www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Hari Mata Hari
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> ~ Arhiva - Fontana želja ~
::  
Autor Poruka
Gost









PorukaPostavljena: Čet Jan 20, 2005 10:19 pm    Naslov poruke: Hari Mata Hari Na vrh strane Na dno strane

E ovako, posto sam cuo da ste vi najveci strucnjaci za nasu muziku da vas zamolim za jedan album od Hari Mata Hari. Imam jedan spisak pjesama sa tog albuma i niko nema pa da upitam Admine i Urednike ovog Site-a posto ste (bar tako mislim) naj naj najbolji na tom podrucju.
Tu su na mojoj listi 10 pjesmi (izvinite moj ijekavski), jednu imam pa cu sad postaviti ostalih 9 (bar jednu od tih mi dajte i ja sam sretan).

Pa da krenem:
1.Kupit`cu ti zlatne kocije
2.Slatka si k`o Kadaif
3.Klosarcici, mangupcici i mamine maze
4.Cupava, dali znas?
5.O, stanite misli
6.Kolo ritualno
7.Sta da radim, nemam para
8.Stidan je bio
9.Ja sam vjecni cuvar tvog sna

To bi bilo to. Samo da napomenem , radi se o albumu iz 1984. godine.

Pa moji dragi i cijenjeni Admini i Urednici, ako mi nadjete bar jednu ja sam presretan.

Hvala najljepsa unaprijed :wink:

PozzzzZZZzzzzz :lol:


 
gazda_djole
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 56

Datum registracije: 02 Avg 2004
Poruke: 1058
Mesto: Bgd - Colmar

france.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 20, 2005 11:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iskren da budem , trazio sam svuda te pesme , ali bez uspeha ! Cak sta vise nikad ni cuo nisam za njih !
Uzgred da ti kazem da nema potrebe da se izvinjavas zbog ijekavskog narecja , vec blago meni promeni taj avatar !!!
Mislim da je razlog isuvisno iznositi , obzirom da su tvoji sunarodnici eksperti u utvrdjivanju fašistickih simbola !!!

Hvala unapred !
 
Gost









PorukaPostavljena: Pet Jan 21, 2005 12:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

[quote="gazda_djole"]Iskren da budem , trazio sam svuda te pesme , ali bez uspeha ! Cak sta vise nikad ni cuo nisam za njih !
Uzgred da ti kazem da nema potrebe da se izvinjavas zbog ijekavskog narecja , vec blago meni promeni taj avatar !!!
Mislim da je razlog isuvisno iznositi , obzirom da su tvoji sunarodnici eksperti u utvrdjivanju fašistickih simbola !!!

Hvala unapred ![/quote]

Kao prvo da se zahvalim na trudu trazenja pjesama!! Znam da je tesko naci ove.

Kao drugo ovo sto si rekao za moje sugradjane, nevjerujem da si bas 100% u pravu :wink: (mislim da znas sto mislim). Posjeti se mjesec dana unazad pa ces se sjetiti znakova i simbola sto ste ih vi licno postavljali uz Parole na nekim/om drugim Sajtu/ovima.Da ne upadam u dublji razgovor o jebenoj politiki.
Tolko o tome :? .
Zivijo :wink:
 
gazda_djole
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 56

Datum registracije: 02 Avg 2004
Poruke: 1058
Mesto: Bgd - Colmar

france.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 21, 2005 12:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nema potrebe da se o tome raspravlja ovde ... tu si u pravu !
Pesme cemo se potruditi da nadjemo !
Pozdrav ! Wink
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> ~ Arhiva - Fontana želja ~ -> Hari Mata Hari Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon