www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kad se napijete?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
felipe007
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 31 Dec 2006
Poruke: 207

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 26, 2007 8:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e to ti je kod mene dobra stvar jer ja kad se napijem boli me zivo... za sve pa curi sve kazem u lice sta mislim New Evil

 
nesa_bulje_mesa_2
Banovan!

Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 24 Mar 2007
Poruke: 305

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 26, 2007 9:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A reci mi jel ti ne smes da devojci kazes sve u lice kada nisi pijan?
 
nekitamo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 19 Mar 2005
Poruke: 25

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 27, 2007 1:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

samo kad se izadje ponekad Wink
ne razlikujemo se svi kao trezni / pijani Wink mozes se i pijan kontrolisati ako znas Smile

_________________
 
Fallconss
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Dec 2005
Poruke: 125

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 27, 2007 12:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne moras se previse napiti da neznas sta radis to mi se rijetko dogodi Embarassed
 
qzma1981
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 17 Maj 2005
Poruke: 266

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 01, 2007 1:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sto kazem pijan to c uti reci i trezan! U mom slucaju je tako ,ali mnooogo ljudi koristi pijanstvo da kaze mnoge stvari koje ne sme inace... Rolling Eyes
 
gagily
Banovan!

***UvEk U pOkReTu***
***UvEk U pOkReTu***





Datum registracije: 03 Feb 2007
Poruke: 11546

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 02, 2007 11:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mnogo pricam ali imam osecaj da imam krpu u ustima Wink

_________________
sudbina ili hir

 
Dushan_maestro
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Dec 2006
Poruke: 33

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 04, 2007 12:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kad sam pijan, 90 % svih stvari koje kazhem mislim kad sam trezan...
 
GroundZero
Mister Domaći.de 2008
<font color=red><b>Mister Domaći.de 2008</b></font>



Godine: 37

Datum registracije: 31 Avg 2006
Poruke: 130
Mesto: Zg

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 07, 2007 1:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sva sreća jako rijetko pijem,tak da dosta onoga što ne želim reći ostane u meni, a kad pijem uglavnom nisam u društvu gdje je i moja cura....
 
marko@
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 28 Okt 2005
Poruke: 560
Mesto: osijek

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 11, 2007 10:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svaki dečko ima nešto što prešućuje djevojci i uglavnom to izleti kada je čovjek pijan jel se onda možeš manje kontrolirati. To je jednostavno tako ljudi iskrenije govore kada su pijani!

_________________
"Qvid dicis, tibi dicis"
 
tomislav horvat
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 1378
Mesto: ...Zagreb grad kojeg imam rad...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 30, 2007 10:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja uzasno puno pricam a vecinom su to gluposti!nisam si normalan kad se napijem!

_________________
Lepo naslepo, te tvoje usne stranca
ma, lepo do bola kad pokupis neznanca
ljubi me ti, nikada te vise necu videti
al' koza pamti

Lepo naslepo, ni kajanja, ni srama
ni juce, ni sutra, ni dzentlmen, ni dama
ljubi me ti, nikada te vise necu videti
al' koza pamti
 
kumaca
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 27 Nov 2005
Poruke: 167
Mesto: Subotica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 02, 2007 5:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa kao hrabriji smo kad popijemo al ustvari tad ponekad ispadnemo glupi bas zato sto nas alkohol natera da kazemo i ono sto nebi trebali Rolling Eyes
 
lazaruzic
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 37

Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 2149
Mesto: Zaječar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 03, 2007 1:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

lele kad sam pijan sve istrtljam i sto treba i sto ne treba,ali tu je dobar stari izgovor e bio sam pijan nista se ne secam i tako to.

_________________


The world is mine
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Kad se napijete? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 4 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon