www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Mix!??
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> ~ Arhiva - Fontana želja ~
::  
Autor Poruka
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 19, 2005 3:58 am    Naslov poruke: Mix!?? Na vrh strane Na dno strane

Cao drustvo,

imam opet jednu muzicku zelju?! Cura mi je cula na internet-radio neki Mix od DJ Bad Serb "Zivimo za Nachtwerk"!? Jel ima neko to mozda slucajno?? Bas bi mi bilo vazno da to nekako nabavim i od Slicc "Drmaj"?? Puno hvala unapred svima za trud. Lep pozdrav iz jos lepseg Stuttgart-a.


 
SrebrnaTresnjica011
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 40

Datum registracije: 14 Jul 2004
Poruke: 4277

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 19, 2005 1:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bice u toku dana !
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 19, 2005 1:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Stvarno?? Onu pesmu od Slicc sam nasao, ali onaj Mix ne mogu nikako da nabavim! Sad Posto taj DJ nema nikakvu kontakt adresu. Jel mozes da nadjes to? I kad u toku dana? Posto u 15h trebam da idem na posao!
 
SrebrnaTresnjica011
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 40

Datum registracije: 14 Jul 2004
Poruke: 4277

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 19, 2005 1:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Upravo je stavljam na server ...znaci bice za nekih 20-tak minuta u "Muzickim zeljama" !

Pozdravce !
 
SrebrnaTresnjica011
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 40

Datum registracije: 14 Jul 2004
Poruke: 4277

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 19, 2005 2:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pesma je postavljena !
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 19, 2005 2:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala za trud, ali pesma ne ide do kraja! Sad Da li imas mozda ceo mix? Bas kad pocinje pesma od Ivan-a prekida mix! Sad Ili mozes da mi kazes kako mogu da nabavim taj Mix?
 
SrebrnaTresnjica011
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 40

Datum registracije: 14 Jul 2004
Poruke: 4277

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 19, 2005 2:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Trenutno imamo samo tu pesmu ...ako nadjemo celu stavicemo je na server !
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 19, 2005 3:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ok, hvala vam puno! Ja sad moram na posao! Nadam se da cete do veceras da nadjete taj Mix?! Jer bas dobro zvuci Wink U svakom slucaju vam zelim divan dan! Citamo se... nadam se do veceras! PS: Opet puno hvala!
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 19, 2005 6:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cao, jel ste nasli sad kompletan Mix?? Dal postoji mogucnost da to bude na serveru uskoro? Sad I imam jos neke molbe, da li imate mozda sledece pesme? Dado Topic "Bajka o ljubavi", Bijelo Dugme "Radmila" ili "Uspavanka za Radmilu" i od 2Hot onu pesmu koja je bila non-stop na BK Televizije (cij naziv nazalost neznam!) Sad Javite mi da li ima nade za mene! Wink Hvala unapred.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> ~ Arhiva - Fontana želja ~ -> Mix!?? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon