www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ghost Rider
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~
::  
Autor Poruka
ComiX
~ Tajni agent ~
~ Tajni agent ~





Datum registracije: 29 Nov 2005
Poruke: 2077
Mesto: Serbia

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 30, 2007 4:03 pm    Naslov poruke: Ghost Rider Na vrh strane Na dno strane

Od izdavača stripova „Marvel Comics“, kreatora „Spajdermena“, „Fantastične četvorke“, i „X-Men“, dolazi novi junak - Ghost Rider.

Kaskader na motoru, Džoni Blejz (Nikolas Kejdž), sklopio je dogovor sa Mefistom da bi zaštitio one koje najviše voli: svog oca i devojku iz detinjstva, Roksen (Eva Mendes). U jednom trenutku Mefisto dolazi po svoje. Danju, Džoni je okoreli kaskader, ali noću, u prisustvu zla, on postaje Ghost Rider, lovac na odbegle demone. Primoran da sluša Mefista, Džoni je odlučan u nameri da se suoči sa sudbinom i da svoje prokletstvo i moći iskoristi da bi zaštitio nevine.

U filmu Ghost Rider uloge tumače: Nikolas Kejdž („Nacionalno blago“, „Nestao za 60 sekundi“), Eva Mendes („Paklene ulice 2“, „Ljubavni terapeut“), Ves Bentli („Američka lepota“), Sem Eliot („Hulk“), Donal Log („Blejd“) i Piter Fonda („Englez“, „Goli u sedlu“).

Film je režirao Mark Stiven Džonson, poznat po akcionim fantazijama: „Daredevil“ i „Elektra“.

Premijera filma GHOST RIDER održaće se u Sava centru 15. februara, dan pre ulaska u američke bioskope.


Trejler za film mozete pogledati OVDE


Oficijalni web sajt filma Ghost Rider


 
boban11
Upozorenja: 2 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 19847
Mesto: Gradiska

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 06, 2007 10:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ako je imalo slično onom luđaku na motoru koji je zezao policiju u Norveškoj čini mi se, onda će ovo biti dobar film a nicholas je sjajan glumac za akcije.

_________________
Vilenjakinja & Ja Post Team
Ika & Ja Super Team
 
julija_bgd
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Feb 2007
Poruke: 5

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 07, 2007 12:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni deluje kao ok film,odlican glumac i super tema
 
pokemon21
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 03 Okt 2005
Poruke: 208
Mesto: Podgorica,Crna Gora

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 08, 2007 8:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

odgledao sam trailer,i jedva cekam da dodje u bioskope
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 16, 2007 10:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nabavio sam ovaj film ali nikako da ga odgledam...Uostalom, snimak je jako los pa je to jos jedan razlog da ga ne gledam...
Ima li nekog da je odgledao film?Kakvi su Vam utisci?

_________________
Master
 
Manhattan
Psycho Killer
Psycho Killer



Godine: 46

Datum registracije: 15 Jul 2004
Poruke: 4031
Mesto: ...where the wild roses grow!

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 16, 2007 10:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Izvin'te ako vam rušim sneška, al' film je, uprkos fantastičnim trejlerima i odličnim motivima, jedno veliko govance, da ne kažem SR*NjE! Ne samo 'iljadu puta ranije ispričana, nego i lošO realizovana priča, na trenutke vrlo metiljava. Karakteri su sjajni (to je više do samog Marvina), kao i kasting, nekoliko fenomenalnih scena, dobri efekti, ali film 'nako u celosti nije ni za krivi, da prostite! Pokušaji humora potpuno odudaraju od opšte atmosfere i pre su slabost scenarija nego njegov lajtmotiv.

_________________
Mo'š misliti! Rolling Eyes
 
Babily
Veciti optimista
Veciti optimista





Datum registracije: 28 Avg 2006
Poruke: 5506

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 19, 2007 5:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E taj fil jedva cekam da pogledam.
Nazalost ne mogu jos, jer cekam da se pojavi bolji snimak od ovih sto postoje sada.
 
woolf99
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 23 Avg 2006
Poruke: 288

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 20, 2007 10:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja u principu nemam vreme za bioskop. Da li je izašao na pitaratskom tržištu u dvd obliku. Inače mislim , bar po trileru da je film ekstra !!!!

_________________
Goli Otok .... Kako to nudistički zvuči
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 21, 2007 7:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

gledala...nisam odusevljena...efekti su sjajni, prica dobra, gluma nije losa, ali sve nekako naopako sklepano...sve nesto zbrzano, na preskok, nedoreceno...volim filmove koji su radjeni po stripovima, ali mi ovaj bas nije legao...nemam nameru da ga opet gledam...cak ni da pokusavam

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
mi2scg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 08 Maj 2005
Poruke: 241
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 26, 2007 2:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E, ovo moram otici da pogledam, obavezno!
Samo da ne bude kao i vecina filmova o strip junacima - dosadno i bez ikakve radnje!

_________________
Marko MI2

________________________________
Stop the madness !!!
 
đavolče
little sexy devil
little sexy devil



Godine: 34

Datum registracije: 11 Maj 2006
Poruke: 9383
Mesto: pakao

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 01, 2007 12:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e ja bas malopre pogledala ovaj film,radnja filma nije losa,ni gluma,...ali mi nije nesto posebno,mislim da su mogli i bolje da urade,jer je glumac fenomenalan

_________________
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 01, 2007 10:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nabavio sam ga a po reklamama mi se cini kao jako dobar film ali javljam kad ga pogledam,...

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~ -> Ghost Rider Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon