www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li je Henry najbolji igrac na svetu?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
dejmat
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 16 Jan 2007
Poruke: 93
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 04, 2007 8:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije najbolji.Kao napadau nema mu ravnog ali Ronaldinjo je tata-mata

 
Soomi
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 03 Feb 2007
Poruke: 111

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 04, 2007 11:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nema pogovora!Najbolji je!

Ne mogu ni ovako da ga zaustave! Very Happy
 
jasko_21
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 29 Nov 2006
Poruke: 156

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 04, 2007 12:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma tu nema diskusije, ubjedljivo najbolji napadac i kad se sjetim da se neko sa mnom svadjo prosle godine da je sevcenko bolji od njega, nemoze prdnut u engleskoj

_________________
LJUDSKA PAMET JE OGRANICENA AL GLUPOST NIJE
 
seanpaul
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Nov 2005
Poruke: 68

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 07, 2007 7:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jeste! Najbolji napadac na svetu.
 
gogio
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 14 Maj 2006
Poruke: 67
Mesto: Herceg Novi

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 07, 2007 7:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Henry je najbolji napadac!!! I bice jos dugo.
 
iiivan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 06 Feb 2007
Poruke: 136
Mesto: Beograd

saudiarabia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 09, 2007 11:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sta znam igra lep fudbal, ali ja vise volim ronaldinja, sve mi se cini da plese po terenu sto mi se jako svidja( i onaj njegov osmeh)
 
edgar26
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Feb 2007
Poruke: 23

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 17, 2007 3:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Po meni je to Zlatan Ibrahimovic.mislim da je on najkompleti igrac od svih.To je moje misljenje,mada ni ovaj ne zaostaje
 
supermen91
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 23 Jan 2007
Poruke: 29

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 24, 2007 1:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

najboli igrac za njega je ronaldinho pickin dim
 
matrix2203
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 23 Feb 2007
Poruke: 223
Mesto: Cakovec

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 24, 2007 1:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

napadac je definintivno najbolji,al sad ako je najbolji igrac to i nebi rekao bas..
 
nikoiverson
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 25 Feb 2007
Poruke: 6

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 25, 2007 12:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

najbolji definitivno
 
DJ WelleR
***UvEk U pOkReTu***
***UvEk U pOkReTu***



Godine: 32

Datum registracije: 25 Feb 2007
Poruke: 4184

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 25, 2007 8:38 pm    Naslov poruke: WELLER-Arsenal Na vrh strane Na dno strane

Svaka mu cast,ja mislim da igra bolje od ronaldinja.
 
gogio
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 14 Maj 2006
Poruke: 67
Mesto: Herceg Novi

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 02, 2007 4:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma dajte ljudi kao da henry ne zna da dribla??? Covjek ima tehnike skoro ko Dinho, al onaj osjecaj za sut naj ali najbolji na svijetu. Ne ocrnjujem Ibra, vec je Henry u napadu neprevazidjen. Ali Ibro je bolji od njega samo u igri u vazduhu, a Henry u svemu ostalom.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Da li je Henry najbolji igrac na svetu? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 2 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon