www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Dinamo Zgb
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fudbal ~
::  
Autor Poruka
Johnny-Delija
Banovan!

Delija Sever - Forever
Delija Sever - Forever



Godine: 41

Datum registracije: 07 Nov 2006
Poruke: 3836
Mesto: Negde daleko,daleko od jedne Zloće iz sazveždja Vodolije,negde tamo gde me ta Zloća neće videti.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 06, 2007 1:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Reaktivac je napisao/la sledeće:
nick1982 je napisao/la sledeće:
Rang lista FIFA nije baš merodavna,jer neke reprezentacije su medju prvih 10 zahvaljujući rezultatima koje su postigli ranijih godina.Eduardo da Silva,Vedran Ćorluka i Luka Modrić su kao prvo nikakvi igrači u odnosu na Nika Kranjčara,a drugo Dušan Basta,Dejan Milovanović,Nenad Milijaš,Igor Burzanović i Dušan Djokić su mnogo bolji igrači od prethodno spomenute četvorice.Zatim Srbija je mnooogo bolja reprezentacija od svih reprezentacija sa prostora bivše SFRJ.Pogedajte samo igrače kao što su:Dejan Stanković,Nikola Žigić,Mladen Krstajić,Nemanja Vidic,...,Hrvatska nema nijednog igrača koji je po kvalitetu blizu ovoj grupi fudbalera koje sam spomenuo.Sledeća stvar je prošlogodišnji duel mladih reprezentacija SCG i Hrvatske gde je u oba susreta SCG razvalila Hrvatsku.A u Timu SCG je bili samo dva Crnogorca(Vukčević i Vučinić) uključujući i rezerve(ni Burzanović,ni Purović nisu tada bili u timu).Dinamo kao i Partizan ima kompleks Zvezde jer je uvek bio iza nje i sad da igraju Dinamo protuv Zvezde,Zvezda bi bez problema pobedila,jer je za klasu bolja ne samo od Dinama,već i od svih timova sa prostora bivše SFRJ.Da Silva,Ćorluka i Modrić su precenjeni igrači u Hrvatskoj,i nikom od velikih evropskih klubiva nisu interesantni,a Zvezda je najskuplji tim od timova sa prostora bivše SFRJ.


Rang lista zna biti, ali i ne mora biti mjedrodavna. DaSilva, Ćorluka i Modrić su odlični igrači pa čak i nosioci igre u reprezentaciji Hrvatske koja je, da te podsjetim, suvereno prva u grupi kvalifikacija za EP. Ispred Engleske i Rusije... Niko Kranjčar ima izvanrednu tehniku i ukoliko poradi na cardiu, mogao bi postati veliki igrač. Tvoj post je posve neobjektivan, a i subjektivan. Srbija ima dobre igrače, ali malo su posustali nakon neočekivanog poraza protiv Kazahstana... Rezlutati su jedino mjerilo.


Hm,izvini!Nisam trebao da dajem komentar o tome,jer to ovde i nije tema.Uradio sam nešto,za šta sam druge kritikovao.Opet voleo ili ne voleo Dinamo,nije bilo potrebno da dajem previše subjektivan komentar.U pravu si.



_________________
Fan of Maria Kirilenko

Bože,meni tako malo treba
Ispod ovog svetog neba.
Topla postelja
I njena oka dva...
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 06, 2007 8:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovde je Tema o Dinamo Zagreb a ne o Fifa Rang listi OK Twisted Evil

_________________
I C E M A N
 
Ronaldo27
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 03 Jul 2006
Poruke: 313
Mesto: New Now , Ruma City

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 06, 2007 5:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kakav dinamo bre! Sto uopste postoji tem o tom klubu ne razumem!!!!

_________________
 
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 14, 2007 5:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moran priznat da san se lipo nasmijala na neke komentare o Dinamu Mr. Green ..Evo nekih koji su mi zapeli za oko Razz Razz


Ronaldo27 je napisao/la sledeće:
kakav dinamo bre! Sto uopste postoji tem o tom klubu ne razumem!!!!


Konjanik je napisao/la sledeće:
Dinamo jest jak, ima love, ruku na srce i dobre navijače, ali nemojmo mazat sebi oči, kakav bre dinamo i kakvi bakrači. .


DJ WelleR je napisao/la sledeće:
Jednostavno smesni ste!



I na kraju svega ovog moran reć..da Dinamo može pobjeđivat prevarom, podvalama, mitom i korupcijom...al nikad neće imat onu dušu u sebi koje ima Hajduk..jer ruku na srce....kad igramo-igramo srcem, kad pivamo-pivamo srcen, al zato brale.- kad tućemo- tučemo do jaja Mr. Green Mr. Green

_________________
• Originality is the one thing which unoriginal minds cannot feel the use of. •
 
Johnny-Delija
Banovan!

Delija Sever - Forever
Delija Sever - Forever



Godine: 41

Datum registracije: 07 Nov 2006
Poruke: 3836
Mesto: Negde daleko,daleko od jedne Zloće iz sazveždja Vodolije,negde tamo gde me ta Zloća neće videti.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 19, 2007 1:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Opet ja,ali ove nema nikave veze sa sa uporedjivanjem Zvezde i Dinama.Poslednja stvar u vezi Dinama koja me je posebno iznervirala je utakmica Varteks - Dinamo.Gledao sam(preko kablovske televizije) tu utakmicu i sledeća situacija je:90. minut 2:1 je za Varteks,ja tamn prebacin na Eurosprt i mislim se neće valjda da Dinamo izjednači.Vratim dva,tri minuta kasnije kad ono 3:2 za Dinamo.Pa kako,bre?Kad pre?!I to mi je pošteno?!'Ajde,razumem da se to dešava jednom,dvaput,ali Dinamo konstantno tako pobedjuje.
A plus i ovo.Na HRT-u non stop prozivaju Antu Rukavinu,a kad su igrači Dinama pre 3 godine pravili one silne gluposti(usled kojih je Niko Kranjčar prešao u Hajduk),to kao da se nije desilo.Čudno je i to koliko se veliča Dinamo,a omalovažava Hajduk.Ne znam,mislim da bi HRT,trebalo da vrati stai naziv:TVZ(Televizija Zagreb),a da Split ima svoju televiziju.Zagrepčani se ponašaju kao da je Hrvatska Zagreb sa okolinom,plus Zagorje.Da se Zagrepčani ne uvrede da napomenem da su doduše takvi su i Beogradjani(ovi tzv. Beogradjani iz kruga ''dvojke'') za koje je Srbija Beograd do Avale na jugu i Pančeva na severu.
Dinamo je dosta jak za HNL,ali ta njegova jačina se vidi u Evropi.Ne urade ništa.Medjutim,to nije samo problem Dinama,takvi su i svi ostali klubovi sa prostora bivše nam države,Jugoslavije.Volimo da budemo glavni u svom selu,ali zato smo uvek medju poslednjima u gradu.

_________________
Fan of Maria Kirilenko

Bože,meni tako malo treba
Ispod ovog svetog neba.
Topla postelja
I njena oka dva...
 
kutija na dan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Avg 2006
Poruke: 12
Mesto: Srce Slavonije

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 30, 2007 6:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nick1982 je napisao/la sledeće:
Opet ja,ali ove nema nikave veze sa sa uporedjivanjem Zvezde i Dinama.Poslednja stvar u vezi Dinama koja me je posebno iznervirala je utakmica Varteks - Dinamo.Gledao sam(preko kablovske televizije) tu utakmicu i sledeća situacija je:90. minut 2:1 je za Varteks,ja tamn prebacin na Eurosprt i mislim se neće valjda da Dinamo izjednači.Vratim dva,tri minuta kasnije kad ono 3:2 za Dinamo.Pa kako,bre?Kad pre?!I to mi je pošteno?!'Ajde,razumem da se to dešava jednom,dvaput,ali Dinamo konstantno tako pobedjuje.
A plus i ovo.Na HRT-u non stop prozivaju Antu Rukavinu,a kad su igrači Dinama pre 3 godine pravili one silne gluposti(usled kojih je Niko Kranjčar prešao u Hajduk),to kao da se nije desilo.Čudno je i to koliko se veliča Dinamo,a omalovažava Hajduk.Ne znam,mislim da bi HRT,trebalo da vrati stai naziv:TVZ(Televizija Zagreb),a da Split ima svoju televiziju.Zagrepčani se ponašaju kao da je Hrvatska Zagreb sa okolinom,plus Zagorje.Da se Zagrepčani ne uvrede da napomenem da su doduše takvi su i Beogradjani(ovi tzv. Beogradjani iz kruga ''dvojke'') za koje je Srbija Beograd do Avale na jugu i Pančeva na severu.
Dinamo je dosta jak za HNL,ali ta njegova jačina se vidi u Evropi.Ne urade ništa.Medjutim,to nije samo problem Dinama,takvi su i svi ostali klubovi sa prostora bivše nam države,Jugoslavije.Volimo da budemo glavni u svom selu,ali zato smo uvek medju poslednjima u gradu.


Vidi se da ne pratiš dovoljno ni HNL, a bogami ni hrvatske medije. Moram ti reći da si u nekim stvarima potpuno u krivu.
1. 3:2 za Dinamo protv Varteksa. Navodiš da se to konstantno dešava. Možeš li mi reći još jedna primjer ove sezone?
2. Afera Rukavina i medijsko navlačenje za Dinamo. Totalna glupost! Istina da novinari razapinju Rukavinu, ali to nije ni blizu šta su isti radili Dinamu kad je bio u Ligi za ostanak, pri prelasku Kranjčara u Hajduk, pa na koncu i ove sezone kad su razapinjali Josipa Kužu( doveo Dinamo do naslova prvaka, a ove sezone imao samo jedan jedini poraz i prvo mjesto na tablici). I na kraju, i sad kad je Dinamo osigurao prvo mjesto, kada ima 3 igrača koja čine kostur reprezentacije, novinari i dalje pljuju kako Dinamo loše igra. S rekordnim pobjedničkim nizom.

_________________
Samo ti Dinamo šampione, život dat' ću za tebe.
 
kutija na dan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Avg 2006
Poruke: 12
Mesto: Srce Slavonije

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 30, 2007 6:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

idealno_losha je napisao/la sledeće:
Moran priznat da san se lipo nasmijala na neke komentare o Dinamu Mr. Green ..Evo nekih koji su mi zapeli za oko Razz Razz


Ronaldo27 je napisao/la sledeće:
kakav dinamo bre! Sto uopste postoji tem o tom klubu ne razumem!!!!


Konjanik je napisao/la sledeće:
Dinamo jest jak, ima love, ruku na srce i dobre navijače, ali nemojmo mazat sebi oči, kakav bre dinamo i kakvi bakrači. .


DJ WelleR je napisao/la sledeće:
Jednostavno smesni ste!



I na kraju svega ovog moran reć..da Dinamo može pobjeđivat prevarom, podvalama, mitom i korupcijom...al nikad neće imat onu dušu u sebi koje ima Hajduk..jer ruku na srce....kad igramo-igramo srcem, kad pivamo-pivamo srcen, al zato brale.- kad tućemo- tučemo do jaja Mr. Green Mr. Green


Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
AAAAAAAAAA tek sad ovo vidim. Dajte molim vas, zabranite ovoj da komentira bilo što o sportu. Da ne psujem i ne ne razbijam si glavu kako netko može biti tako glup, reći ću samo: mala, skuliraj se. Shocked

_________________
Samo ti Dinamo šampione, život dat' ću za tebe.
 
mehatronicar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 01 Dec 2004
Poruke: 24
Mesto: Karlovac

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 03, 2007 10:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dinamo i mora biti prvak obzirom koja sredstva ima(Bandić i društvo mu daje ogromne pare).Jedino me zanima kako ce proci u Europi 2007/2008.

I jos nesto :
Nasa liga(1.HNL) je dogovorena,naravno ne sve utamice i svi klubovi,i sto je najgore nitko se neće petljati u takve stvari sto je djelomicno razumljivo!!!!!!!
 
Johnny-Delija
Banovan!

Delija Sever - Forever
Delija Sever - Forever



Godine: 41

Datum registracije: 07 Nov 2006
Poruke: 3836
Mesto: Negde daleko,daleko od jedne Zloće iz sazveždja Vodolije,negde tamo gde me ta Zloća neće videti.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 03, 2007 11:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kutija na dan je napisao/la sledeće:
nick1982 je napisao/la sledeće:
Opet ja,ali ove nema nikave veze sa sa uporedjivanjem Zvezde i Dinama.Poslednja stvar u vezi Dinama koja me je posebno iznervirala je utakmica Varteks - Dinamo.Gledao sam(preko kablovske televizije) tu utakmicu i sledeća situacija je:90. minut 2:1 je za Varteks,ja tamn prebacin na Eurosprt i mislim se neće valjda da Dinamo izjednači.Vratim dva,tri minuta kasnije kad ono 3:2 za Dinamo.Pa kako,bre?Kad pre?!I to mi je pošteno?!'Ajde,razumem da se to dešava jednom,dvaput,ali Dinamo konstantno tako pobedjuje.
A plus i ovo.Na HRT-u non stop prozivaju Antu Rukavinu,a kad su igrači Dinama pre 3 godine pravili one silne gluposti(usled kojih je Niko Kranjčar prešao u Hajduk),to kao da se nije desilo.Čudno je i to koliko se veliča Dinamo,a omalovažava Hajduk.Ne znam,mislim da bi HRT,trebalo da vrati stai naziv:TVZ(Televizija Zagreb),a da Split ima svoju televiziju.Zagrepčani se ponašaju kao da je Hrvatska Zagreb sa okolinom,plus Zagorje.Da se Zagrepčani ne uvrede da napomenem da su doduše takvi su i Beogradjani(ovi tzv. Beogradjani iz kruga ''dvojke'') za koje je Srbija Beograd do Avale na jugu i Pančeva na severu.
Dinamo je dosta jak za HNL,ali ta njegova jačina se vidi u Evropi.Ne urade ništa.Medjutim,to nije samo problem Dinama,takvi su i svi ostali klubovi sa prostora bivše nam države,Jugoslavije.Volimo da budemo glavni u svom selu,ali zato smo uvek medju poslednjima u gradu.


Vidi se da ne pratiš dovoljno ni HNL, a bogami ni hrvatske medije. Moram ti reći da si u nekim stvarima potpuno u krivu.
1. 3:2 za Dinamo protv Varteksa. Navodiš da se to konstantno dešava. Možeš li mi reći još jedna primjer ove sezone?
2. Afera Rukavina i medijsko navlačenje za Dinamo. Totalna glupost! Istina da novinari razapinju Rukavinu, ali to nije ni blizu šta su isti radili Dinamu kad je bio u Ligi za ostanak, pri prelasku Kranjčara u Hajduk, pa na koncu i ove sezone kad su razapinjali Josipa Kužu( doveo Dinamo do naslova prvaka, a ove sezone imao samo jedan jedini poraz i prvo mjesto na tablici). I na kraju, i sad kad je Dinamo osigurao prvo mjesto, kada ima 3 igrača koja čine kostur reprezentacije, novinari i dalje pljuju kako Dinamo loše igra. S rekordnim pobjedničkim nizom.


Pratim (relativno) često hrvatske medije i zato imam takav utisak kakav imam.Ova moja poslednja tvrdnja nema veze sa tim da li ja mrzim ili ne mrzim Dinamo.Jednostavno,stekao sam takav utisak.Da li je pogrešan ili ne?Pa ne znam.Ali,nisam imao utisak da mediji u Zagrebu ne favorizuju Dinamo.Stvarno,ne želim biti subjektivan,ali čini mi se opet da je sve to sitno(svo to pljuvanje Dinama od strane medija),u odnosu na veliku zluradost,kad se nešto loše desi Hajduku.
Možda bih imao drugačije mišljenje kad bih imao uvid u ono što objavljuju splitski mediji(novine i TV).Čudi me da Split nema svoju televiziju(stvarno nisam čuo nikad ni za jednu splitsku televiziju) ili sam ja loše obavešten.Ja preko kablovske mogu da pratim ''samo'' HRT1,HRT2,TV Nova i TV NET(doduše povremeno,kablovski operater,nešto zeza u poslednje vreme Laughing ) i stvarno me čudi da nema nijedne splitske televizije.

P.S.: Verovatno sam pod utiskom svih poruka koje šalje idealno_loša pa pošto volim da ''ispravljam krive Drine'',tj. da izigravam dežurnog advokata,ja nalazim ''neku nepravdu'' i tamo gde je nema. Laughing

_________________
Fan of Maria Kirilenko

Bože,meni tako malo treba
Ispod ovog svetog neba.
Topla postelja
I njena oka dva...
 
kutija na dan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Avg 2006
Poruke: 12
Mesto: Srce Slavonije

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 05, 2007 3:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nick1982 je napisao/la sledeće:
kutija na dan je napisao/la sledeće:
nick1982 je napisao/la sledeće:
Opet ja,ali ove nema nikave veze sa sa uporedjivanjem Zvezde i Dinama.Poslednja stvar u vezi Dinama koja me je posebno iznervirala je utakmica Varteks - Dinamo.Gledao sam(preko kablovske televizije) tu utakmicu i sledeća situacija je:90. minut 2:1 je za Varteks,ja tamn prebacin na Eurosprt i mislim se neće valjda da Dinamo izjednači.Vratim dva,tri minuta kasnije kad ono 3:2 za Dinamo.Pa kako,bre?Kad pre?!I to mi je pošteno?!'Ajde,razumem da se to dešava jednom,dvaput,ali Dinamo konstantno tako pobedjuje.
A plus i ovo.Na HRT-u non stop prozivaju Antu Rukavinu,a kad su igrači Dinama pre 3 godine pravili one silne gluposti(usled kojih je Niko Kranjčar prešao u Hajduk),to kao da se nije desilo.Čudno je i to koliko se veliča Dinamo,a omalovažava Hajduk.Ne znam,mislim da bi HRT,trebalo da vrati stai naziv:TVZ(Televizija Zagreb),a da Split ima svoju televiziju.Zagrepčani se ponašaju kao da je Hrvatska Zagreb sa okolinom,plus Zagorje.Da se Zagrepčani ne uvrede da napomenem da su doduše takvi su i Beogradjani(ovi tzv. Beogradjani iz kruga ''dvojke'') za koje je Srbija Beograd do Avale na jugu i Pančeva na severu.
Dinamo je dosta jak za HNL,ali ta njegova jačina se vidi u Evropi.Ne urade ništa.Medjutim,to nije samo problem Dinama,takvi su i svi ostali klubovi sa prostora bivše nam države,Jugoslavije.Volimo da budemo glavni u svom selu,ali zato smo uvek medju poslednjima u gradu.


Vidi se da ne pratiš dovoljno ni HNL, a bogami ni hrvatske medije. Moram ti reći da si u nekim stvarima potpuno u krivu.
1. 3:2 za Dinamo protv Varteksa. Navodiš da se to konstantno dešava. Možeš li mi reći još jedna primjer ove sezone?
2. Afera Rukavina i medijsko navlačenje za Dinamo. Totalna glupost! Istina da novinari razapinju Rukavinu, ali to nije ni blizu šta su isti radili Dinamu kad je bio u Ligi za ostanak, pri prelasku Kranjčara u Hajduk, pa na koncu i ove sezone kad su razapinjali Josipa Kužu( doveo Dinamo do naslova prvaka, a ove sezone imao samo jedan jedini poraz i prvo mjesto na tablici). I na kraju, i sad kad je Dinamo osigurao prvo mjesto, kada ima 3 igrača koja čine kostur reprezentacije, novinari i dalje pljuju kako Dinamo loše igra. S rekordnim pobjedničkim nizom.


Pratim (relativno) često hrvatske medije i zato imam takav utisak kakav imam.Ova moja poslednja tvrdnja nema veze sa tim da li ja mrzim ili ne mrzim Dinamo.Jednostavno,stekao sam takav utisak.Da li je pogrešan ili ne?Pa ne znam.Ali,nisam imao utisak da mediji u Zagrebu ne favorizuju Dinamo.Stvarno,ne želim biti subjektivan,ali čini mi se opet da je sve to sitno(svo to pljuvanje Dinama od strane medija),u odnosu na veliku zluradost,kad se nešto loše desi Hajduku.
Možda bih imao drugačije mišljenje kad bih imao uvid u ono što objavljuju splitski mediji(novine i TV).Čudi me da Split nema svoju televiziju(stvarno nisam čuo nikad ni za jednu splitsku televiziju) ili sam ja loše obavešten.Ja preko kablovske mogu da pratim ''samo'' HRT1,HRT2,TV Nova i TV NET(doduše povremeno,kablovski operater,nešto zeza u poslednje vreme Laughing ) i stvarno me čudi da nema nijedne splitske televizije.

P.S.: Verovatno sam pod utiskom svih poruka koje šalje idealno_loša pa pošto volim da ''ispravljam krive Drine'',tj. da izigravam dežurnog advokata,ja nalazim ''neku nepravdu'' i tamo gde je nema. Laughing


Možda ti se učinilo. Ja jesam Dinamovac od glave do pete, i priznajem da znam i pretjerivati, ali što se tiče novinara, isti razapinju Dinamo i kad pobjedi. Upravo sad govore kako igra loše iako je već osigurao naslov prvaka i vjerojatno će osvojiti i Kup.

idealno_loša?
Ko o čemu? Žena o nogometu? Wink

_________________
Samo ti Dinamo šampione, život dat' ću za tebe.
 
Johnny-Delija
Banovan!

Delija Sever - Forever
Delija Sever - Forever



Godine: 41

Datum registracije: 07 Nov 2006
Poruke: 3836
Mesto: Negde daleko,daleko od jedne Zloće iz sazveždja Vodolije,negde tamo gde me ta Zloća neće videti.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 10, 2007 11:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nemoj da mi diraš idealnu.Dobra je ona.Što se tiče fudbala,za jednu devojku zna znanje. Laughing

_________________
Fan of Maria Kirilenko

Bože,meni tako malo treba
Ispod ovog svetog neba.
Topla postelja
I njena oka dva...
 
kutija na dan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Avg 2006
Poruke: 12
Mesto: Srce Slavonije

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 11, 2007 7:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Johnny-Delija je napisao/la sledeće:
Nemoj da mi diraš idealnu.Dobra je ona.Što se tiče fudbala,za jednu devojku zna znanje. Laughing


idealno LOŠA. Mr. Green

_________________
Samo ti Dinamo šampione, život dat' ću za tebe.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fudbal ~ -> Dinamo Zgb Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 3 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon