www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Windows Vista
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Software ~ -> ~ Operativni sistemi ~
::  
Autor Poruka
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 19, 2007 4:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nabavio stavio izbacio .
Ajd sto je zahtevna sve mi odgovara osim toga sto joj za Ultimate verziju treba oko 7GB HD-a.Ostalo je ok.Brza je od XP-a ali pravi razne problemcice s aktuelnim programima.Tako da preporucujem ljudima da se strpe da izadje neka novija verzija s service pakom u kome ce biti otklonjeni bug-ovi,a i da izadje vise programa s kojima ce ona biti kompatibilna....



_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
M.M.L.
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 18 Feb 2007
Poruke: 35

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 19, 2007 8:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

MEni je bolji XP, neznam zasto ali mi je nekako brzi, a za Vistu ti treba jaka mashina
 
gewilon
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 11 Feb 2005
Poruke: 163

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 22, 2007 10:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma koristi XP i dalje ... A da li je bolja, hm to neka kaze neko od programera Razz

Koristio sam Beta RC1 verziju Viste jedno mjesec dana i dosta je zathtjevna ... Bila je na mashini P4 3.0HT, 1GB RAM, 250 GB hdd,GF 6800XT i radila je ok.

Dosta mi je prije svega trebalo da se priviknem na okruzenje i GUI. Sjecam se, kad sam je instalirao trebalo mi je 3 sata da je podesim prema sebi i upoznam dje je sta.

Prema tome, ostajem na Xp-u jos dugo

_________________
" u mojim venama

davni sever samuje

i ja ponekad ne znam sta mu je,

sto luduje,

od srece tugu tka

moja prosta dusa slovenska "
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 22, 2007 1:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

M.M.L. je napisao/la sledeće:
MEni je bolji XP, neznam zasto ali mi je nekako brzi, a za Vistu ti treba jaka mashina
bogami tesko da je xp brzi naravno ako zadovoljavas uslove za vistu.Vista je dosta brza i lepsa,cak podrzava i sve programe s ranijih windowsa ali vecinu preko kompabiliti menadzera....


Sto se tice svikavanja najvise me nervira kakav je sada start meni i sto se my computer sada zove samo computer o podesavanjima za mrezu da ne pricam koliko je zapetljanije u odnosu na XP.
A sto se tice drajvera skoro svi drajveri sa XP-a rade i u visti doduse moraju da se pokrecu na malo drugaciji nacin nego sto su se pokretali u Xp-u i u odnosu na drajvere pravljene bas za Vistu...


Ali sve u svemu jos uvek treba cekati bar neko vreme za prelaz po meni...

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 27, 2007 10:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

OBAVESTENJE:moderatorima namerno sam postavio temu za temom jer je ova prva stara 4 dana a drugo jer ovom prilikom dajem link na kom se nalazi softwer koji radi u XP-u a dobio je Vista licencu(tj radi i u Visti bez problema)...Ako smatrate da treba da se spoje postovi spojite ih ali ja mislim d atrteba da stoji odvojeno...Hvala...

NA linku:http://support.microsoft.com/kb/933305 mozete pogledati oko 800 programa za XP koji su dobili licencu da rade s Vistom bez problema...

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
black_panthera
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 03 Mar 2007
Poruke: 761

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 04, 2007 11:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

xp je bolji definitivno barem za sada ovo je uzasno sporo dsl katastrofa
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 05, 2007 8:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

black_panthera je napisao/la sledeće:
xp je bolji definitivno barem za sada ovo je uzasno sporo dsl katastrofa
IZvini ali kakve veze ima brzina dsl-a s operacionim sistemom???Voleo bi da mi to objasnis....

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
AzzO
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 28 Nov 2005
Poruke: 104
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 13, 2007 9:21 am    Naslov poruke: odgovor Na vrh strane Na dno strane

Vista je namunjena ali koculja sistem pogotovo njena zakrpa!dobra je ako imas 64 proc!

_________________
AzzO
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 13, 2007 11:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

AzzO je napisao/la sledeće:
Vista je namunjena ali koculja sistem pogotovo njena zakrpa!dobra je ako imas 64 proc!
JA imam 32 bit-ni CPU i nista mi ne koculja sve radi super,...

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 15, 2007 2:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo vam vista:

http://www.youtube.com/watch?v=FVbf9tOGwno

_________________
 
milicik
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 09 Maj 2006
Poruke: 3396

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 15, 2007 3:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

XP je dovoljan,Vista lepsa i brza ali treba 2 GB ram memorije
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 15, 2007 4:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vlada_R je napisao/la sledeće:
Evo vam vista:

http://www.youtube.com/watch?v=FVbf9tOGwno


Laughing Laughing Laughing E Vlado lud si uvek imas neke lude klipove...

milicik je napisao/la sledeće:
XP je dovoljan,Vista lepsa i brza ali treba 2 GB ram memorije
Odakle ti to dda ti treba 2GB to te neko tesko slagao,minimalna zahtevnost je 512mb a za noramalan rad je preopruceno 1GB,....
JA npr imam 2 GB jer sam budala Very Happy pa moram da imam sto vise zbog nekih igrica tako da mi Vista leti ali dovoljno ti je 1GB...

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Software ~ -> ~ Operativni sistemi ~ -> Windows Vista Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 2 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon