www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Nasa slatka_sanerka na 17 spratu!!!
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~
::  
Autor Poruka
*miss jr*
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 08 Feb 2006
Poruke: 10666
Mesto: ... u srcu jednom... tamo gde su ptice stale u letu... i zemlja se vise ne vrti...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 31, 2007 1:18 am    Naslov poruke: Nasa slatka_sanerka na 17 spratu!!! Na vrh strane Na dno strane

Hey, hey, hey duso moja najbolja si! Hvala za sve ove sate sa tobom. Drago mi je da smo se upoznale! Kiiissss i jos puno spratica od srca


_________________
Ohanzee
.:The Dream Guardian:.


 
~*трола41*~
Banovan!

~*ЛегендА*~
~*ЛегендА*~



Godine: 33

Datum registracije: 30 Apr 2005
Poruke: 2962
Mesto: Opusteno...Beogradski!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 31, 2007 1:18 am    Naslov poruke: Nasa slatka_sanerka na 17 SPRATU! Na vrh strane Na dno strane

svaka chast jarane,samo tako,vidis kako mashina chuda chini!!!hehe sve naj naj naj

_________________
Zivi Zivot,opushteno i Beogradski!

I? JEL IMA NESTO ZANIMLJIVO U MOM POTPISU?....
 
dambolina
• Nepopravljivi romantik •
<b>• Nepopravljivi romantik •</b>



Godine: 41

Datum registracije: 18 Nov 2006
Poruke: 73140
Mesto: •● U tudjoj koži ●•

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 31, 2007 1:19 am    Naslov poruke: slatka_sanerka na 17.spraticu.... Na vrh strane Na dno strane

Cestitam ti novi spratic i zelim ti jos puno spratica i da se dugo druzimo...


Brza si nema sta...(to je zbog lepog potpisa Razz )

_________________
 
slatka_sanerka
Anđeo s greškom
<b>Anđeo s greškom</b>





Datum registracije: 24 Nov 2005
Poruke: 24591
Mesto: *tamo pokraj Miljacke*grada cevapa, viceva, ubica, muja i sulja, al i rokera, oskarovca, nobelovaca

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 31, 2007 1:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ee duso moja hvala ti velikaa znaj da je i meni jos vise draze sto sma te upoznala i necemo nikad dati da masina stane da se okreceee , ljubim te punooo, i jos nesto da dodam izvinjam se jaranu troli i dragoj damboli na otvorenim temama al moraal sma an jeleninu da odg jer ona me cekala sve vrijeme i ona mi nikada nije otvorila cestitku, ljubim vas ljudi i najbolji ste najdrazi, jos puno cemo da se druzimo i dernecimo
 
stojke_86
EGO!'s superhero
EGO!'s superhero



Godine: 38

Datum registracije: 27 Nov 2006
Poruke: 2334
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 31, 2007 1:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

čestitam i ja...
svaka čast!

_________________
Biti isti,
Biti poseban,
Biti slobodan,
Biti samo svoj!
 
*~*Dixy*~*
~ToRqUe~
~ToRqUe~



Godine: 42

Datum registracije: 28 Okt 2006
Poruke: 4248
Mesto: BEOGRAD-CILJ OPRAVDAVA SREDSTVA....i da..._ne diram te, ne diraj me_...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 31, 2007 4:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Chestitamo!!!!!!!!!!!!!!....Samo pishi..........

_________________
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 31, 2007 7:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zemljakinjo .. svaka cast .. samo napred u pohode ka vrhu..

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
piastowskiharnas
* Veseli razbojnik *
* Veseli razbojnik *



Godine: 53

Datum registracije: 19 Sep 2005
Poruke: 17704
Mesto: Piastów/Zakopane

poland.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 31, 2007 8:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Draga moja Legendo,cestitki sa i od mene.Zelim ti sve najlepse.Ovo sto sam ti rekao jedan put izpred je istina...Primi moj poklon,za slatku i ljepu djevojke nesto slatko.Svaka cest.Hej !!!


Wink

_________________
 
maza-
¤¤Wonder Woman¤¤
¤¤Wonder Woman¤¤





Datum registracije: 11 Mar 2006
Poruke: 11442
Mesto: Bogu iza nogu...

sweden.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 31, 2007 9:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cestitam i ja od srca.. Svaka cast!.. Samo nastavi vrtiguzo nasha mala Wink

_________________
v v v v v v vv v v v v v v
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 31, 2007 9:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Puno cestitke i od mene, samo tako Bravo Wink

_________________
I C E M A N
 
Babily
Veciti optimista
Veciti optimista





Datum registracije: 28 Avg 2006
Poruke: 5506

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 31, 2007 12:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cestitam mala...i samo nastavi istim veselim duhom... Wink
 
inferiorna_akasha
*Djevojka iz kolektiva*
*Djevojka iz kolektiva*



Godine: 36

Datum registracije: 13 Nov 2006
Poruke: 5621
Mesto: ...U zemlji maštanja...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 31, 2007 2:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Čestitam ti od srca, samo nastavi takvim tempom i ovaj domaći će biti još zanimljiviji Very HappyVery HappyVery HappyVery Happy Želim ti joooooooš puuuunoooo poslanih postova, i ostani uvijek ovako luda i spaljena:D
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~ -> Nasa slatka_sanerka na 17 spratu!!! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon