požaliti. Dovoljan je svakodnevni osmjeh na vašim licima i možda je baš to vaša tajna zavođenja, a ako ne - zasigurno će netko zapaziti nešto vama sasvim obično, a njemu tako posebno.

Ne očajavajte, radite na sebi i isplatit će se!



D. Berka



_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
dzonisa
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 17 Avg 2006
Poruke: 654

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 10, 2007 10:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

u sta god da se pretvori bice extra.
 
LA*PERLA
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 02 Mar 2007
Poruke: 5670

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 10, 2007 10:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ipak...duga letnja ljubav... Mr. Green

_________________
Između moje moći da kažem
i tvoje da čuješ,

stanuje sam đavo.
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 10, 2007 10:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

LA*PERLA je napisao/la sledeće:
ipak...duga letnja ljubav... Mr. Green


u svakom slučaju to. nije mi do flerta nikako.

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
zex_bl
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 16 Maj 2007
Poruke: 115

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 10, 2007 1:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma samo flertovi dolaze u obzir za vrijeme ljeta Laughing Laughing Laughing

_________________
veni - vidi - vici

 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 10, 2007 1:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

samo flertovi...

_________________

~ Banetova Žena ~
 
velociraptor
Banovan!
<b>Banovan!</b>





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 12000
Mesto: www. pokloni mi ljubav...pokloni mi sebe.com

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 10, 2007 2:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Flert

Vernost ili švrljanje?

Joj, mene ludoga , ja mislio da su ovo igrice, pa promašio temu. Ovo bre ozbiljna tema, ako me vidi moderator going going šta sam napisao, ima da me banuje.

Duga letnja ljubav, duga letnja ljubav... Embarassed
Potpisujem_010.
 
Теодул
Banovan!

Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 24 Feb 2007
Poruke: 504
Mesto: Srce, a u srcu SRBIJA!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 10, 2007 5:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

biram duga letnja ljubav tj. vernost Embarassed

_________________
"Svaki pedalj nase SPRSKE ZEMLJE SVETE, brane nam junaci iz KOZARSKE PETE!!!"
 
Nina_NS
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 04 Apr 2007
Poruke: 338
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 20, 2007 9:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

duga letnja ljubav...

_________________
Ljubav nikad vise ni u sali,los je onaj sto se hvali da ce da me prevari....
 
jecika_84
^Everyday Is Viggo day^
^Everyday Is Viggo day^



Godine: 39

Datum registracije: 18 Apr 2006
Poruke: 44637
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 20, 2007 9:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kod mene se flert pretvorio u dugu letnju vezu, a veza u brak...... pre 6 godina Shocked Mr. Green

_________________
~Duo de la muerte~
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 20, 2007 9:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jecika_84 je napisao/la sledeće:
kod mene se flert pretvorio u dugu letnju vezu, a veza u brak...... pre 6 godina Shocked Mr. Green



Pa čestitamo hehehe

kad ti to spomenu..moja komsinica je sa sestricem isla prije 2 godine u Dubrovnik na ljetovanje..dole se upoznal s nekim tipom koji je inace iz Brckoga ali vec dugo zivi u Swedskoj... sve je počelo zezanjem na plazi..pa kafica navecer,,pa dodir...hehehe i proslu subotu su se vjencali i ona je otisla s njim u Swedsku Laughing

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
slavica_m
>>>luda mala<<<
>>>luda mala<<<



Godine: 33

Datum registracije: 23 Avg 2006
Poruke: 12318

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 25, 2007 6:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma moze bilo sta, mada ja sad i nisam bas za neke ozbiljne veze Rolling Eyes

_________________
Ja ne umem da mastam
ja ne zelim da sanjam
ako deo sna, nismo ti i ja

Ja ne mogu da spavam
ja ne zelim da sanjam
ako deo sna, nismo ti i ja
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Flert ili duga ljetna ljubav..? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon