www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Čišćenje tastature.
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Uradi sam ~
::  
Autor Poruka
maucetung
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 04 Dec 2005
Poruke: 4360
Mesto: Sremski Karlovci

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 31, 2007 12:27 am    Naslov poruke: Čišćenje tastature. Na vrh strane Na dno strane

Chishcenje tastature



*** I nacin: ***

Sigurno vam se desilo da vam se prospe sok na tastaturu ili drugi lepljivi napici. Uzmite bilo koju technost za chishcenje [Mr. Clean, Pinesol, Windex] i uspite u neki chep ili posudu malih dimenzija. Pritom uzmite chachkalice za ushi [Qtips], umochite i chistite izmedju dugmica, po povrshini tipkica. Ovo ce vam sachuvati i vreme i trud.

*** II nacin: ***

Najefikasniji nacin!
Iskopcaj tastaturu iz racunara, odvrni desetak sarafa na donjem dijelu tastature, odvoji plochu sa elektronikom od plastika, operi mlakom vodom i sapunom tastaturu(dugmici ne ispadaju) i gumu koja je vjerovatno ulijepljena kafomi ili sta je vec prosuto takodje oprati pazljivo, ostaviti sve da se osusi i ponovo sklopiti i zavrnuti sarafe.


 
~brza~
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 15 Jan 2007
Poruke: 497
Mesto: Dubrovnik

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 05, 2007 8:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kad se pepsi prolije po tipkovnici bolje je baciti je i kupiti novu
 
kapljica
ULT_RAS-ov Anđelak
ULT_RAS-ov Anđelak



Godine: 40

Datum registracije: 17 Avg 2005
Poruke: 1985
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 05, 2007 11:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Kad se pepsi prolije po tipkovnici bolje je baciti je i kupiti novu


Ma jok Wink
Moja je do sad prezivela i nekoliko Coca-Cola, kafa, slatkih - lepljivih sokova i sl...Samo je istog trenutka iscupam iz kucista i pravo u kadu pod tus. Do sutra se ona osusi i radi kao nova Razz

_________________

Kad suze govore, istina razvaljuje
I svaka rec me obori s nogu
To sto si varao, to bih ti oprostila
Al' sto si mene - to ne mogu!
 
~brza~
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 15 Jan 2007
Poruke: 497
Mesto: Dubrovnik

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 06, 2007 7:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobro je ta tvoja tipkovnica živu glavu izvukla Laughing
Meni se jednom prolila kava i slovo n nije radilo Laughing kupila sam novu Wink
 
Daca
~Žena Sanjicinog švalera~
~Žena Sanjicinog švalera~



Godine: 51

Datum registracije: 16 Apr 2004
Poruke: 2617
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 06, 2007 11:07 pm    Naslov poruke: Re: Čišćenje tastature. Na vrh strane Na dno strane

maucetung je napisao/la sledeće:
Chishcenje tastature


*** II nacin: ***

Najefikasniji nacin!
Iskopcaj tastaturu iz racunara, odvrni desetak sarafa na donjem dijelu tastature, odvoji plochu sa elektronikom od plastika, operi mlakom vodom i sapunom tastaturu(dugmici ne ispadaju) i gumu koja je vjerovatno ulijepljena kafomi ili sta je vec prosuto takodje oprati pazljivo, ostaviti sve da se osusi i ponovo sklopiti i zavrnuti sarafe.


Upravo tako...nista lakse Very Happy

Da sam svaki put kada mi deca nesto poliju po tastaturi kupovala novu do sada bih bankrotirala Laughing
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 06, 2007 11:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U svakom slucaju je bolje kupiti novu. Ova moja je jedva prezivela jedno pranje. Sad mi fali dugme F9 a Space se klacka. Very Happy Da, rasturio sam je... Rolling Eyes

Usput, nije bas kod svih tako da dugmici ne ispadaju. Nazalost.
Zavisi to od proizvodjaca.

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 12, 2007 7:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja očistim sa alkoholom i štapićima za uho .Baš sam to radila prije par dana..ajme. Rolling Eyes
 
darko_calic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Feb 2007
Poruke: 49

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 21, 2007 7:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tastaturu je naj bolje cistiti usisivacem a nije na odmet ni odvrnuti nekoliko srafova i bodro je ocistit alkoholom
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 21, 2007 8:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moja tastatura je stara jedno 10 godina (od toga je ravno 7 god u mom posedu, a toliko mi nijedan uredjaj nije izdrzao) i ne bih je menjala ni za sta na svetu...prala sam je vise puta i nista joj ne fali...lepo je rastavim, plastiku pod mlak tus, malo deterdzenta za sudove (posto je obicno hranom i picem zabrljam) i gotovo...nikakva mudrost Wink

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
đavolče
little sexy devil
little sexy devil



Godine: 34

Datum registracije: 11 Maj 2006
Poruke: 9383
Mesto: pakao

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 23, 2007 7:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a jooj ja moju menjala,prosula kafu i otislo mi enter..... Shocked
sto mi ovo niste ranije rekli......mada sam i ja mogla to sama da shvatim Rolling Eyes

_________________
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 23, 2007 7:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Koopite goomenoo tastatooroo i nema problema Mr. Green Mr. Green Mr. Green

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
rwieser@htnet-dsl
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 27 Feb 2007
Poruke: 46

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 27, 2007 9:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

malo alkohola stapici za uho ili odvidat je i oprat lagano
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Uradi sam ~ -> Čišćenje tastature. Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon