www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Hanka Paldum
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~
::  
Autor Poruka
bayern20
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Apr 2005
Poruke: 22

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 04, 2007 5:36 am    Naslov poruke: Hanka Paldum Na vrh strane Na dno strane

sta mislite o njoj?

Dosta pjesama volim, najbolje: Crne Kose i Ja te pjesmom zovem.


 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 04, 2007 11:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ima dosta lepe pesme ali ne slusam je tako cesto...
 
držte lopova
Banovan!

Zna tudju muku
Zna tudju muku



Godine: 28

Datum registracije: 14 Nov 2005
Poruke: 9553
Mesto: debian city

argentina.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 04, 2007 12:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volim one njene pesme koje joj je radio Milić Vukašinović, to su njene najbolje stvari i ne verujem da će više imati takve hitove.
Nema više pesama kao što su bile: Volela sam, Nikad više, Sanjam , Voljeni moj, Usne moje da te ljube...

Oci da ti gledam
hocu noc i dan
sve o tebi duso moja
htjela bi da znam
kosu da ti mrsim
da znam da nije san
usne moje da te ljube
sve cu da ti dam

_________________
 
silent hill
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 29 Jan 2007
Poruke: 88
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 05, 2007 7:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nju ni neslusam

_________________
AAAAAAAAAALLLLLLLLLOOOOOOOOHHHHHHHAAAA
 
ljubavnica111
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 01 Jun 2005
Poruke: 323
Mesto: corinthia

austria.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 06, 2007 4:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ima nekoliko dobri pjesama al nemogu se sad nijedne sjetiti hehe
 
silent hill
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 29 Jan 2007
Poruke: 88
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 06, 2007 7:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ima samo jednu normalnu pesmu

_________________
AAAAAAAAAALLLLLLLLLOOOOOOOOHHHHHHHAAAA
 
mala_206
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 41

Datum registracije: 10 Jan 2006
Poruke: 902

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 08, 2007 3:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Može se slušati - "crne kose" "ja te pjesmom zovem" "voljela sam voljela"

_________________
Prestaću te voljeti tek kada slijepi slikar uspije naslikati zvuk pada latice ruže na stakleni sag dvorca, koji nikada nije postojao!
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 12, 2007 9:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hanku su mi slusali starci dok su bili mladi, imali su sve njene kazete koje sam ja poslje nasljedila.voljela sam je slusat i kao mala, uvijek se vrtila u autu, a volim je i sad slusat.ta zena ima nevjerovatno lijep glas koji bas dopire do srca.njene stare pjesme tesko da itko po meni moze nadmasit.to su tako jake pjesme da se svaki put najezim na njih ma kolko ih vec puta cula.
najdraze su mi pjesme ~ Kasno Je Za Sve, Nema Kajanja, Lutaj Srce, Srce Je Moje Kamen, Usne Moje Da Te Ljube, Zena Kao Ja, Ne Dirajte Uspomene, Prva LJubav, Miris Kose, Voljeni Moj, Moras Doci Ove Noci, Pusti Me Majko, Lazno Su Me Voljele Crne Oci, Dugo Dugo Toplo Ljeto, Hej Ljubavi, Pa Sta, Pamtim Jos, Ceznja, Balada Mojoj Majci, Necu Oprostaj Da Ti Dam, Nikad Vise, Najdrazoj Ljubavi, Uzalud Mi Trazis Oprostaj, Sarajevo Osatdoh Bez Rijeci,

steta, prava steta sto vise nema takvih pjesama Sad to je pjesma za razliku od ovog danas

_________________
 
Venceremos
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 20 Sep 2006
Poruke: 3351
Mesto: Santa Clara

cuba.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 22, 2007 1:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svaka cast @poison na tom postu.. Smile

Hanka legenda bila i ostace! zaj.... ovo danas... Rolling Eyes
 
Nikolakej
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 03 Jun 2006
Poruke: 134
Mesto: Cacak

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 04, 2007 8:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma najjaca je Very Happy
Pesme su joj BROODA ( Mislim Odlicne ) Smile
Po meni najbolja pesma Crne kose !!!

8) 8)
 
Lilly lovedoll
*GiMmE mOrE*
<b>*GiMmE mOrE*</b>





Datum registracije: 26 Maj 2006
Poruke: 3257

north_korea.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 21, 2007 11:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Lose peva, losa je u svemu, ali je Ja te pjesmom zovem dobra pjesma.
 
~brza~
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 15 Jan 2007
Poruke: 497
Mesto: Dubrovnik

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 19, 2007 1:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja nju volim, baš sutra dolazi u moj grad! Jedva čekam da je vidim!!!!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~ -> Hanka Paldum Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon