www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

World Of Warcraft - The Burning Crusade
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Gaming World ~ -> ~ PC Igre ~
::  
Autor Poruka
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 26, 2007 12:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vedodux je napisao/la sledeće:
ne ja sam rekao da se mozes zezati i malo lutati svijetom a za te servere ne bih nikad nikome preporucio to do svakog ko to zeli igrati!!!

OK ali kakva je zabava u tome da sam lutas u igri... Smile

Onaj ko nema original nista ne gubi ako igra na piratskim serverima...



_________________
Master
 
jôkô
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Feb 2007
Poruke: 3

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 03, 2007 1:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to je naj bolja igra sto je ikad prodata.. ali samo glupo da se placa..
mal je pre skupo..
poz
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 03, 2007 10:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Rile_Master je napisao/la sledeće:

Postoji mnogo piratskih servera za WoW i na njima moze da se igra bez originala ali njih "napada" i gasi Blizzard...Dosta ovih servera je i puno bug-ova pa ne moze normalno da se igra.


Tacno je da ima mnogo piratskih servera i tacno je da imaju puno bagova ali nije tacno da ih Blizzard bash *napada*...oni mozda gase one male, ali najveci serveri koji imaju preko 200 igraca u svako doba dana nisu ni taknuli...mislim da ih namerno zaobilaze da bi ljudi shvatili da od pirata nema nishta...tek kad zaigrash original shvatash kolike su prave mogucnosti igre

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 03, 2007 8:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nemke, jesi li nabavio The Burning Crusade?Jel ima nekih novina...?Koje su to nove rase?

_________________
Master
 
vedodux
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 20 Jan 2007
Poruke: 20

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 08, 2007 10:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

u dodatku ima sad i alianca shamane a horda ima paladina

_________________
dj'dux
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 18, 2007 7:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A jel ima nekih novina u gameplay-u?

_________________
Master
 
stefanbar111
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 32

Datum registracije: 30 Jun 2005
Poruke: 711
Mesto: Somwhere in space....

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 21, 2007 12:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E ovako ja sam TBC kupio kad je izasao!
Dobila je aAlliance Dreanei nova rasa a Horde je dobila Blood Elfs.Shaman je moguc kod alliance a paladin kod horde! ljudi su igrali kao ludaci tako da na mom serveru vec ima dosta dranei shamana lvl 70 koji imaju epic flying mounta!
Ja sam Druid!
 
vedodux
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 20 Jan 2007
Poruke: 20

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 14, 2007 4:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i ja sam konacno uzeo TBC i vec sam 70 imam shammana ali je opet nekako horda ostala najjaca! mislim da blizzar previse voli hordu jer uvjek pobjedujemo u BG

_________________
dj'dux
 
tijanic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 05 Avg 2008
Poruke: 2
Mesto: obrenovac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 05, 2008 8:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

TBC je sjajan dodatak...jos su ubacili i pvp arenu 2vs2...3vs2...5vs5...ja imam holy palu 70 lvl....igram na Mazrigosu.....a na kom ti to serveru igras kad stalno dobijate ally u bg????!!!!!!
 
tijanic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 05 Avg 2008
Poruke: 2
Mesto: obrenovac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 05, 2008 8:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ispravka....3vs3.... Very Happy
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 05, 2008 9:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^Sve to zawisi od BG-a koji se igra.

Npr. WSG u 99% slucajeva dobija horda, AB je tu negde ... 50 - 50 dok AV uzima Alijansa u 99%... zasto je to tako ne pitaj.

Jedna stwar je tachna - u alijansi ima MNOGO VISHE noob-ova nego u Hordi jer klinci koji krenu da igraju WoW redowno uzimaju Alijansu (nagledah se Human Warriora u igraonici koliko oces)....

P.S. Ko nema (ako takaw postoji) lika veceg od lvl 55 neka pozuri do januara dok ne izadje nova expanzija. Ko ima lika veceg od lvl 55 dobija death knight-a lvl 55 Wink To bi trebala da bude mesavina warriora i paladina (da ... rage i mana ziwo me interesuje kako ce da im uspe al aj da widimo)....
 
DooX
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Nov 2007
Poruke: 91

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 23, 2008 11:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam poceo juce da igram WoW zanimalo me kakva je igra posto je svi hvale,i zaista jeste zarazna i super je (igrao sam dugo Guild Wars volim MMORPG igre) ali sam se zeznuo jako... Uzeo sam Blood elf Priest,dogurao sam do sedmog levela jer sam se uortacio sa nekim likom koji je jaci par levela od mene,i skupljali zajedno experience itd...I ostavio me je sada medju elementalima lvl13 nonstop me ubijaju,vracam se nazad da uzmem telo i ubijanje se nastavlja ne mogu nikako da pobegnem...Ima neko neki savet?
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Gaming World ~ -> ~ PC Igre ~ -> World Of Warcraft - The Burning Crusade Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon