www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

ne kontam
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> ~ Arhiva - Fontana želja ~
::  
Autor Poruka
i_takoooNS
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 39

Datum registracije: 09 Dec 2004
Poruke: 947
Mesto: eNeS

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 20, 2005 7:57 pm    Naslov poruke: ne kontam Na vrh strane Na dno strane

Ne kontam ako je ovo srpska internet kafana kako to da nema ni jedne srpske pesme?


_________________
Ko me ne konta - neka kupi novu kontalicu!
 
Roberto-NS
Žderonja
Žderonja





Datum registracije: 28 Jul 2004
Poruke: 2519

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 20, 2005 7:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

????? o cemu ti to Rolling Eyes
 
gazda_djole
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 56

Datum registracije: 02 Avg 2004
Poruke: 1058
Mesto: Bgd - Colmar

france.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 20, 2005 8:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa naruci ... mozda dobijes ! Mr. Green
 
i_takoooNS
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 39

Datum registracije: 09 Dec 2004
Poruke: 947
Mesto: eNeS

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 20, 2005 8:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ahaaaaaaa ajde vazi

_________________
Ko me ne konta - neka kupi novu kontalicu!
 
Madmax86
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 21 Okt 2004
Poruke: 339
Mesto: Belgrade

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 20, 2005 8:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E decko ako si dosao ovde da maltretiras ove super, ultra, mega, najjbolje, ljude
okreni se i laganim korakom napusti www.domaci.de
P.s. Ili naruci pesmu pa ces videti zasto su najjbolji!

_________________
Pobesneo Max Twisted Evil
 
stamenid
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jun 2004
Poruke: 9671
Mesto: daS ivoN

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 28, 2005 6:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E ne dirajte coveka..lepo je pitao...

Ima pesama samo ih malo potrazi...

A ako treba pesama imam ih oko 70-80 tih cetnickih i iz perioda od 91 do sada od B M K-a.

_________________
турбопичећи новосадиста

:s: :t: :a: :m: :e: :n: :i: - :d:
 
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 28, 2005 12:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Samo sto ni ja sad ne kontam kakve veze ima jedno sa drugim ??

Ovo JESTE srpska internet kafana, ali to ne znaci da smo mi 100% nacionalisticki opredeljeni. Kod nas susvi dobrodosli.

Kako se kaze.... svoje cenimo tudje postujemo.

NE MORA na svakom cosku biti nas simbol i pun download nasih pesama da bi smeli da se zovemo SRPSKA INTERNET KAFANA, mislim da jedno sa drugim nema nikakve vez.... ili ja tu gresim ??

Normalno je da svako razume da se ovde nalazimo na SRPSKOM sajtu i da ce neko ako naruci i dobiti i SRPSKU pesmu a verujem da NIKO nece doci na ideju da ovde trazi neku pesmu druge naionalnosti ukoliko se radi o nacionalistickoj pesmi, to je sasvim normalno......

Mozda gresim.... ispravite me....

_________________
Obavezno procitajte [ Pravilnik ] i [ FAQ ] pre nego sto postavite pitanja.
Preporucujemo: [ Naša multimedijalna baština ] sa forumima [ Fontana zelja ], [ MP3 Riznica ], diskusije o [ Domacoj muzici ], ili za ljubitelje [ Strane muzike ] a naravno i sve o [ Online radio domaci.de ].
Opustite se na forumima kategorije [ Zabava ] uz jednu [ Trac partiju ] ili se poigrajte na [ Igrama bez granica ].
I naravno da ne zaboravimo jednu od najvecih [ Download baza ] narodne i zabavne muzike EX-YU estrade sa preko 15.000 mp3 fajlova.


 
i_takoooNS
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 39

Datum registracije: 09 Dec 2004
Poruke: 947
Mesto: eNeS

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 28, 2005 11:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

potpuno se slazem care.A madmax oladi malo.

_________________
Ko me ne konta - neka kupi novu kontalicu!
 
Madmax86
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 21 Okt 2004
Poruke: 339
Mesto: Belgrade

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 28, 2005 11:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa zar nije dovoljno hladno, napolju je -7,
ja ne bih hladio vise.

_________________
Pobesneo Max Twisted Evil
 
stamenid
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jun 2004
Poruke: 9671
Mesto: daS ivoN

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 29, 2005 12:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma moze jos malo

_________________
турбопичећи новосадиста

:s: :t: :a: :m: :e: :n: :i: - :d:
 
Madmax86
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 21 Okt 2004
Poruke: 339
Mesto: Belgrade

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 29, 2005 12:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A ti Stamenid bolje trazi one Bugarke nego sto rashladjujes na ovu hladnocu Smile

_________________
Pobesneo Max Twisted Evil
 
stamenid
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jun 2004
Poruke: 9671
Mesto: daS ivoN

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 29, 2005 2:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nasao ali se placa

_________________
турбопичећи новосадиста

:s: :t: :a: :m: :e: :n: :i: - :d:
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> ~ Arhiva - Fontana želja ~ -> ne kontam Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon