www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Windows Vista
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Software ~ -> ~ Operativni sistemi ~
::  
Autor Poruka
--ARAGORN--
obelezen
obelezen



Godine: 40

Datum registracije: 15 Jan 2007
Poruke: 4319

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 10, 2007 3:35 pm    Naslov poruke: Re: Windows Vista Na vrh strane Na dno strane

evoks je napisao/la sledeće:
da li neko moze da mi kaze da li je bolja vista ili xp

Pa moje misljenje vista je tek u razvoju ...forsiraju je previse ... za godinu dana nece bit xp kod nikoga ....samo dok se jos vista malo razradi ....xp je savresnstvo Microsofta...vidicemo dalje sta bude Wink



_________________
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 26, 2007 7:48 am    Naslov poruke: Dopušten odabir XP umjesto Viste Na vrh strane Na dno strane

Dopušten odabir XP umjesto Viste

Iako Microsoft i dalje svim snagama promovira Vistu, kompanija je proizvođačima računala dozvolila da kao opciju nude mogućnost "spuštanja" na Windowse XP.

Ta je mogućnost dozvoljena samo korisnicima verzija Business i Ultimate operativnog sustava Windowsa Vista, a na proizvođačima računala je odluče na koji način žele svojim korisnicima omogućiti instalaciju Windowsa XP. Tako neki proizvođači uz svoje poslovne modele isporučuju i instalacijski disk za Windows XP, dok kod drugih korisnici moraju sami zatražiti odgovarajući medij i upute.

U Microsoftu su potvrdili postojanje ove opcije, no naglasili su da je u licenčnom ugovoru za Windows Vista Business i Ultimate oduvijek stajalo da korisnici imaju mogućnost i korištenja Windowsa XP. Kompanija je tokom ljeta samo izmijenila uvjete za proizvođače računala kako bi dodatno olakšala "spuštanje" sa Viste na Windows XP. Naime, ranije proizvođači računala nisu smjeli isporučivati i instalacijske medije za Windows XP uz računala s već instaliranim Windowsom Vistom.

Za sada je Microsoft ograničio ovu mogućnost do 31. siječnja sljedeće godine, no mnogi proizvođači računala već lobiraju za njezin produžetak.

BUG.hr

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
piastowskiharnas
* Veseli razbojnik *
* Veseli razbojnik *



Godine: 53

Datum registracije: 19 Sep 2005
Poruke: 17704
Mesto: Piastów/Zakopane

poland.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 11, 2007 8:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Po meni Xp u svemu definitivno za sada...Vista nema Servis Pack i ima puno greske.
Treba jos mnogo vremje da instaliram Vista. Confused

_________________
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 29, 2007 9:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ha ha ha ha ha Vista i njene dozvole i zabrane...

evo jedne zanimljive i smijesne greske:


_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
^pedja^
Krajišnik iz Like
Krajišnik iz Like



Godine: 38

Datum registracije: 10 Mar 2005
Poruke: 1825
Mesto: Veternik (Novi Sad) - SER (Vojvodina)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 08, 2007 1:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Win Vista...savršenstvo bez mane....
morate je koristiti duže vreme da bi mogli da pišete o njoj, ja je imam od prvog dana od kako je izašla i stvarno je vrh....

p.s.
što se tiče zabrana, to se sve može podesiti i prilagoditi a po mogućnosti i isključiti

_________________
Uvek se treba truditi da iskoristimo današnji dan maksimalno,jer ni mi a niti ko drugi zna šta nas čeka sutra
 
bobosmrad
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 02 Jul 2007
Poruke: 53

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 16, 2007 11:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma vista je bezveze jos uvijek,i najveci jij je problem taj sto postoji xp Wink
 
mladen_v
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 19 Okt 2007
Poruke: 28

monaco.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 16, 2007 8:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bolje uzeti transformaciju na xp, i ide bolje od viste, a razglik je mala, ima sad i 8. izdanje, nije lako prepoznati dali je vista ili samo transformacija
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 17, 2007 1:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja imam vistu sada i mogu vam reci da ne vidim nikakvih problema ..

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
Vaxter
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 27 Sep 2004
Poruke: 605
Mesto: Šimanovci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 17, 2007 8:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Omg...
Ne mogu da verujem shta ljudi pochinju da pishu...
Vista izgleda pravi LSD i ispushta ga iz kompa! Rolling Eyes Shocked Laughing

_________________
I'm gonna make him an offer he can't refuse
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 08, 2008 3:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ista dilema ko kada je izasao XP, da li je bolji 2K ili XP.
Windows je windows, i uvek ce ostati windows. J383$ windows ako nema service pack Laughing Laughing Laughing

Kao sto mozemo menjati izgleda na winampu ili nekim drugim aplikacijama, tako i windows menja svoj izgled.

Struktura windowsa je i dalje ista ili priblizno slicna, samo sto se menja spoljasnji izgled i izmene par imena.

Vista je opet kopija apple, ako gledamo menu, i kako se menja izmedju vise otvorenih aplikacija, moze se videti na apple OS odavno takvo nesto.

XP moram koristiti na poslu i zbog posla, inace ga nikada ne bi koristio.

XP savrsenstvo MS??? Shocked Shocked Shocked Posle instaliranja WinXP SP2 otidji na windows update stranicu i reci mi koliko ces critical updates da dobijes.
84 Shocked Confused Shocked Confused Shocked

Nije nista bolje. Najbolje je s cime je covek srecan. Ako si zadovoljan sa XP onda je XP najbolji. Ako si zadovoljan sa Vistom onda je Vista najbolja.

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
Vaxter
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 27 Sep 2004
Poruke: 605
Mesto: Šimanovci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 08, 2008 5:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Makro je napisao/la sledeće:

Struktura windowsa je i dalje ista ili priblizno slicna, samo sto se menja spoljasnji izgled i izmene par imena.


Ne bih se bash slozio...
Struktura je znatno promenjena samim tim shto se sada sve oslanja na .NET.
Chak je i DirectX sad u .NET-u.
Od prilikeje .NET uz kernel sad osnova sistema...

_________________
I'm gonna make him an offer he can't refuse
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 11, 2008 6:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

he o Visti koliko je dobra govori i to da vec najavljuju Vienna-u za 2009. godinu Laughing Laughing Laughing

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Software ~ -> ~ Operativni sistemi ~ -> Windows Vista Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 6 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon