www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Farbanje obrva
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 22, 2007 12:07 pm    Naslov poruke: Farbanje obrva Na vrh strane Na dno strane

Joj devojke...imam problem.Pre pola godine sam se ofarbala u plavo.A bila sam tamna birneta.Naravno,frizerka me nije pustila da posvetlim obrve pa sad moram sama to da uradim jer ovako stvarno ruzno izgleda.
Kako da to uradim,ja stvarno pojma nemam.Jel vi farbate obrve?Jel moram taj postupak posle da ponavljam ili je dosta samo jednom?
Inace,jesu vam lepse crtane ili prirodne obrve?Svetlije ili tamnije?



_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
MilanR
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 26 Nov 2006
Poruke: 4

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 22, 2007 2:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bolje ti je da potamnis kosu no da prosvijetlis obrve. Tako ces prirodnije izgledati
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 22, 2007 2:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni su lepse prorodne obrve.
Kada vidim devojku koja je crtala obrve najezim se, tako ruzno izgleda Shocked
Nikada ih nisam farbala, a nisam ni kosu...
Svetle ili tamnije ? Pa zavisi ti od boje kose ? Moja je smedja... obrve su iste boje...
 
~brza~
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 15 Jan 2007
Poruke: 497
Mesto: Dubrovnik

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 22, 2007 8:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam jedno vrijeme pojačavala obrve crnom olovkom, pogotovo ako bi ih previše počupala pa da popunim rupe Laughing
Inače, ne volim bojanje i crtanje obrva, a kad već bojaš kosu trebaš paziti da nijansa bude bar približna nijansi obrva. Nema mi ništa gore vidjeti od plavuše crnih obrva
 
cecy
Luda do bola
Luda do bola



Godine: 37

Datum registracije: 02 Jun 2005
Poruke: 1809
Mesto: wien

austria.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 22, 2007 8:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja farbam obrvi kod kozmeticara Razz
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 23, 2007 10:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zar ne mogu sama da ofarbam nekako obrve?

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
~brza~
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 15 Jan 2007
Poruke: 497
Mesto: Dubrovnik

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 23, 2007 1:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

filicka je napisao/la sledeće:
Zar ne mogu sama da ofarbam nekako obrve?


nemoj se sama upuštati u to
 
cecy
Luda do bola
Luda do bola



Godine: 37

Datum registracije: 02 Jun 2005
Poruke: 1809
Mesto: wien

austria.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 23, 2007 8:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mozes al bolje da ti to uradi kozmeticar
 
***LaNe***
~SpEEdy GonSaleS~
~SpEEdy GonSaleS~



Godine: 38

Datum registracije: 29 Mar 2006
Poruke: 16047
Mesto: ***Sedmo Nebo***

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 24, 2007 11:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni su farbale prijateljice koje su išle za frizerke još prije kojih 3 godine ako ne i dulje...
Lagano je za napraviti, postoji ti posebna farba koja ti je za trepavice i obrve - nikako ne smiješ bojiti ih sa običnom bojom - može ti doći i do osipa, i Bog zna čega sve ne!
Možeš sama, ali ipak ti savjetujem da ti to netko uradi, ako ništa drugo neka prijateljica da se ne pofabraš cijela...I da...Ja sam plavuša(prirodna) i smatram da je lijepše kada se posvijetle obrve da prirodnije izgledaš ako si posvjetlila i kosu...Ružno je vidjeti plavu djevojku s tamnim obrvama...Ne izgleda prirodno...Ah da ne zaboravim morati ćeš to ponavljati, jer će ti se s vremenom isprati tokom umivanja i skidanja šminke...
Wink

_________________

"Bojim se čovjeka koji je pročitao samo jednu knjigu."
"Soba bez knjiga je slična tijelu bez duše."
 
sjena23
~Shadow Lady In Love~
~Shadow Lady In Love~





Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 9824

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 24, 2007 12:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nisam to nikad radila jer imam svjetlo smeđe obrve, pa su jednostavno pasale i uz svijetlije nijanse kose i tamnije.
inače mi je ružno kad plavuša ima tamne obrve i hehe brkove.
Nacrtane obrve nisu baš lijepe, a i imaju manu, kad se uznojiš lako ih obrišeš ;o)))
 
thorn
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 30 Jul 2005
Poruke: 1031

usa.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 27, 2007 8:13 am    Naslov poruke: Re: Farbanje obrva Na vrh strane Na dno strane

filicka je napisao/la sledeće:
Joj devojke...imam problem.Pre pola godine sam se ofarbala u plavo.A bila sam tamna birneta.Naravno,frizerka me nije pustila da posvetlim obrve pa sad moram sama to da uradim jer ovako stvarno ruzno izgleda.
Kako da to uradim,ja stvarno pojma nemam.Jel vi farbate obrve?Jel moram taj postupak posle da ponavljam ili je dosta samo jednom?
Inace,jesu vam lepse crtane ili prirodne obrve?Svetlije ili tamnije?


obrve ti nemoraju biti iste nijanse kao kosa, dapace, trebaju biti malo tamnije, ali trebaju biti u istoj "familiji" boje u koju si ofarbana......sto se tice tvoje frizerke i toga da te nije pustila da ofarbas obrve.....to mi je cudno, izgleda da je ona zaboravila da si ti musterija i da nije njeno da pusta ili nepusta....vec da radi ono sto joj musterija trazi i za sta placa...... Rolling Eyes ....licno su mi lepe jedino prirodne obrve, popravljanje olovkom kad se malo vise pocupa je ok......ali kada vidim one nacrtane obrve, pogotovo kad su nacrtane tanko a izvijene visoko, i sa njima lice izgleda permanentno iznenadjeno.......eeee te mi se gade....... Laughing

_________________
originalan pisac nije onaj koga niko ne kopira.....vec onaj koga niko ne moze kopirati......

diplomata je onaj ko cetiri puta meri pre nego sto nista ne kaze........
 
Moytsa
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 5000
Mesto: St

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 07, 2007 2:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imam jako svijetle obrve, ali kako sam ionako dosta svijetle puti i imam plavu kosu, to nekako ide. Ali ipak one su gornji okvir očiju pa ih ponekad (samo za izlaske) malo potamnim, ali nikako olovkom jer mi to izgleda neprorodno. Potamnim ih vrlo vrlo malo sjenilom koje nanesem kistom. Tako se ni ne primjeti da je išta na njima, a boja je ravnomjernije raspoređena.
Nažalost, ne znam kako obojati obrve u svjetliju nijansu. Confused

_________________
~We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars.~
Oscar Wilde
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> Farbanje obrva Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon