www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

VIP
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~
::  
Autor Poruka
..::Griffin::..
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 24 Jan 2007
Poruke: 34
Mesto: VR

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 25, 2007 8:18 pm    Naslov poruke: VIP Na vrh strane Na dno strane

Demian i Ikac.Sta mislite o njima?Jedan odlican proizvod iz bassivity-a.Najbolje pesme su:Oko novca svet se vrti,5 minuta slave(feat. Struka & Lud,Biznis da popizdis,Atlantida,...


_________________
Some days wouldn' be special,if it wasn't for rain.Joy wouldn't feel so good,if it wasn't for pain...
 
Killaz
***Don Brate***
***Don Brate***



Godine: 33

Datum registracije: 08 Nov 2006
Poruke: 4662
Mesto: Somewhere in the universe...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 25, 2007 9:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Respect za V.I.P> momci su najaci na beat-u,pravi predstavnici hip-hop scene

_________________
Vozim auto sa zvezdom na haubi,sedmica bembara S8 audi
 
mimy
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 30 Mar 2005
Poruke: 313

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 03, 2007 3:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

demian je bog,obozavam ih,bas su mi likovi.
a pored njih i struka mi je jako dobar

_________________
B & M
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 16, 2007 10:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Miiisliiiiiiiiiimmm shta reci o VIPu....Ja josh oovek tvrdim da je "Ekipa Stigla" najbolji Srpski hip-hop alboom, a najbolje pesme..

Pa sigoorno je najpoznatija "Atlantida", onda tu su i " Neshto se Deshava", "Ko vas j*b*-svi", "Tek Sam Sad Izvalio", "Ti propadash"....

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 17, 2007 6:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Momci su jako dobri, znaju o čemu pjevaju. Imala sam ih priliku jednom slušati uživo i napravili su haos! Respect!
 
vive
*plavušica*
*plavušica*



Godine: 34

Datum registracije: 15 Maj 2005
Poruke: 6528
Mesto: ''....Med javom i med snom...''

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 21, 2007 11:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Odlicna grupa....momci su sjajni,pesme su do j**a .
Svidjaju mi se pesme -Kad me ne bude;Znam brate;Oko novca sve se vrti....i naravno Atlantida!!!

_________________

Jer kad ljubav zameni krv u žilama,onda ni svi olujni vetrovi,ni sve nedaće ovog života ne mogu uništiti koren duboko zasađen u našim dušama...
*V*I**V*E*
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~ -> VIP Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon