www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Raj i pakao-verujete li u zivot posle smrti?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
EGO!
Stojke's bitch!
Stojke's bitch!



Godine: 33

Datum registracije: 25 Sep 2006
Poruke: 5644
Mesto: U svom svetu tame,ušuškana u kolevci samoće i neostvarenih želja,izgubljena u sopstvenom životu

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 27, 2007 7:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne verujem ni u Raj ni u Pakao ni u život posle smrti u bilo kom obliku.
Što se tiče Raa i Pakla, mislim da je to izmišljotina koja je koristila ljudima da nateraju nekoga da pati zbog svojih dela, grehova...



_________________
Baš je dobro biti ja,
ni sa kim se ne bih menjala,
i kad bih se opet rodila,
ja bih opet bih bila ja!

* B.I.T.C.H. 4EVER *
Exclamation Being In Total Control of Herself Exclamation

 
kopmania
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 33

Datum registracije: 13 Nov 2006
Poruke: 762
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 27, 2007 7:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ovako posle ovoga mozda i verujem.

Ima emisija ghost hunters ovac na duhove....
Bili su u svetioniku vrlo visokom sa kruznim stepenicama koje vode do vrha.
Covek koji radi rekao je da je cuo neko ko se seta tu i da se ranijih godina desila nesreca na vrhu se terasa odronilka i poginula je porodica.
Kad su uvece isli da ispitaju stvarno su videli kamera je zabelezila coveka koji se seta na vrhu. A pre toga su culi i kako neko prica hhhheeeelpppp.
I sad eto ko je mogao to da bude. Znaci sami su oni u svetioniku (ekipa koja istrazuje).

A da teo sam da kazem kako se video neko kamera je snimala odozdo na vrh svetionika i neko je pri kraju krenuo da se penje do vrha ali neverovatnom brzinom i kad je dosao na kraj pogledao je odozgo dole ali posto je mrak bio a ta kamera je za snimanje po nocu videla se samo senka.

Kako komentarisete ovo?? Ko je to mogao da bude

_________________
Uzivaj u skijanju dok mozes
 
warshava
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 17 Jan 2007
Poruke: 32
Mesto: IVANJICA

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 29, 2007 1:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

u raj verujem samo ako mnogo zabrljam a to je prilicno cesto Very Happy


verujem ja i u pakao zbog svojih dusmana Very Happy

[Edit by Baraba: Pisanje poruke jedne za drugom, u istoj temi, gde to nije neophodno (SPAM-ovanje), strogo je zabranjeno Pravilnik-om.]
 
kravalol
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Jan 2007
Poruke: 25

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 29, 2007 2:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne verujem u raj kao livadu i pakao kao vatru
raj je za mene neko stanje duha, nesto svevisenje, blazenstvo, dok je pakao - vecno nista. a ono vecno nista je najruznije sto ja mogu pojmiti u svojoj glavi. i mrzim rec nikad... ali da, verujem... mozda je i pakao ponovo zivot na zemlji. ko zna :/
...
 
SmashingPumpkin
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 30 Jan 2007
Poruke: 76
Mesto: Kula nazalost...nemam knjizaru!!

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 31, 2007 11:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

price o raju i paklu sam slusao jos od malih nogu.Tada sam cvrsto verovao da cu,ako budem bio dobar i pridzavao se "pravila"dospeci u mesto koje zove Raj.A ako ne budem bio dobar i ne budem se pridrzavao "pravila" ici cu u Pakao.Prevazisao sam ih.Dobio sam odgovore na neka pitanja vezana za to i samo cu reci da ako vi verujete da postoji pakao i raj,da oni stvarno i postoje.Jer,ko nam moze racionalno dokazati da postoji raj i pakao?Ljudi koji su imali klinicku smrt?Ne verujem u to sto oni pricaju.Ja jednostavno ne verujem u to ...Vise verujem reinkarnaciji,posto imam par hipoteza vezana za reinkarnaciju(npr neka secanja koja se nisu dogodila-ne paramnezija vec nesto...vise).

poZz za sve

_________________
Riot Grrrl!
Rebel Girl!
Feminizam!
Revolution!
 
mar4kos
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 09 Dec 2006
Poruke: 115

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 06, 2007 7:17 pm    Naslov poruke: w Na vrh strane Na dno strane

svaki vernik veruje u zivit posle zivota pa tako i ja.
 
maucetung
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 04 Dec 2005
Poruke: 4360
Mesto: Sremski Karlovci

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 07, 2007 12:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Verujem da covek ide u raj tj pakao! Ali mislim da je pakao pretrpan.

_________________
Ta tvoja oka dva,dva mala badema
sto mi ih posla Bog protiv vradzbina.
Umesto ordena na mojim grudima,
nocas su zaspala!
 
dekija85
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jan 2006
Poruke: 672
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 07, 2007 12:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

verujem jer ja cu sigurno u pakao ali sta da se radi mozda nebude mesta pa me premeste u raj zbog guzve

_________________
NO REMORSE NO REGRET
 
iiivan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 06 Feb 2007
Poruke: 136
Mesto: Beograd

saudiarabia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 10, 2007 12:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sve biblije i vede i kuran i sta ja znam, pisao je covek, pa samim tim neznam zasto bi iko te price o raju i paklu trebao shvatati toliko ozbiljno, pa taj covek je bio isti kao vi i ja
 
srna2422
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Mar 2005
Poruke: 2402

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 14, 2007 4:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da, vjerujem u neki nacin postojanja poslije smrti. mislim da bi zivot bio jako nepodnosljiv ako bih bila bez te vjere.

_________________
Marriage is the triumph of imagination over intelligence.
 
shadowman77
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 27 Nov 2005
Poruke: 166

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 17, 2007 4:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Po meni Bog postoji jer ljudi za sve traze dokaze ali cak i kad vide nesto svojim ocima oni ne zele vise da vide ko ima oci da vidi neka vidi ko ima usi da cuje neka cuje.
E sad ja vjerujem u Boga zbog nekoliko fenomena koji postoje na svijetu a to je prije svega ljuska emocija. Ljubav i Mrznja. Znaci ne trazimo dokaze za ljubav a pola svijeta vjeruje u zaljubljenost ili je ozenjeno iz ljubavi. Dalje Exorcizam jedina stvar koja moze da pomogne ljudima a o tome imas primjera koliko hoces. U kojima demoni muce ljude a sa druge strane nasi svjestenici ih izgone pomocu ljubavi bozije i duha svetoga. Sve sto sam stariji sigurniji sam da Bog postoji. Dalje neka mi neko objasni u Anatomiji covjeka konkretno na mozgu zasto postoje polja mozga koja su za ravnotezu koja su predvidjanje, telepatiju, telekinezu. Kad pitas ljude da li postoji Telekineza ljudi kaze to je nemoguce to ne postoji a ona postoji 100%.
 
black_panthera
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 03 Mar 2007
Poruke: 761

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 15, 2007 12:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Smatram da zivot ne bi imao smisla kada ne bismo vjerovali u zivot poslije. Tako da vjerujem da nesto postoji ali sto ne znam
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> Raj i pakao-verujete li u zivot posle smrti? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 2 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon