www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kad porastem bicu Kengur
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~
::  
Autor Poruka
FilipovicN
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 10 Dec 2005
Poruke: 34
Mesto: Zrenjanin

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 22, 2006 10:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svako ima svoje gledanje , ukuse 8)
nekom se svidja nekom se nesvidja ali o5 neki i preteruju sto nema veze sa ukusom ali o5 film je OK ni blizu najboljeg 8)



_________________
OK.
 
LAV_62
strašan lav
strašan lav





Datum registracije: 18 Nov 2004
Poruke: 3044

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 22, 2006 10:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne nesto posebno,ali film koji moze da se gleda...
 
jimmy_
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Jan 2006
Poruke: 72

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 25, 2006 6:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

guzadj je napisao/la sledeće:
Kenguve! Laughing

Kenguve bate Very Happy Very Happy
Legendaran film Very Happy
Ali kraj mi je isto zakon...
DUŠANEEE Very Happy
Ko nije pogledao, obavezno da pogleda! Ovo se mora pogledati.
Ali odlicna je Iris Embarassed
 
Beat_93
Dance Šmeker
Dance Šmeker





Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 4215
Mesto: Loznica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 25, 2006 9:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije los film, onako, suvise podseca na munje!!! Rolling Eyes
 
milanche_81
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 27 Jan 2006
Poruke: 323

germany.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 30, 2006 1:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Film je zabavan ali nishta vishe od toga. Na dva, tri mesta sam se bash nasmejao ali moglo je to josh bolje.

_________________
Moji su drugovi biseri rasuti po celom svetu...
 
*Jovana*
*Jugovićeva sekica*
*Jugovićeva sekica*



Godine: 38

Datum registracije: 25 Mar 2005
Poruke: 3088
Mesto: Nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 01, 2006 12:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam film gledala barem 10 puta,nije nista extra ali nije bas ni los,smejala sam se ako nista drugo svaki put kada sam ga gledala....... Wink

_________________
Voli me iz inata,voli me bez ostatka,voli me bilo gde sam,bas takvu kakva jesam,voli me kad me nema,voli me pored svega,voli me kad ni jedan bas razlog za to nemas!

 
Nikola_BG
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 96

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 18, 2007 12:05 pm    Naslov poruke: Kad porastem bicu Kengur-sta mislite o ovom filmu Na vrh strane Na dno strane

Kratko i jasni: vrh vrhova!
Komican je za razliku od mnogih domacih filmova
Glumci koji glume u filmu su zaita profesionalci

_________________
Volim narodnjake
 
laza7
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 22 Maj 2006
Poruke: 110
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 19, 2007 1:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U potpunosti se slazem da je ovaj film najbolji film ikada snimljen kod nas.Smeshan je,dobro zamishljen,extra glumci.....Tri rechi za ovaj film VRH.
Kakvi maratonci,ko to tamo peva...to je josh i moj pradeda gledao,ovaj film je fenomenalan.

_________________
They killed Kenny...U basterds
 
bobanmbi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Jan 2007
Poruke: 9

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 21, 2007 2:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Odlican film. A da ti nisi iz centra mozda? Very Happy
 
sanjica_meda
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Feb 2007
Poruke: 10

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 17, 2007 2:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Film bez konkurencije!! Gledala sam ga 55 puta, kad god se smorim gledam kengura i nikad mi ne dosadi! E a u filmu likovi kazu "brate" 202 puta! Ma to je ubedljivo najbolji domaci film od 2000. pa do sad! Evo sad cu opet da ga gledam...
 
medonja89
Upozorenja: 1 od 3

Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 15 Apr 2006
Poruke: 322

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 17, 2007 2:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

film je legendaran obozavam ga mogu ga gledati svaki dan Smile
 
woolf99
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 23 Avg 2006
Poruke: 288

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 20, 2007 10:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Film nije najbolji od 2000 te , ali Marija Karan sigurno jeste !!! Kako je dobra Embarassed

_________________
Goli Otok .... Kako to nudistički zvuči
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~ -> Kad porastem bicu Kengur Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 3 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon