www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kada sam bio/bila mali/mala....
Strana 1, 2, 3 ... 22, 23, 24  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~
::  
Autor Poruka
***LaNe***
~SpEEdy GonSaleS~
~SpEEdy GonSaleS~



Godine: 38

Datum registracije: 29 Mar 2006
Poruke: 16047
Mesto: ***Sedmo Nebo***

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 26, 2007 1:35 pm    Naslov poruke: Kada sam bio/bila mali/mala.... Na vrh strane Na dno strane

Evo opet meni pada nešto napamet...Pogledala sam teme i mislima da ovako nešto nije bilo,a ako mi je slučajno promaknulo ja se unaprijed ispričavam našim vrijednim moderatorima... Wink

Ja sam to zamislila ovako...

Kada sam bila mala jela sam bale iz nosa... (sada to više ne radim) Mr. Green


ili

Kada sam bila mala nosila sam pelene (sada više ne) Mr. Green


ili

...mlatila sam sve dječake (i nekad to i sada radim) Laughing


Itd...itd...Pa da vidimo jel će ovo upaliti...Baš me zanima što ste vi radili nevaljala dječico... Wink



_________________

"Bojim se čovjeka koji je pročitao samo jednu knjigu."
"Soba bez knjiga je slična tijelu bez duše."
 
maza-
¤¤Wonder Woman¤¤
¤¤Wonder Woman¤¤





Datum registracije: 11 Mar 2006
Poruke: 11442
Mesto: Bogu iza nogu...

sweden.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 26, 2007 1:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kad sam bila mala htjela sam bit pjevacica.. Tako da sam trckarala okolo sa svijecom u ruci i pjevala: To to to je tooooo ade da ce vojimoooo".. I sve bi svijece u kuci bile polomljene i mama bi me ruzila.. Embarassed

_________________
v v v v v v vv v v v v v v
 
***LaNe***
~SpEEdy GonSaleS~
~SpEEdy GonSaleS~



Godine: 38

Datum registracije: 29 Mar 2006
Poruke: 16047
Mesto: ***Sedmo Nebo***

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 26, 2007 2:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

....radila sam kolače od blata i tu i tamo bih ih kušala - bljak! Mr. Green Razz Laughing

_________________

"Bojim se čovjeka koji je pročitao samo jednu knjigu."
"Soba bez knjiga je slična tijelu bez duše."
 
jagodinac100%
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 08 Jan 2007
Poruke: 3599
Mesto: bgd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 26, 2007 2:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kad cam bio bebach umesto coocloo ja uzo pivsku vlashu New Evil
 
***LaNe***
~SpEEdy GonSaleS~
~SpEEdy GonSaleS~



Godine: 38

Datum registracije: 29 Mar 2006
Poruke: 16047
Mesto: ***Sedmo Nebo***

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 26, 2007 2:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

...piškila sam u krevet...(ali više neee, ali stvarno...) Mr. Green

_________________

"Bojim se čovjeka koji je pročitao samo jednu knjigu."
"Soba bez knjiga je slična tijelu bez duše."
 
maza-
¤¤Wonder Woman¤¤
¤¤Wonder Woman¤¤





Datum registracije: 11 Mar 2006
Poruke: 11442
Mesto: Bogu iza nogu...

sweden.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 26, 2007 2:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kad sam bila mala.. udarila sam bila jadnog brata klompom medju noge jer mi je smetao dok sam igrala lastike.. (bas sam bila zlocha)

_________________
v v v v v v vv v v v v v v
 
***LaNe***
~SpEEdy GonSaleS~
~SpEEdy GonSaleS~



Godine: 38

Datum registracije: 29 Mar 2006
Poruke: 16047
Mesto: ***Sedmo Nebo***

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 26, 2007 2:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

...sve živo i neživo sam stavljala u usta - bljak...(opet ponavljam - ne radim to!!!!) Razz

_________________

"Bojim se čovjeka koji je pročitao samo jednu knjigu."
"Soba bez knjiga je slična tijelu bez duše."
 
maza-
¤¤Wonder Woman¤¤
¤¤Wonder Woman¤¤





Datum registracije: 11 Mar 2006
Poruke: 11442
Mesto: Bogu iza nogu...

sweden.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 26, 2007 4:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kad sam bila mala volila sam grickat nokte.. dok mi tata nije kupio novi crveni lak za nokte i rekao: "Pa dushice, nesmijesh sad grickat nokte kad su nalakirani, em ih pokvari em ces se otrovat!" Prestala sam ih grickat!!! Mr. Green

_________________
v v v v v v vv v v v v v v
 
***LaNe***
~SpEEdy GonSaleS~
~SpEEdy GonSaleS~



Godine: 38

Datum registracije: 29 Mar 2006
Poruke: 16047
Mesto: ***Sedmo Nebo***

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 26, 2007 4:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

maza- je napisao/la sledeće:
Kad sam bila mala volila sam grickat nokte.. dok mi tata nije kupio novi crveni lak za nokte i rekao: "Pa dushice, nesmijesh sad grickat nokte kad su nalakirani, em ih pokvari em ces se otrovat!" Prestala sam ih grickat!!! Mr. Green

ha ha ha koja tehnika - svaka čast tati! Laughing

....voljela sam kidati barbikama glave, eh što mi je to bilo zabavno...hi hi

_________________

"Bojim se čovjeka koji je pročitao samo jednu knjigu."
"Soba bez knjiga je slična tijelu bez duše."
 
vive
*plavušica*
*plavušica*



Godine: 34

Datum registracije: 15 Maj 2005
Poruke: 6528
Mesto: ''....Med javom i med snom...''

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 26, 2007 5:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hehehe..jao te decije gluposti...ja sam kao mala kupala lutke u sircetu,pravila ''rucak'' od blata,vecito sam svrljala zidove po kuci bojicama a kad se mama dere na mene pobegnem pod krevet,sedela u sudoperi da se kupam,redovno me je mama uspavljivala tako sto ukljuci usisivac,bezala kod komsinice kad treba da primim vakcinu....hehehe samo kad se setim koji sam debil od deteta bila Mr. Green

_________________

Jer kad ljubav zameni krv u žilama,onda ni svi olujni vetrovi,ni sve nedaće ovog života ne mogu uništiti koren duboko zasađen u našim dušama...
*V*I**V*E*
 
držte lopova
Banovan!

Zna tudju muku
Zna tudju muku



Godine: 28

Datum registracije: 14 Nov 2005
Poruke: 9553
Mesto: debian city

argentina.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 26, 2007 9:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vive je napisao/la sledeće:
Hehehe..jao te decije gluposti...ja sam kao mala kupala lutke u sircetu


To ti verujemo, i meni si sipala sirće u kafani, sećaš li se toga?
C...c...c... kako ostaju neke navike iz detinjstva.

Kad sam bio mali...Lol, pa ja sam još mali(tek mi je 11 godina) voleo sam da dok mama pravi tortu ližem onaj fil u šerpi i voleo sam da ...Dobro to i sada radim, da komšiji razbijem prozor i vezujem mačkama konzerve za rep.

_________________
 
dambolina
• Nepopravljivi romantik •
<b>• Nepopravljivi romantik •</b>



Godine: 41

Datum registracije: 18 Nov 2006
Poruke: 73140
Mesto: •● U tudjoj koži ●•

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 26, 2007 9:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kada sam bila mala bila sam jako nestasna,tukla sam svakog ko mi dosao pod ruku....

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~ -> Kada sam bio/bila mali/mala.... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 22, 23, 24  sledeća
Strana 1 od 24

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon