www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Prva ljubav zaborava nema?
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 21, 2007 2:03 pm    Naslov poruke: Prva ljubav zaborava nema? Na vrh strane Na dno strane

Da li ste svoju prvu ljubav zaboravili?


_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 21, 2007 3:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prvu (recimo pravu-veliku!) ljubav tek prozivljavam i dozivljavam tako da.. ali secam se svoje tz "prve klinacke ljubavi", behu to lepi dani.. Bili smo deca i jurili smo se po kanalima i ulicama i igrali zmurke i cmakali zvucno u obraz :olympic:
Nadam se da sam bar delimicno odgovorila na tvoje pitanje Very Happy
 
sandricicak
*mama 2 andjela*
*mama 2 andjela*



Godine: 36

Datum registracije: 22 Okt 2006
Poruke: 7174
Mesto: pod sjajem ruzicastih zvezda

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 21, 2007 3:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nisam :suza:
mislim da nikad necu :ufff:
to je bila veza koja je trajala 4 1/2 godine :dvasrca:

_________________
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 21, 2007 7:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

prva ljubav ako je ona iskrena a ne prolazna od nedelju dana nikad se ne zaboravlja... bez obzira na sve nosis je zauvek u srcu.. Smile

_________________
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 22, 2007 12:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sandricicak je napisao/la sledeće:
nisam :suza:
mislim da nikad necu :ufff:
to je bila veza koja je trajala 4 1/2 godine :dvasrca:



Glavu gore!Ja takodje patim zbog prve ljubavi vec 10 meseci...svakog dana se osecam kao da smo sad raskinuli,ali proci ce.Vidis,moja veza nije trajala ni nedelju dana ali mi se taj decko pre toga svidjao oko 6 meseci i totalno sam poludela za njim.A on...15 godina a NARKOMAN.Sve prolazi i procice...samo kad ti bude lose,idi do kupatila,umij se,pogledaj se u ogledalo,nasmej se sto vise mozes i reci sebi:"BOLJA SAM OD NJEGA,ZASLUZUJEM BOLJEG."
Pusti bre BiiiiP nek smrdi!Kad ne znaju da cene tudju ljubav i brigu onda stvarno nisu vredni ni trunke bilo cije paznje.Kraj!
Ja i moja prva ljubav....ma nikad ga necu zaboraviti,ali,sta je tu je...vec je dotakao dno.

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
Female Toxic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 21 Nov 2006
Poruke: 169
Mesto: Bjelovar

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 22, 2007 12:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako se radi o prvoj pravoj ljubavi (a ne o mladenackim zaljubljenostima), ne, nisam ga zaboravila.

Nasa je prica dosta tragicna i tuzna... Upoznali smo se jos u osnovnoj skoli, a od onda se svasta izdesavalo.

Bilo je perioda u kojima sam samo patila i plakala... Mozda su to bili mjeseci, mozda godine, ne znam... Dugo nisam uspjela zavoljeti nikoga drugog.

Naposlijetku sam uspjela... Dugo ga nisam vidjela, i upustila sam se u duzu ozbiljnu vezu. Pocela sam sve manje misliti na njega...

No jos je tu u mojim mislima, duboko u podsvijesti... I bojim se trenutka kada cu ga ponovno sresti.

_________________
Dacu ti gram po gram, ti samo reci am, tvoja sam od cokolade
devojka, pod rukom lepim se, topim u ustima, to sam ja...


.
 
beba_anchy
*** mai anđeo ***
*** mai anđeo ***



Godine: 39

Datum registracije: 08 Jan 2007
Poruke: 1357
Mesto: zege:p:D

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 22, 2007 3:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

prva ljubav se nikad ne zaboravlja.. nisam zaboravila .. uvijek ce mi ostat u lijepom sjecanju Wink

_________________
... cijele noci molio sam nebo.. molio da posalje mi nekog.. jer po ovom blatu ja ne mogu... ja ne mogu sam Wink
 
djavolce
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 35

Datum registracije: 29 Jan 2006
Poruke: 3422
Mesto: Nish/Bech

austria.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 22, 2007 6:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

prvu ljubav nikada ne zaboravis-prebolis je ali u nekim trenucima ti nedostaje vise nego ista drugo na svetu Crying or Very sad Rolling Eyes

_________________
Covek sretne mnogo ljudi u svom zivotu... Ali samo pravi i iskreni prijatelji ostave tragove u njegovom srcu
 
maucetung
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 04 Dec 2005
Poruke: 4360
Mesto: Sremski Karlovci

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 11, 2007 10:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To je tacno! Vecno cu pamtiti moju prvu "nevinu" ljubav. Rolling Eyes

_________________
Ta tvoja oka dva,dva mala badema
sto mi ih posla Bog protiv vradzbina.
Umesto ordena na mojim grudima,
nocas su zaspala!
 
katjab
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 10 Feb 2007
Poruke: 32
Mesto: Stara Pazova

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 13, 2007 7:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da se prva ljubav pamti celog zivota, bar cu je ja pamtiti.
 
kapljica
ULT_RAS-ov Anđelak
ULT_RAS-ov Anđelak



Godine: 40

Datum registracije: 17 Avg 2005
Poruke: 1985
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 13, 2007 9:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prvu ljubav nisam zaboravila! Niti cu je zaboraviti ikada! Kao ni drugu, trecu... Prebolela jesam jos odavno, ali svaka ljubav, pa cak i svaka velika zaljubljenost, ostaju zauvek u jednom delu mog srca, mojih secanja, misli i cine i cinice do kraja mog zivota jedan deo mene.

_________________

Kad suze govore, istina razvaljuje
I svaka rec me obori s nogu
To sto si varao, to bih ti oprostila
Al' sto si mene - to ne mogu!
 
~brza~
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 15 Jan 2007
Poruke: 497
Mesto: Dubrovnik

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 13, 2007 10:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam je zaboravila. Trajala je 6 mjeseci, a ne sjećam se ni jednog dana Embarassed doduše, bili smo djeca, 15 god
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Prva ljubav zaborava nema? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 1 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon