www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ehhh, te slatke muske "rukice"........
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
vlado smeker
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 15 Jan 2007
Poruke: 184

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 29, 2007 4:02 pm    Naslov poruke: Ehhh, te slatke muske "rukice"........ Na vrh strane Na dno strane

Devojke, hocete li podeliti sa nama Vase misljenje? Sta ima tako posebno u nasim rukama? Zasto su Vam toliko bitne? Volite li vise da u vaseg dragog budu velike ruke ili neke normalne? Hajde da vas cujem!!!! Wink


_________________
Poznavati sebe, nije samo istina... Istina je nesto mnogo bolnije, teze, jace, okutnije.... Poznavati sebe zanaci doziveti sve to... by Vlado
 
~brza~
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 15 Jan 2007
Poruke: 497
Mesto: Dubrovnik

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 29, 2007 6:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Velike! da se moje izgube u njima...obavezno dugi prsti
 
gucci_novosadjanka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 04 Nov 2006
Poruke: 158

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 29, 2007 6:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to je neshto nevidjeno! uuuuuuuuuvek su tople........ja sa mojim bivshim kad sam se shetala napolju minus pingvin a njemu ruke vreleeeeeeeeeeee, i volim shto je rekla devojka iznad mene u ppstu, kad se moje izgube u njegovim!
 
Eliot je sreda
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 1128

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 29, 2007 9:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volim normalne muske shake sa dugackim prstima i urednim noktima.
Uzasno mi je kada vidim muskarca sa baby - shakama. To je uglavnom osoba koja od olovke nista teze u zivotu nije podigla, koja se nije bavila bas nikakvim sportom, nije obavljala muske poslove...Dobro, i genetika igra ulogu, ali ja to ipak ne volim da vidim.

Obozavam muske ruke i siroka ramena. Podsvesni osecaj sigurnosti.
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 29, 2007 11:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

o da...nista nije sexy kao lepe muske ruke...ne mislim samo na sake vec cele...od ramena do vrhova prstiju...ne znam zasto tako deluju na mene...jednostavno uzivam i da ih gledam i da se gubim u njima...niceg lepseg od toplog zagrljaja

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
vlado smeker
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 15 Jan 2007
Poruke: 184

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 30, 2007 1:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Aha! Znaci veoma su vam bitne sake! Znaci volite velike sake sa dugim prstima.... Zasto, hajde malo komentarisite! Very Happy Very Happy

_________________
Poznavati sebe, nije samo istina... Istina je nesto mnogo bolnije, teze, jace, okutnije.... Poznavati sebe zanaci doziveti sve to... by Vlado
 
gucci_novosadjanka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 04 Nov 2006
Poruke: 158

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 30, 2007 1:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pogledaj njega shto je navalio! shta ti je ??? Laughing Laughing Laughing
 
LudacaFL
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Dec 2005
Poruke: 156

usa.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 30, 2007 6:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

heheh koje pitanje...wow
pa nije lose kad ima vece ruke
ako ima male ruke onda nekako izgleda zenskasto..neznam barem tako ja mislimmm...
 
vlado smeker
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 15 Jan 2007
Poruke: 184

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 30, 2007 7:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

gucci_novosadjanka je napisao/la sledeće:
pogledaj njega shto je navalio! shta ti je ??? Laughing Laughing Laughing


Navalio??!! Ma, ne samo me interesuje!! Jer mi nikad nije bilo jasno sta to devojke vide u Nasim rukama.... Ne mogu nikako da proniknem u tu vasu psihu.... Bas ste posebne, majke mi!!!! Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
Poznavati sebe, nije samo istina... Istina je nesto mnogo bolnije, teze, jace, okutnije.... Poznavati sebe zanaci doziveti sve to... by Vlado
 
deenella
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 41

Datum registracije: 28 Okt 2006
Poruke: 366

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 30, 2007 9:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

volim velike muske ruke. naravno velike toliko da su skladne njegovim tjelom. hehe

_________________
Nisam znala sta je ljubav ali kada sam upoznala tebe,
shvatila sam, da ima tvoje oci, tvoj glas, tvoje ruke.....
 
anyarmani
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 23 Sep 2006
Poruke: 41

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 30, 2007 10:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Krupne i nezne, jake...da, i veoma mi je bitno da ima lepe nokte! Kad vidim zanoktice ili crno ispod noktiju, zgadi mi se zivot... Shocked
 
paja1911
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 398

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 31, 2007 1:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Eliot je sreda je napisao/la sledeće:

Uzasno mi je kada vidim muskarca sa baby - shakama. To je uglavnom osoba koja od olovke nista teze u zivotu nije podigla, koja se nije bavila bas nikakvim sportom, nije obavljala muske poslove



Kakve veze ima velicina shake sa teretom koji se dize?Mozes da dizes i 130kg pa opet da imas male shake,njih ne mozes da promenis!!!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Ehhh, te slatke muske "rukice"........ Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon