www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sta je pravedno i pojam pravde?
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
sir oliver
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Jun 2005
Poruke: 16

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 26, 2007 4:14 pm    Naslov poruke: Sta je pravedno i pojam pravde? Na vrh strane Na dno strane

Sta moze biti pravedno?da li mozete postupati pravedno samo krajnjim samo asketizmom?

 
đavolče
little sexy devil
little sexy devil



Godine: 34

Datum registracije: 11 Maj 2006
Poruke: 9383
Mesto: pakao

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 27, 2007 5:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pravda vise ne postoji,svako gleda svoj interes i bas ga briga za druge!

_________________
 
nemanja_2008
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 27 Jan 2007
Poruke: 5

somalia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 27, 2007 6:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja licno cisto sumnjam da je pravda ikad postojala, jer je to samo stvar u nashim glavama da ako to uradim, ja cu biti pravedan covek. Cista iluzija Question Question Question Question Question Question
 
Eliot je sreda
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 1128

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 31, 2007 6:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pravda mora da se podudara sa trenutnim normama i vrednostima.
Ono sto je nekada bilo 'pravedno' u srednjem veku, danas je apsurdno i morbidno.
 
ekonomista87
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 20 Sep 2006
Poruke: 278
Mesto: Vojvodina, Pancevo

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 31, 2007 7:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pravedno je ono sto covek radi u skladu sa svojim moralom
 
DaneB
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Jan 2007
Poruke: 21

germany.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 03, 2007 12:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sta je pravedno i pojam pravde?

Ja znam da svako od nas u svojoj dubljini zna sta je pravedno i sta je pojam pravde.

Zar ne?
 
merjadok
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 26 Jan 2007
Poruke: 72

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 03, 2007 8:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Znamo svi šta je pravedno a šta ne. Postoje situacije gde je teško odrediti šta je pravedno, ali u osnovi uvek znaš da li si se ogrešio o pravdu ili ne.
 
maucetung
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 04 Dec 2005
Poruke: 4360
Mesto: Sremski Karlovci

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 07, 2007 12:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Misli da se ta rec izgubila u sadasnjem svetu!

_________________
Ta tvoja oka dva,dva mala badema
sto mi ih posla Bog protiv vradzbina.
Umesto ordena na mojim grudima,
nocas su zaspala!
 
sjena23
~Shadow Lady In Love~
~Shadow Lady In Love~





Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 9824

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 07, 2007 11:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pravedno, to više ni samo pravosuđe ne zna

meni bi bilo pravedno postići svaki cilj u životu , a pri tome ne oštetiti druge, samo dali je to moguće u svim situacijama nisam sigurna ...
 
dekija85
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jan 2006
Poruke: 672
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 07, 2007 12:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pravedno je da svi zive slobodnim zivotom a ne da nam neko namece kako cemo da zivimo a pravde nema na ovom svetu jer jaci su uvek u pravu i vlada zakon jaceg

_________________
NO REMORSE NO REGRET
 
carpe diem
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 09 Jan 2005
Poruke: 719
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 12, 2007 3:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prvo sto mi pada na pamet su ljudska prava...koja su ustvari borba za pravdu i slobodu.
Ideja pravde je i ideja jednakosti. uvek u sebi ima 2 elementa koji treba da budu u odnosu ekvivalencije, odnosno, trzi se jednaka vrednost izmedju onoga sto jesmo ili sto radimo i onoga sto dobijamo za uzvrat. Npr: zlocin-kazna...

_________________
Put do zvezda je samo etapa kruznog puta do sebe, i ako znas precicu nema potrebe da se puno lomatas po bespucima.Ne bato... Stigao si cim krenes...Cilj nosis skriven pod kaputom, istetovoran na grudima kao metu...
 
Mala_crvena
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 26 Apr 2007
Poruke: 347

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 01, 2007 10:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pravda bi trebala biti nesto moralno,pravedno...ali u nasem svijetu vise nema pravde,a kamoli morala....tako da ono...

_________________
Prodi samnom kroz CRVENO
bit ce moje sto je njeno
vezi oci i ne koci
prodi samnom kroz CRVENO...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> Sta je pravedno i pojam pravde? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon