www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Farbanje obrva
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
Babily
Veciti optimista
Veciti optimista





Datum registracije: 28 Avg 2006
Poruke: 5506

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 18, 2007 6:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma nemas sta da se brines, farbanje obrva je jako jednostavan proces...
Ja sam bila izrazito plava i farbala sam sama obrve...Posvetlila sam ih samo za par nijansi i uvek bi ispalo odlicno.
Kupi u parfimeriji specijalnu farbu za bojenje obrva...
Bitno je da znas da tu boju ne smes da drzis vise od 3-4 minute jer sve zavisi kako tvoje obrve primaju boju...ako posle 3-4 min. ne budu onakve kakve si zelela da budu, slobodno mozes da ponovis postupak!


 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 18, 2007 11:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nemoj da farbas obrve,nije lepo,bolje prirodnije...
 
Babily
Veciti optimista
Veciti optimista





Datum registracije: 28 Avg 2006
Poruke: 5506

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 18, 2007 11:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slazem se da je bolje prirodnije ali u nekim slucajevima je zaista neophodno farbanje i to bas zato-da bi izgledala devojka prirodnije...
Jer zamisli plavusu sa gustim tamnim obrvama i svetlim tenom...to ne ide nikako! Shocked

I zato podrzavam farbanje obrva (ukoliko je potrebno) bas zato - da bi ta osoba izgledala prirodnije. Wink
 
SaricaOmarica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 25 Dec 2006
Poruke: 101

uk.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 18, 2007 1:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bolje da ti farbanje obrvi prvi put uradi kozmeticar. Poslije lako se farbas i sama jer je jednostavno ali za prvi put bolje da to uradi netko ko zna sta radi.
 
Babily
Veciti optimista
Veciti optimista





Datum registracije: 28 Avg 2006
Poruke: 5506

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 18, 2007 5:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne znam cemu tolika panika oko farbanja obrva.... Rolling Eyes
To nije nista strasno i tu jednostavo ne moze da omane...
Jedino ako je jako nesigurna u sebe (u sta sumnjam) jedino onda treba da ode kod kozmeticara.
 
Uniqa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 26 Okt 2006
Poruke: 159

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 22, 2007 12:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

iskreno,nisam probala...i ne namjeravam.znam puno cura koje to rade i nikako im ne stoji...stravaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Shocked Shocked Shocked Shocked
 
Babily
Veciti optimista
Veciti optimista





Datum registracije: 28 Avg 2006
Poruke: 5506

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 23, 2007 8:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E to je tacno, velikoj vecini to ne stoji na zalost...
Fazon je u tome da se sve lepo uklopi, boja kose sa obrvama i ocima i tenom...itd.
 
nenaantena
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 12 Dec 2005
Poruke: 2649
Mesto: tamo gde zivot traje ..............

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 08, 2007 10:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to je ipak posao kozmeticara ja ne bi eksperimentisala sa tim ...... planiram da to uradim ali naravno kod dobrog kozmeticara za sad se dvoumim izmedju dva jako dobra salona
 
alex81
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 08 Sep 2006
Poruke: 93

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 10, 2007 5:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nikako da ih potamljujes!!!!
 
Novosadjanka021
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 07 Mar 2007
Poruke: 20
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 11, 2007 3:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam farbana plavusa takođe... obrve ne farbam ... dopadaju mi se tamnije ... prirodne... lepo oblikovane Smile
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 19, 2007 4:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa kako vreme prolazi navikavam se da su mi obrve tamnije od kose....mozda ih prefarbam ako resim da probusim obrvu pa pre toga...Smile

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
Vilenjakinja
Sašina Kumica
<b>Sašina Kumica</b>





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 120889

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 22, 2007 11:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam nikad farbala Confused
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> Farbanje obrva Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon