www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kad porastem bicu Kengur
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~
::  
Autor Poruka
Maja S.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 43

Datum registracije: 18 Jun 2005
Poruke: 1570

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 28, 2005 12:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobar je film, i meni se dopao.
najsmesnija scena u crkvi...



_________________
"Strast je zaludjenost nekom osobom, želja za nekim...Kada strast prodje na svetlo izlazi ljubav. Jer ljubav znači voleti nečije mane, dok STRAST voli vrline..."
 
matkebg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 15 Dec 2004
Poruke: 73
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 28, 2005 2:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Boze bvate...ima dobrih scena, ali da je najbolji u poslednjih 10 god.? U svakom slucaju jedan od boljih i dobar za smeh
 
Nigel
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Sep 2005
Poruke: 61

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 29, 2005 4:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jeste stvarno dobar film , uvek ga rado gledam iznova, ali sad da je bas najbolji pa i nije. mislim uradjen je kao nastavak munja i meni se munje vise svidjaju
 
ariel.vs.ursula
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 04 Maj 2005
Poruke: 111

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 23, 2005 6:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni je ovaj film totalno bezveze, rasina 2 prethodna filma-"munje" i "3 palme za 2 bitange i ribicu" su zaista mnogo bolji od ovog...
 
mladens003
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Okt 2005
Poruke: 86

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 26, 2005 7:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa baš i nije najbolji film domaće produkcije! Za sad nema boljeg od rana!
 
kraguj199
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 23 Dec 2005
Poruke: 75

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 25, 2005 1:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nista posebno al ipak bolji od vecine drugih domacih filmova novije generacije koji se snimaju sa budzetom od 1000 eura.
 
Dejan1973
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 50

Datum registracije: 11 Okt 2005
Poruke: 101
Mesto: Banjaluka

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 01, 2006 5:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobar film.. Nije kao sto su nekad bile nase domace komedije ali sta da se radi, danas pravimo takve filmove
 
Alexxc5
Upozorenja: 2 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 04 Dec 2005
Poruke: 128
Mesto: Sabac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 03, 2006 10:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Film je extra!!!Pravi Beogradski zivot!!!Extra je film!!

_________________
Alexandar
 
nikolinna
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 13 Jan 2006
Poruke: 77
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 14, 2006 10:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Film je samo realan,uopste se ne slazem sa vama da je jedan od najboljih,smatram da ima mnogo boljih domacih filmova,ovaj je jako jeftin
 
colosos
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 04 Jul 2005
Poruke: 302
Mesto: Pozarevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 14, 2006 10:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nishta narocito, ali sam se slatko ismejao gledajuci ga Razz

_________________
"Nasloni svoje vreme na moje,
duže će večnost trajati kada smo zajedno."
 
ashitaka
Upozorenja: 2 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 31 Jul 2005
Poruke: 34

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 15, 2006 12:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Film je jednom dobar ali to je prirodno da se ljudima ne svidja jer se ni maratonici ni ko to tamo peva itd... nisu svidjali ljudima.
 
ComiX
~ Tajni agent ~
~ Tajni agent ~





Datum registracije: 29 Nov 2005
Poruke: 2077
Mesto: Serbia

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 15, 2006 3:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To je film koji se meni uopste nije dopao. Film bez radnje, neverovatno dosadan. Posle Munja gledati ovako nesto je bruka.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~ -> Kad porastem bicu Kengur Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 2 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon