www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Windows Vista
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Software ~ -> ~ Operativni sistemi ~
::  
Autor Poruka
milicik
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 09 Maj 2006
Poruke: 3396

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 15, 2007 5:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Evo vam vista:

http://www.youtube.com/watch?v=FVbf9tOGwno

Stvarno lepo objasnjeno! Laughing Laughing Laughing


 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 15, 2007 5:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo kako Microsoft-u prestavljanje Viste ide od ruke Laughing Laughing Laughing Laughing
http://www.youtube.com/watch?v=zFx62_Iadjg&NR

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
milicik
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 09 Maj 2006
Poruke: 3396

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 15, 2007 10:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
http://www.youtube.com/watch?v=zFx62_Iadjg&NR

Pogledajte ovo i uzecete sigurno Windowns Vista Laughing Laughing Laughing
 
alexandar86
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 10 Feb 2006
Poruke: 122
Mesto: tu iza coskica...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 28, 2007 9:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Po meni...Vista je lepsa, ali sa mXP doktorirao, a za Vistu ce mi trebati malo vise vremena...Za ljude koji zele Vista izgled a XP funkcije neka skinu "Vista Transformation Pack" i resice sve probleme...

_________________
Bolje ispasti glup, nego iz aviona... Smile
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 01, 2007 6:04 pm    Naslov poruke: Je li to Vista svoje odVistala? Na vrh strane Na dno strane

Kraj za Vistu???
01. 04. 2007. 04:38


Suprotno svim očekivanjima, Microsoft odustaje od daljnjeg razvoja nedavno objavljenog operativnog sustava Windows Vista. Odluka je obrazložena činjenicom da je samo u proteklih mjesec dana pronađeno više desetaka sigurnosnih propusta koji se ne mogu ispraviti niti izdavanjem Service Pack-a. Stoga je odluka kompanije da se povuku sve verzije Windowsa Viste trenutno dostupne na tržištu, a ako netko ipak želi može kupiti ovu verziju po popularnoj cijeni od 1 $.

U istraživačkom centru Microsofta najavljuju da se idući operativni sustav neće pojaviti na tržištu barem idućih 10 godina. Za sada nije poznato kakva sudbina očekuje Office 2007, te sve serverske produkte.

Iako se možda čini da je ova odluka donešena preko noći, već prije 2 tjedna mogao se naslutiti veliki boom kada je 38.000 razvojnih inžinjera iz Redmonda dobilo otkaz, odnosno premješteno na drugu poziciju unutar kompanije (uglavnom marketing i prodaja).


it-infonews.com

01. 04. 2007.

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
milicik
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 09 Maj 2006
Poruke: 3396

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 02, 2007 4:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Kraj za Vistu???
01. 04. 2007. 04:38

E pa nije procitaj na it-infonews.com
Citiram tekst:

Poštovani čitatelji,
nadamo se da ste prepoznali prvotravanjsku šalu u jučerašnjem tekstu. Naravno da Microsoft ne odustaje od Windowsa Viste, svakako možemo očekivati novi operativni sustav i prije negoli za 10 godina, a također brojka o 38.000 otkaza ja potpuno izmišljena.
Laughing
Zasto svi kazete da za vistu treba masina kod je dovoljo
1 GHz 32-bit (x86) or 64-bit (x64) processor

1 GB of system memory

40 GB hard drive with at least 15 GB of available space

Support for DirectX 9 graphics with:

WDDM Driver

128 MB of graphics memory (minimum)

Pixel Shader 2.0 in hardware

32 bits per pixel

DVD-ROM

Audio Output

Internet access (fees may apply)
I ne pricajte neke price kada lepo pise! Wink
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 02, 2007 11:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

milicik je napisao/la sledeće:
Citat:
Kraj za Vistu???
01. 04. 2007. 04:38

E pa nije procitaj na it-infonews.com
Citiram tekst:

Poštovani čitatelji,
nadamo se da ste prepoznali prvotravanjsku šalu u jučerašnjem tekstu. Naravno da Microsoft ne odustaje od Windowsa Viste, svakako možemo očekivati novi operativni sustav i prije negoli za 10 godina, a također brojka o 38.000 otkaza ja potpuno izmišljena.
Laughing
Wink


Pa zato sam i podebljao datum! Exclamation i stavio ga cak dva puta!

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
_D-Devil_
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 10 Sep 2005
Poruke: 95
Mesto: Skoplje-Chair

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 19, 2007 12:11 pm    Naslov poruke: Problemi u Visti Na vrh strane Na dno strane

Kupio sam Canon PIXMA MP150 i probao da instaliram drajvere sa cd-a al program mi je reko da nije za vistu nego za xp.I ja tako searcham na google za drajver za Vistu x64 i nadjem, ali problem je u tome da drajver mi ne prepoznaje taj all in one.A inace na sajtu pise da radi bez drajvera t.j. da vista ima taj drajver.Izlazi mi add new hardware i pise koji je hardware al nemoze da ga instalira t.j. prijavi.Kako da napravim da mi radi na vistu???Hvala unapred

_________________
Mess with the best,
Die like the rest
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 21, 2007 4:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zbog problema s Vistom sve više proizvođača vraća se na XP

Novi Microsoftov OS Windows Vista na policama se pojavio prije šest mjeseci, što se pozitivno odrazilo na ukupan promet MIcrosofta koji ove godine iznosi 13,4 milijardi dolara, odnosno 13 posto više nego lani. Unatoč tome što u Microsoftu tvrde kako je Vista sjajan OS, te su napravili sve kako bi Vistu učinili kompatibilnom s dva milijuna različitih tipova hardvera, korisnici se sve više žale. Neke trgovine prestale su prodavati računala s instaliranom Vistom, stručnjaci na MIT-u predlažu studentima da je ne instaliraju, a velike tvrtke za proizvodnju prijenosnih računala poput Toshibe, Lenova i HP-a proširili su asortiman laptopa s instaliranim XP-om.

Reuters
monitor.hr

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
Aco91
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 11 Mar 2006
Poruke: 243
Mesto: Loznica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 21, 2007 11:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja koristim Vistu mesec dana
nisam imao problema
Imam 2gb rama brobao sam i sa 1gb radi normalno
Jedino sto moram da promenim skener zato sto ga vista ne podrzava
 
alexandar1602
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 18 Maj 2006
Poruke: 13
Mesto: le

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 21, 2007 11:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vista zahtevna a xp? pa i xp je bio zahtevan u trenutku kada se pojavio na trziste. zar ne?

_________________
mmmmmmmmmmm......................
 
Vaxter
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 27 Sep 2004
Poruke: 605
Mesto: Šimanovci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 21, 2007 1:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ni blizu koliko je Vista...

@rizmal
To im je izgleda postala tradicija...
Na predstavljanju svakog sistema im se to deshava! Very Happy

_________________
I'm gonna make him an offer he can't refuse
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Software ~ -> ~ Operativni sistemi ~ -> Windows Vista Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 3 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon