www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kada sam bio/bila mali/mala....
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 22, 23, 24  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~
::  
Autor Poruka
cezar1071944
Glas mog anđela
<b>Glas mog anđela</b>





Datum registracije: 11 Mar 2008
Poruke: 20385
Mesto: Ni na nebu,ni na zemlji...

seychelles.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 02, 2011 9:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kad sam bila mala,bila sam vrlo zivo,nestasno,umiljato,slatko ,mrsavo,ali srecno dete..ni o cemu nisam brinula,po ceo dan sam se igrala,mama je pravila "kolače sa mravima"tj. sa makom divno..a krisom sam jela kad umesi testo za supu,one rezance,i uvek sam volela olizati šerpu kad pravi kolace,uvek bila prva u nestaslucima..umela sam decu nagovoriti na razne,blesave stvari,jer sam bila đavolak..volela sam miris iz mamine rerne,kad pece pile,i pravi krompir piru,ili neke kolace..stalno sam trazila sminku koju bi naravno sakrili od mene,i kad bi nasla karmin,namazala bih se ko klovn,a pravila luda,da nisam mazala usne..mazala sam usne i sibicom crvenom,dok me tata nije uplasio da cu ostati bez usta,jer je to otrov..imala sam divnu ljuljasku na kajsiji ispred kuce..i dugu,crnu,kosu,koju nisam dala mami da mi rasceslja,jer me bolelo..to je bio najlepsi deo mog zivota,i naravno najbezbrizniji,jer nisam znala za probleme..

 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 12, 2011 11:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kad sam bila mala imala sam sve i svi su mi zavideli.
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 12, 2011 12:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kad sam bio mali bio sam jako mali kreten...Smile Smile Smile Smile Smile
sad kad sam porasto sad sam jako veliki kreten.... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
salim se ja Malo.... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
(vid vid...placu mi smajlici.... Shocked ( Laughing) (Laughing) ( Laughing)

kad sam bio mali htio sam da budem nindza kornjaca...i nisam postao.... Shocked
nisam mogao naci oklop.... Rolling Eyes i onda mi nista drugo nije preostalo nego da postanem samo ninja... Smile Smile Smile Smile

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
Mysty
~abhor~
<b>~abhor~</b>



Godine: 35

Datum registracije: 29 Maj 2007
Poruke: 29514

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 26, 2011 8:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kad sam bila mala, bila sam isto ovako shuntava i isto ovako sam znala da zasmejavam ljude. Laughing Laughing Laughing
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 26, 2011 9:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kad sam bio mali bio sam pametno dijete...znao sam koji je glavni grad drzave...
i kako se zove super men... Wink Wink Wink

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
Mysty
~abhor~
<b>~abhor~</b>



Godine: 35

Datum registracije: 29 Maj 2007
Poruke: 29514

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 26, 2011 9:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kad sam bila mala mislila sam da je ceo svet satkan od ljubavi.
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 26, 2011 9:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kad sam bio mali znao sam i tada sta je ljubav...jer sam osjecao snaznu ljubav prema
cildradi od euro blokova..( mali posve blokcici) sa slikama raznih zahebancija i crtanih junaka... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
euro blokchad... su jedina ljubav koja me nikad nije iznevjerila... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 27, 2011 12:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mysty je napisao/la sledeće:
Kad sam bila mala mislila sam da je ceo svet satkan od ljubavi.


Takodje...

_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 27, 2011 7:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kad sam bio mali..nisam znao sta sve ljudi hoce da urade za novac.... Shocked

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
gagica.v
♫ Samo Luda ♫
<b>♫ Samo Luda ♫</b>



Godine: 32

Datum registracije: 21 Feb 2009
Poruke: 16678
Mesto: Srpska Atina

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 17, 2012 10:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kad sam bila mala obožavala sam da se igram sa macama. Mr. Green

_________________
Ako ne znaš sta osećaš prema čoveku – zatvori oči, i zamisli da ga nema. Nigde. Nema ga, i neće ga ni biti. Onda će vam sve biti jasno.
Čehov
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 18, 2012 6:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kad sam bio mali bio sam mali balavac... Confused

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
cezar1071944
Glas mog anđela
<b>Glas mog anđela</b>





Datum registracije: 11 Mar 2008
Poruke: 20385
Mesto: Ni na nebu,ni na zemlji...

seychelles.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 22, 2012 5:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kad sam bila mala,bila sam najsrećnija,čini mi se..Od jutra do mraka bi se igrala napoju,a mrzela sam kad me zovu da dodjem na ručak,jer su me prekidali u igri sa decom.Jako sam volela životinje,pa je tata mi obećo,ako budem dobra,da ću dobiti kucu.Mama me je lepo spremila,napravila neke,razne kikice,stavila crvene mašne u kosu(imala sam dugu,crnu kosu do ledja),uzela sam svoju tašnicu crvenu (još je čuvam)i rekla deci na ulici da idem po mog malog kucu..Nisu mi verovali..Bili smo kod nekih prijatelja,i bilo je puno malih kučića,ja sam molila moje,da uzmem bar dva, i dali su mi..Bila sam najsrećnija na svetu..-Kad sam došla kući,sva su se, deca skupila,i ja sam im naplaćivala ulaznicu da vide i pomaze moju - Mazu i Lunju (ulaznica je bila,jedan list sa grane,kao pare..) Pošto su bili jako (kerići) mali,stalno sam ih mazila i donosila hranu,svaka 2.sata,kao da porastu..povraćali su jer,nisu mogli pojesti,sve što sam im donosila svaki čas..posle su uginuli,pa sam dobila 2.zeca..zečevi su bili plašljivi,a ja da ispadnem >"važna",rekla bi drugoj deci,da ih oni uplaše..mada mi onda nije bilo jasno,kako se mene mogu bojati (te zeke) ,kad ih ja toliko volim..imali smo divni travnjak ispred kuće,neko cveće razno,i moja ljuljaška je bila od drveta kruške..uveče smo hvatali svice u ruku,pa puštali..igrali bi se ispred ulične svetiljke,dok nas ne zovnu,u kuću,na tuširanje i spavanja..bila sam jako srećno,veselo,"živo" dete..

_________________



Nađi me srcem.Voli me dušom.Čuvaj me razumom.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~ -> Kada sam bio/bila mali/mala.... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 22, 23, 24  sledeća
Strana 23 od 24

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon