www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

AVG
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Internet i zaštita ~
::  
Autor Poruka
andres
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Feb 2006
Poruke: 10

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 29, 2007 10:15 pm    Naslov poruke: AVG Na vrh strane Na dno strane

sta mislite o AVG-u

 
cika Kure
Majstor
Majstor



Godine: 52

Datum registracije: 25 Feb 2005
Poruke: 6913

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 30, 2007 7:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislis na onaj besplatni avira sto ima crveni kisobran kao ikonicu?
Ja ga imam al mi je par puta proslo sa neta neko smece - neznam da li je to trebalo da spreci kao guard ili ne ali ocigledno nije, niti je posle skeniranjem nasao problem Rolling Eyes
 
DarkB
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Okt 2006
Poruke: 1

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 04, 2007 9:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mene AVG bas lepo sluzi, Ako nadje neki fajl a ne moze da ga obrise, moram sam to da uradim. Sve u svemu ko se razume u fajlove moze da koristi AVG> :wink:
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 14, 2007 11:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zaobidji ga poluslep je uzmi KIS (Kaspersky Internet Security)

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
dzsap
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 51

Datum registracije: 17 Apr 2006
Poruke: 70
Mesto: zemun

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 01, 2007 11:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

trenutno koristim nortona,dobio sam ga za rodjendan originalnu verziju,ali sam pre toga avg koristio skoro dve godine i potpuno sam zadovoljan, na poslu takođe koristim avg i apdejtujem ga ručno pošto nemam internet,a računar na kome radim ima više korisnika i pokazao se kao odličan!

_________________
dzsap
 
brano20
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 07 Okt 2006
Poruke: 6

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 05, 2007 10:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Koristio sam AVG antivirus, jako sam bio nezadovoljan s njime,ima li neko dobar program protiv spam-ova
 
NemanjaSO
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 18 Apr 2007
Poruke: 154
Mesto: Sombor

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 03, 2007 5:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

He,he najvece smece nece da stiti od virusa kada je iskljucen, zbog malo losije konfiguracije bio sam podesio da se nedize sa sitemom i sestra pametna otisla na internet bez zastite i naravno sve mi je lepo zarazila sto je mogla, ali sta je tu je, ovako kada je ukljucen sam zadovoljan, imam licencu do avgusta sledece godine pa cemo videti ocemo li ga menjati... pozdrav narode

_________________
Kako rece NE zeni koja kaze DA?
 
-Tor-
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 23 Avg 2007
Poruke: 79
Mesto: Tajno Skrovište

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 23, 2007 5:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najbolji anti virus koji sam koristio. Sprečava viruse da uđu u računar i nije toliko ˝težak˝ za sistem troši dosta malo resursa. koristim ovu free verziju.

_________________
I'm forever blowing bubbles
Pretty bubbles in the air
They fly so high
Nearly reach the sky
And like my dreams
They fade and die
Fortunes always hiding
I looked everywhere
I'm forever blowing bubbles
Pretty bubbles in the air
 
sawo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Sep 2007
Poruke: 20

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 09, 2007 6:24 pm    Naslov poruke: bolje nema... Na vrh strane Na dno strane

ja koristim ovaj antivirus i nije los i naravno da ne moze da otkrije sve jer je besplatna verzija ali postoji ona dopunska koja se placa kod te ne bi trebalo nesto da prodje.....
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 18, 2008 4:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ha ha ha... besplatni AVG, vidi sliku...
"Test ne moze zapoceti zato sto vec ne postoji"

Na engleskom zvuci jos smjesnije!

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 18, 2008 5:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da o kvalitetu AVG dovoljno govori slika Smile Ortak je imao AVG-a mesec dana i kad se setio da promeni AV .... qq lele sta ih je Very Happy
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 18, 2008 7:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sto se mene tice .. koristio sam AVG ali mi nesto bas i nije po volji .. najbolji je Norton .. barem po meni .. nema sta .. odradi svoj posao i to je to Smile

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Internet i zaštita ~ -> AVG Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon