www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Makedonske
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> ~ Arhiva - Fontana želja ~
::  
Autor Poruka
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 20, 2005 6:03 pm    Naslov poruke: Makedonske Na vrh strane Na dno strane

Djole ili Tesnjica, da li imate mozda neke nove makedonske narodne pesme, koje su stvarno do jaja?! Smile Ali ne stare narodne, jer te skoro sve imam, nego nesto novo, jer mi nisu poznati makedonski izvodjaci, sem Tose Proeski, ali on peva ipak zabavnu. Ako imate mak. pesme, daj ubacite 3 ili 4 pesme po vasem izboru, za koje mislite da su dobre?! Bilo bi bas fino, ako mozete i ovu moju zelju da mi ispunite! Smile Djole, je pense que tu as trs cool et naturellement ton amie aussi. Wink Ili tako slicno hehe

 
gazda_djole
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 56

Datum registracije: 02 Avg 2004
Poruke: 1058
Mesto: Bgd - Colmar

france.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 20, 2005 7:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hehehhe ... slicno ... slicno ! Nije "as" vec "est" ! Wink

Za Makedonske pesme ne znam sta da ti kazem ! Niti znam njihove pevace niti pratim njihovu muziku ! Ako na nesto naletim , postavicu ! Wink
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 20, 2005 7:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Aaaaaaaaa jeste "as" je imati a "est" je biti! Promesao sam to! Vec dugo sam izasao iz skole i ne pratim vise francuski jezik! Smile Ima jedna pevacica (Blagica Pavlovska), kad bi nasao od nje jednu ili dve pesme, nebi bilo lose! Wink A da sad sam se jos neceg setio! Ima li mozda "Barobija" (odnosno "Barovija") od Zvonko Demirovic??
 
gazda_djole
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 56

Datum registracije: 02 Avg 2004
Poruke: 1058
Mesto: Bgd - Colmar

france.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 20, 2005 9:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bice dve pesme od te Blagice ... onako od prilike sam ih izabrao !
 
Deni83
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 07 Jan 2005
Poruke: 15

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 21, 2005 4:15 am    Naslov poruke: Makedonski Pesni Na vrh strane Na dno strane

Zdravo Jugovic,

Ja imam sve nove Makedonske pesme.

Jer imas "Site mi velat sreken sum"od Angel Dimov i "Bobane"od Blagica Pavlovska.

Koj ti trazis?

Deni
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 21, 2005 5:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sad sam tek dosao kuci od devojke! Hvala ti Djole, prava si legenda! Nema sta drugo reci! Wink Bas cu odmah da preslusam te dve pesme... Deni83, pa trazim nesto sto je narodno i sto ima gajde i frule u pesmama. Naprimer "Svadba e golema" je super pesma, ali tu vec imam. Jednostavno neke pesme sto imaju dobar ritam i sto brzo stizu do srca! Smile A izvodjaci nazalost neznam, jer sad hocu da pocnem da pratim makedonsku muziku... Pozdrav tebi u "down under", pa vidi ako neku dobru nadjes, pa mi javi! (A da, jel znas mozda ko peva ovo: "dojdi moje pile, dojdi moje pile zosto su te skrile" i nesto kao "dzingulaka dzikice"? ta pesma je do jaja)... Cao cao.
 
schtranga
Makedonsko devojče
Makedonsko devojče



Godine: 42

Datum registracije: 09 Feb 2004
Poruke: 1880

germany.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 21, 2005 3:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ta pesma se zove Dzingrlaka Dzikica peva je Suzana Spasovska

_________________
"Kakav bi život bio kada ne bi imali hrabrosti da baš ništa ne pokušamo?"
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 21, 2005 4:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Puno ti hvala schtranga!!! Imas li jos neki tip za slicne makedonske pesme? Bas bi se radovao da nadjem neke dobre mak. pesmice. Pozdrav.
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 21, 2005 4:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jel ima mozda jos neko predlog koje makedonske pesme bi mogao da skinem ili potrazim?? Samo neka je narodno i neka ima ludi i dobar ritam, ukljucuci gajde, frule ili tapani! Zahvalan sam za svaki dobar predlog.
 
Deni83
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 07 Jan 2005
Poruke: 15

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 25, 2005 2:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zdravo Jugovic,

Evo jedna web stranica sa Makedonska Muzika.

http://www.maklink.com/index.htm

Pozdrav,

Deni
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> ~ Arhiva - Fontana želja ~ -> Makedonske Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon