www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Problem sa zvukom
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Hardware ~ -> ~ Arhiva - Hardware ~
::  
Autor Poruka
milicik
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 09 Maj 2006
Poruke: 3396

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 21, 2006 4:31 pm    Naslov poruke: Problem sa zvukom Na vrh strane Na dno strane

U poslednje vreme desava mi se da na nekom originalnom dvd filmu nece ocitati zvuk.A taj film pre dva meseca sam pustio i radi. Ako neko zna neka mi kaze u cemu je problem. Primetio sam i da ne radi zvuk kod Dial-up konekcije.

 
nenadmorpheus
Just me
Just me



Godine: 35

Datum registracije: 23 Okt 2005
Poruke: 7677
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 21, 2006 5:32 pm    Naslov poruke: Re: Problem sa zvukom Na vrh strane Na dno strane

milicik je napisao/la sledeće:
Primetio sam i da ne radi zvuk kod Dial-up konekcije.


To nema veze sa zvucnicima i moze se podesiti.

_________________
You're off the map now, radar can't even find you
We stay on the grind, you slip, we out-grind you
You walk around mad, you let your anger blind you
We walk around just playin' the violin behind you
 
Zoran_Karavla
~ Beli mišOv ~
~ Beli mišOv ~



Godine: 38

Datum registracije: 18 Avg 2002
Poruke: 661
Mesto: NS

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 21, 2006 6:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Koji program koristis za pustanje DVD filmova? Da li si probao sa nekim drugim, ili da ga ponovo instaliras? Da li se ovo desava kod svih DVD filmova ili samo kod nekih?

_________________
 
milicik
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 09 Maj 2006
Poruke: 3396

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 29, 2006 2:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Koristim InterVideo WinDVD 7 i ne radi mi zvuk samo kod nekih filmova.Probao sam i sa drugim programa i opet se ne cuje.A kod dial-up konekcije sam stavio da se cuje i nista.Prvo se culo normalno na kucistu zatim samo je preslo na zvucnik i onda prestalo.
 
Zoran_Karavla
~ Beli mišOv ~
~ Beli mišOv ~



Godine: 38

Datum registracije: 18 Avg 2002
Poruke: 661
Mesto: NS

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 29, 2006 11:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moguce da su ti se kodeci pobrkali... najbolje da ih obrises sve, i instaliras neki codec pack, npr. K-lite:
http://www.k-litecodecpack.com/

_________________
 
milicik
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 09 Maj 2006
Poruke: 3396

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 22, 2006 3:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovako na programu WinDVD 7 ton se cuje a na Windows Media Player i na Real Player ne.Cuje se na WinDVD jer sam promenio region na 2 preko programa.U cemu je problem i zasto nece i na ostale?
 
Zoran_Karavla
~ Beli mišOv ~
~ Beli mišOv ~



Godine: 38

Datum registracije: 18 Avg 2002
Poruke: 661
Mesto: NS

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 22, 2006 11:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A sto bi pustao dvd iz media ili real playera?

_________________
 
milicik
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 09 Maj 2006
Poruke: 3396

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 23, 2006 12:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne znam ni ja sam ali problem je bio u regionu.
 
nadrealist
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 16 Apr 2006
Poruke: 23
Mesto: Metković

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 11, 2006 3:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

možda da promijeniš region i na media playeru možda bi ti onda na njemu bilo zvuka
 
hoho
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 23 Mar 2005
Poruke: 1381
Mesto: Ja nisam odavleee

zimbabwe.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 14, 2006 3:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

realplayer sa dvd formatima pravi nekad probleme, ako nemas prave codece instalirano, poskidaj sve codece sto idu uz njega, za .vob, .ifo itd Wink

_________________
Krvave oci,krvave noci,krvavi pogled,kroz staklo te gledam,u njemu se topim,u krvi oci sklopim....krvavo srce moje.....

"Pobjeci od svega ustvari je lako,ako zazmuris jako i pusti da te vjetar nosi polako,bas ovako!"

Ja sam,sto nisam!

Pitanje mora biti pitano!
 
milicik
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 09 Maj 2006
Poruke: 3396

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 24, 2007 11:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zoran_Karavla je napisao/la sledeće:
Moguce da su ti se kodeci pobrkali... najbolje da ih obrises sve, i instaliras neki codec pack, npr. K-lite:
http://www.k-litecodecpack.com/


Skinuo sam to instalirao,samo je pisalo da se obrisu svi ostali,obrisao sam i sad se zvuk cuje i na Windows Media Player i na RealPlayer.A onaj glupi MSI dvd rezac sam zamenio pionirovim.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Hardware ~ -> ~ Arhiva - Hardware ~ -> Problem sa zvukom Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon