www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Pitanje za sve: Sex je bolji kad je iz ljubavi ili?
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
MakedonecSk
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 19 Nov 2006
Poruke: 45

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 30, 2007 12:25 am    Naslov poruke: Pitanje za sve: Sex je bolji kad je iz ljubavi ili? Na vrh strane Na dno strane

To je tema za koju bih volio malo da popricamo? Dali je bolji sex kada je iz Ljubavi ili je bolji kada se slucajno desi ono kao za jednu noc samo!!!???

 
TorbicaMarija
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 19 Avg 2006
Poruke: 39
Mesto: Zemlja snova

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 30, 2007 5:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa iskreno ne mogu prichati u ime svih nas..
shto se mene tiche i mog stava .. nikako ne prihvatam sex na jedno veche..
Bolje je kad je iz ljubavi.. Pa imali icheg lepsheg nego grliti , ljubiti , i prepustiti se celim telom svojoj voljenoj osobi..
ali da ne gnjavim.. kratkoi jasno iz ljubavi Very Happy
 
đavolče
little sexy devil
little sexy devil



Godine: 34

Datum registracije: 11 Maj 2006
Poruke: 9383
Mesto: pakao

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 30, 2007 11:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma iz ljubavi 100%,nema niceg lepseg
kakav je to sex bez imalo ljubavi i neznosti,osobu ni ne poznajes a da spavas sa njom,ma nikad....

_________________
 
vlado smeker
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 15 Jan 2007
Poruke: 184

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 30, 2007 1:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vidis, mi momci to drugacije shvatamo.... Bar ja tako mislim. Sto se tice mene nikada ne bih odbio sex na jedno vece, niti ga se ustrucavcam, mislim to je sada normalo.... A sto se tice sex-a iz Ljubavi - to je nesto najlepse sto se coveku moze dogoditi, i ja ga jos cekam da se dogodi.... Ako se ikada uopste dogodi.... Wink

_________________
Poznavati sebe, nije samo istina... Istina je nesto mnogo bolnije, teze, jace, okutnije.... Poznavati sebe zanaci doziveti sve to... by Vlado
 
ljiljka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Jan 2007
Poruke: 59

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 31, 2007 10:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kako kad
 
~brza~
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 15 Jan 2007
Poruke: 497
Mesto: Dubrovnik

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 31, 2007 11:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bolje je iz ljubavi mada ni ovo drugo nije loše
 
arkan_the_tiger
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jan 2007
Poruke: 4
Mesto: Lijesce

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 31, 2007 11:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sex iz ljubavi nije nikakav sex 8)

_________________
DELIJE SEVER
 
XduleX
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 17 Sep 2006
Poruke: 183

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 01, 2007 9:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je nekako najbolji iz ljubavi....to mi je onako naj...sto se tice za jednu noc, ......

_________________
Neki kazu "simpatican momak", ja im kazem bilo kako bilo samo je zezanje - provod, pice i lepe devojke stvarno. sve ostalo je....
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 01, 2007 11:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Seks je samo iz ljubavi. Ono sto ljudi zovu seksom na jedno vece je izivljavanje ili zadovoljenje fizioloskih potreba, a to ga izjednacava sa velikom ili malom nuzdom. Sad vi vidite da li vam je lepse kada kakite ili kad vodite ljubav. Smile
 
dado_GTI
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 18 Jan 2006
Poruke: 545
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 01, 2007 8:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni licno svejedno
 
g_bmw_m3
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 20 Dec 2006
Poruke: 442

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 02, 2007 10:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne bih znao da kazem! Rolling Eyes 8) Valjda bez ljubavi! Wink

_________________

Automobilski (BMW i Porsche) FANATIK!
 
burnout
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Jan 2007
Poruke: 78

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 02, 2007 3:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne znam nekako bolje je iz ljubavi ali sex je ipak samo sex
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Pitanje za sve: Sex je bolji kad je iz ljubavi ili? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 1 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon