www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Borbe pasa, za ili protiv
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 12, 13, 14
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Flora i fauna ~ -> ~ Životinjsko carstvo ~
::  
Autor Poruka
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 26, 2007 2:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kao jedan od vlasnika jednog shteneta sam apsolutno protiv borbe pasa .. razlog tome je sto se onda taj pas navikne da bude agresivan tako da nema te sile da mu neko moze prici .. a zasto da se jedna tako slatka zivotinja upropasti ..


_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
KInder Torta
Moj Dobri Anđele...
<b>Moj Dobri Anđele... </b>



Godine: 35

Datum registracije: 13 Jul 2007
Poruke: 8238
Mesto: U šumi obrasloj sećanjima...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 06, 2008 12:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

apsolutno sam protiv toga!!!!

_________________
Proslo je sve za tebe ja sam sad stranac u noci,
A, zelim te, i zovem te...
 
DimitrijeR
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Feb 2008
Poruke: 76

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 17, 2008 8:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Protiv! Od jednog psa se pravi mašina za klanje a od drugog roštiljske kobasice.
I, čemu to? Pustiš jednog psa da ubije drugog Confused

_________________
Of course you're not shy
You don't have to deny love
Hold me, thrill me, kiss me, kill me
 
šamar
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 115

Datum registracije: 29 Dec 2008
Poruke: 906
Mesto: diznilend

jamaica.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 06, 2009 2:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ima jedna zanimljiva priča oko mog kuma .on ima njemačkog ovčera rex-a.
sad smo bili na jednom obližnjem lokalnom ljetovalištu ,ono jezero i to.
dnevna posjeta,i sad je naišao lik sa pitom i onako gledaju se rex i taj pit.samo što nisu skočili jedan na drugog.pit je ogroman ali ni ovaj ovčar nije baš za podcijeniti mada protiv pita nema nikakvih šansi.pita lik mog kuma za koliko bi love pustio da se bore.kaže njemu kum kad bi mi dao milion eura nebi pomislio na to.pa on njemu reče a de ti meni reci z koliko bi ti para da se ja i ti pobijemo.
gleda lik u njega ,onako a kum pa jedno 195cm visok ima jedno 110kg
a ovaj neki jadnik možda ima jedno 70 kila.
ma kaže jarane pa kad bi mi dao 2 miliona nema šanse. Mr. Green
tako i ja imam isto mišljenje o tim seronjama(izvinjavam se na izrazu ali to mislim o tim ljudima)koji svoje pse na taj način uništavaju.
i onda ih bace u neko smeće ili ih jednostavno ubiju posle izgubljene borbe.
to za mene je neshvatljivo da neko može da se tako ponaša prema psima .
ajd slučajno kad se desi ,pa to uredu ali da za novac puštam da se psi kolju i to još da gledam ,ma nema tih para.

_________________
Oprezni ljudi koji na sve misle, koji sve predviđaju, stalno upadaju
u klopke, jer računati na poteškoće,
znači stvarati ih.
 
nancy95
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 28

Datum registracije: 29 Nov 2008
Poruke: 7

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 21, 2009 8:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

definitivno NE !!! To je mucenje zivotinja , a jos kad ih posle borbe puste da se muce jer se plase odlaska kod veterinara zbog kazni ... Strasno !!! New Evil
 
Sabados
Mafijaš
<b>Mafijaš</b>





Datum registracije: 25 Jun 2009
Poruke: 6142
Mesto: Sky

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 11, 2009 11:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zavisi kako se gleda na to , u jednom pogledu to moze biti dobra zarada a naravno i gubitak ko zna kako ce biti , ali sa druge strane NIKAD nebi odobrio da se takvo sto radi, bzvz mucenje zivotinja Exclamation

_________________
oʞɐdoɐu oʇsǝu ʞǝʌn ' sǝuǝɹʞo poƃ oʞɐʞ
 
Dean33
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 48

Datum registracije: 23 Mar 2009
Poruke: 22

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 28, 2010 4:07 pm    Naslov poruke: ... Na vrh strane Na dno strane

izricito protiv!

_________________
Dean33
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 28, 2010 8:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Žestoko protiv. Ako se i bore, neka to čine iz nekih svojih razloga koje nose u krvi, ali podsticanje na takav vid borbe od strane čovjeka je apsolutno besmislen. I rase koje stvaraju za takav vid borbe, nisu ni prirodne niti normalne.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 28, 2010 9:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

gkukolj je napisao/la sledeće:
Žestoko protiv. Ako se i bore, neka to čine iz nekih svojih razloga koje nose u krvi, ali podsticanje na takav vid borbe od strane čovjeka je apsolutno besmislen. I rase koje stvaraju za takav vid borbe, nisu ni prirodne niti normalne.


Slazem se potpuno. Mislim nema nista gore nego zaradjivati pare na zivotinjama... a pogotovo na takav nacin

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
tiikica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 08 Dec 2010
Poruke: 3
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 10, 2010 1:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

protiv,to je odvratno,surovo,ma nemam reci za tako nesto.
 
Tasha11
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Maj 2011
Poruke: 13

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 01, 2011 10:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Protiv svakako, kao i za borbe petlova ili bilo kakve borbe.Very Happy
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Flora i fauna ~ -> ~ Životinjsko carstvo ~ -> Borbe pasa, za ili protiv Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 12, 13, 14
Strana 14 od 14

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon