www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Lilly lovedoll trazi
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Arhiva - Naša MP3 riznica ~
::  
Autor Poruka
Lilly lovedoll
*GiMmE mOrE*
<b>*GiMmE mOrE*</b>





Datum registracije: 26 Maj 2006
Poruke: 3257

north_korea.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 26, 2007 7:25 pm    Naslov poruke: Lilly lovedoll trazi Na vrh strane Na dno strane

Djelem djelem u zenskom izvodjenju, ako moze Marina Zivkovic ako ne bilo koja druga zenska samo da nije Jadranka Stojanovic. Sad

 
ComiX
~ Tajni agent ~
~ Tajni agent ~





Datum registracije: 29 Nov 2005
Poruke: 2077
Mesto: Serbia

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 26, 2007 9:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nemas mail na koji bi ti poslali pesmu, a u pravilima lepo pise da je obavezan Rolling Eyes

P.S. Ja sam tu i Fonatni postavio verziju od Blek Pantersa Wink
 
Lilly lovedoll
*GiMmE mOrE*
<b>*GiMmE mOrE*</b>





Datum registracije: 26 Maj 2006
Poruke: 3257

north_korea.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 27, 2007 11:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

minira@mymail.ro

Hvala na Pantersima...skinula sam i to...AKo neko ima zensku verziju nek posalje
 
I_LOVE_BUREK
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Jan 2007
Poruke: 49

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 29, 2007 2:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
...AKo neko ima zensku verziju nek posalje


poslao sam ti verziju od ROMANO 4 (peva zensko), i verziju od Olivere Katarine...nadam se da ce ti se svideti?

_________________
Ako smatrate da je znanje skupo, trebalo bi da probate koliko kosta neznanje.
-The Swine Strike's Again-
 
Lilly lovedoll
*GiMmE mOrE*
<b>*GiMmE mOrE*</b>





Datum registracije: 26 Maj 2006
Poruke: 3257

north_korea.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 29, 2007 3:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Izvini ali nije mi stiglo.Jel' mozes da pokusas na minira@gawab.com? ili jos jednom na ovaj predhodni? Crying or Very sad
 
I_LOVE_BUREK
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Jan 2007
Poruke: 49

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 29, 2007 5:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sad sam poslao na minira@gawab.com

v a lj d a c e s a d b i t i b o lj e !!!

_________________
Ako smatrate da je znanje skupo, trebalo bi da probate koliko kosta neznanje.
-The Swine Strike's Again-
 
Lilly lovedoll
*GiMmE mOrE*
<b>*GiMmE mOrE*</b>





Datum registracije: 26 Maj 2006
Poruke: 3257

north_korea.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 29, 2007 5:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jeste stiglo mi je...I moze da se skine...Hvala ti najvise na svijetu...Kiss nadam se da cu moci ja tebi da pomognem oko fifti senta... Very Happy
 
Lilly lovedoll
*GiMmE mOrE*
<b>*GiMmE mOrE*</b>





Datum registracije: 26 Maj 2006
Poruke: 3257

north_korea.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 08, 2007 2:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Usnija Redzepova-Niska banja, ali ne karaoke nego mp3 pjesma mislim da i ona pjeva.Hvala unaprijed Smile
 
I_LOVE_BUREK
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Jan 2007
Poruke: 49

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 09, 2007 2:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Usnija Redzepova-Niska banja, ali ne karaoke nego mp3 pjesma mislim da i ona pjeva.Hvala unaprijed


Poslao sam ti 2 verzije ove pesme, medjutim nijedna nije od Usnije (nisam siguran da li ona ima prepev te pesme), jednu peva Olivera Katarina a drugu Olivera Vuco.

Siguran sam da ce ti se svideti...UZIVAJ !!!


PS: poslao sam ti na minira@gawab.com

_________________
Ako smatrate da je znanje skupo, trebalo bi da probate koliko kosta neznanje.
-The Swine Strike's Again-
 
Lilly lovedoll
*GiMmE mOrE*
<b>*GiMmE mOrE*</b>





Datum registracije: 26 Maj 2006
Poruke: 3257

north_korea.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 09, 2007 1:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije vazno sto ne pjeva ona.... Very Happy Hvala ti puno. Very Happy
 
Lilly lovedoll
*GiMmE mOrE*
<b>*GiMmE mOrE*</b>





Datum registracije: 26 Maj 2006
Poruke: 3257

north_korea.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 12, 2007 5:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Trazim pjesmu Nad izvorom Vrba se nadnela Silvane Armenulic.
Ali ako moze da ne peva Silvana vec neka od novijih pevacica.Saljite na minira@gawab.com.Hvala unapred 8)
 
vladeling
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 45

Datum registracije: 25 Dec 2005
Poruke: 4728
Mesto: Lazarevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 12, 2007 8:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja imam verzije od Silvane i Jasne Kočijašević, e sad obe su starije, pa ako hoćes da ti pošaljem javi...Iskreno, meni je bolja od Jasne Kočijašević...

_________________
Ne mogu lepo da zaboravim tek tako, da svoje sutra pišem kao prošlo vreme...




 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Arhiva - Naša MP3 riznica ~ -> Lilly lovedoll trazi Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon