www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Beovizija 2007
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~
::  

Da li mislite da je Beovizija 2007 namestena???
Da
43%
 43%  [ 13 ]
Ne
56%
 56%  [ 17 ]
Ukupno glasova : 30

Autor Poruka
UKRATKOSS
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 30 Jul 2005
Poruke: 367
Mesto: temisvar

romania.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 04, 2007 9:09 am    Naslov poruke: Beovizija 2007 Na vrh strane Na dno strane

Dok se u drugim drzavama vec zna ko ce ih predstavljati ove godine na Evroviziji u Helsinki-u, nasa beovizija kasni.(ne znam zasto ne uopste i ne cudi).Sta ste culi,Sta se suska o beoviziji?Ja samo znam da ce se odrzati 7 i 8 marta. Ko ucestvuje?Ko je favorit?

 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 04, 2007 9:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E, jos se ne zna ni kad ce raspisati konkurs. Mnooogo si poranila.

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
kopmania
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 33

Datum registracije: 13 Nov 2006
Poruke: 762
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 04, 2007 10:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uvek je beovizija bila u martu

_________________
Uzivaj u skijanju dok mozes
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 05, 2007 11:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tacan datum je 7 mart...imate artikl na danasnji blic i imena pevaca ko ce ucestvovati...
 
Snow-White
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Jan 2007
Poruke: 50
Mesto: SABAC

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 06, 2007 2:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nisam bas upucena

_________________
 
silent hill
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 29 Jan 2007
Poruke: 88
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 06, 2007 7:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

znam da ce ucestvovati Mira Skoric

_________________
AAAAAAAAAALLLLLLLLLOOOOOOOOHHHHHHHAAAA
 
Vlado kosarkas
3 point shooter
3 point shooter



Godine: 37

Datum registracije: 06 Nov 2004
Poruke: 1630
Mesto: Podgorica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 06, 2007 10:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

u martu
 
lukadr
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Maj 2005
Poruke: 55

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 06, 2007 10:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Posle dugog većanja i preslušavanja pesama, žiri domaćeg izbora za pesmu „Evrovizije“ izabrao je 20 kompozicija koje će se takmičiti 7. marta na „Beoviziji“. Spisak učesnika je zaista šaren, a među dvadeset izabranih našli su se i Mira Škorić, Ivana i „Negativ“, Emina Jahović, Miki Perić...


- Interesovanje autora i izvođača za učestvovanje na festivalu bilo je veliko i ono što raduje jeste da je broj prijavljenih pesama svake godine sve veći. Ove godine po prvi put nastupamo kao Republika Srbija pa je to autorima dalo dodatnu motivaciju. Bilo je prijavljeno oko 200 kompozicija - kaže za „Blic“ Duška Vučinić-Lučić, portparol „Beovizije“.

Spisak učesnika je izuzetno šarenolik pa će mnogi biti iznenađeni time ko se sve pojavljuje na takmičenju. Tako ćemo imati priliku da čujemo Ivanu Pavlović i grupu „Negativ“, „Bla, bla bend“, Mikija Perića, Aleksandru Perović, Eminu Jahović, Mariju Šerifović, Maju Marković, Maju Nikolić, Ivanu Jordan, „Amadeus bend“, Miru Škorić, Aleksu Jelića, Tanju i Baneta, „IQ bend“, „Blizance“, Igora Vujevića, Suzanu Dimić, Slobodana Trkulju i „Balkanopolis“, „Beti bup bend“ i pesmu Saše Dragića.

Duška Vučinić nam je otkrila i deo onoga što ćemo videti na polufinalnoj i finalnoj večeri u Centru „Sava“.

- Scenograf Goran Joksimović je i ove godine rešen da očara kako domaću javnost tako i Evropu. Svake godine se izgled našeg festivala poredi sa „Eurosongom“. U revijalnom delu gostovaće pobednici iz regiona, ali verujemo da će kao i prošle godine doći i još neki pobednici nacionalnih izbora - kaže Duška.
 
goga20
~lavica~
<b>~lavica~</b>



Godine: 39

Datum registracije: 30 Dec 2004
Poruke: 1092
Mesto: Linz

austria.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 07, 2007 11:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Izgleda da ce biti zanimljivo i ako ja za neke izvodjace nikad cula nisam! Ali mislim da ce biti super!
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 07, 2007 11:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nego, hocemo li uopste ucestvovati na Evroviziji?

Cini mi se da smo kaznjeni sa par godina bez ucestvovanja zbog toga sto nismo ucestvovali prosle godine. Ili se to odnosilo samo na drzavu SCG [koja vise ne postoji]?

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
mala_206
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 41

Datum registracije: 10 Jan 2006
Poruke: 902

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 08, 2007 2:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Baš sam se prijatno iznenadila ovim vijestima. Ja mislim da ih nije EUROSONG kaznio, već da su kaznili sami sebe zbog prošlogodišnje frke. Nadam sa da će ove godine biti sve ok.

_________________
Prestaću te voljeti tek kada slijepi slikar uspije naslikati zvuk pada latice ruže na stakleni sag dvorca, koji nikada nije postojao!
 
kopmania
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 33

Datum registracije: 13 Nov 2006
Poruke: 762
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 08, 2007 3:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

coco_bill je napisao/la sledeće:
Nego, hocemo li uopste ucestvovati na Evroviziji?

Cini mi se da smo kaznjeni sa par godina bez ucestvovanja zbog toga sto nismo ucestvovali prosle godine. Ili se to odnosilo samo na drzavu SCG [koja vise ne postoji]?


Naravno da ucestvujemo. I crna gora ucestvuje. Kaznjeni smo samo novcano. Samo ucestvujemo u prvoj veceri u kvalifikacijama

_________________
Uzivaj u skijanju dok mozes
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~ -> Beovizija 2007 Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 1 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon