www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Beovizija 2007
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~
::  

Da li mislite da je Beovizija 2007 namestena???
Da
43%
 43%  [ 13 ]
Ne
56%
 56%  [ 17 ]
Ukupno glasova : 30

Autor Poruka
RunnerSG
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 09 Jun 2006
Poruke: 426
Mesto: ...tamo gde ti nisi...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 09, 2007 7:01 pm    Naslov poruke: Beovizija 2007 Na vrh strane Na dno strane

Da li wi stwarno mislite da je Beovizija 2007 namestena???
Ja licno mislim da nije namestena, i da Maja Nikolic se "gubi" na tv-u zato sto joj je krivo sto nije usla u polufinale, a mislim da joj je pesma bila glupa za medalju...
Pa, sad da cujem was!!!

Koja je wama najbolja i najlepsa pesma Beovizije 07 ???
Meni su najlepse od Amadeusa, Marije Serifovic, Baneta i Tanje i Ivane Jordan!!!


edit by Ivankamaza : Ovo sve moze u jednoj temi, dakle teme su spojene...


 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 09, 2007 7:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nijedna mi nije nesto posebno... ali ajde, ona od Alekse Jelica mi je bila ok.

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
pedjabg_pa
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 29 Okt 2005
Poruke: 18
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 09, 2007 7:38 pm    Naslov poruke: BEOVIZIJA 2007 Na vrh strane Na dno strane

Mislim da je bilo dosta dobrih pesama. Marija s. Naravno ima odlicnu baladu a o glasovnim mogucnostima da ne govorimo. Jordanka je imala tehnicki jaku pesmu - steta sto nije pobedila. Trkulja - mali pomak u etno muzici. Maja, bivsa luna, odlicna pesma. Rokeri su imali odlicne predstavnike - negativ i betty boop. . . . U svakom slucaju bilo je odlicno i ove godine. Mislim da imamo najbolji pop-rock festival u regionu. I treba da ostane takav! ! !

[Edit by Ivankamaza: Pisanje teksta velikim slovima [ALLCAPS] je zabranjeno Pravilnik-om. Koristite blagodeti formatiranja teksta ako želite nešto da naglasite.]

_________________
Pozdrav svima!
Druzenje,e-mail druzenje,chat....

Hello to all!
I am for frienship,e-mail friandship,chat
 
pedjabg_pa
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 29 Okt 2005
Poruke: 18
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 09, 2007 7:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Super je Marija i "MOLITVA". Nebitno je kako ce biti plasirana a mislim da ce biti odlicno rangirana, nasa je i narod ju je izabrao!

_________________
Pozdrav svima!
Druzenje,e-mail druzenje,chat....

Hello to all!
I am for frienship,e-mail friandship,chat
 
pedjabg_pa
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 29 Okt 2005
Poruke: 18
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 09, 2007 7:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da nije bila namestena! Ziri je bio realan, a i publika koliko toliko. Samo imamo problem sa brzinom prebrojavanja sms poruka!

_________________
Pozdrav svima!
Druzenje,e-mail druzenje,chat....

Hello to all!
I am for frienship,e-mail friandship,chat
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 09, 2007 7:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

izvini a sta je imalo da se namesti na B.'07.
Ne zna se koja je pesma bila gluplja i ko je od sebe pravio vecu budalu....
Mislim da je Beovizija odsvirala svoje i da je postala cista glupost i takodje mislim da niakd nisu bile gore pesme na beoviziji no ove godine...

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 09, 2007 11:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja mislim da nije namesteno,bar ne ko prosle godine...marija stvarno ima lepu pesmu...ja mislim da to ljubomorni ljudi pricaju o tome,koji nisu uspeli ni medu 1O prvima...
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 09, 2007 11:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Konacno znamo ko je pobednik...ja sam i znala da ce biti ona medu prvima!!!
Nadam se da ce pokazati sve od sebe na evroviziju i da bude medu 5 prvi makar...
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 09, 2007 11:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Marija ima jako dobar glas a i pjesmica nije losa..samo koliko ce balada imati uspjeha na Evroviziji to cemo da vidimo.

Inace smatram da nije bilo namjestanja mada i da jeste ne bi bilo nista cudno..iako stvarno i nije neki vele izbor bio

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 09, 2007 11:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da je izbor ove godine bio jako los i posteno govoreci smatram da je najbolja i pobijedila..pjesma je ok , a i Marijine pjevacke sposobnosti ne treba ni komentirati

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
prase
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 24 Jul 2006
Poruke: 575
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 09, 2007 11:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Od svih pesma mislim da je pobedila najbolja. A ovi sto se razvlace po novinama i pricaju da ce da se zale zbog neregularnosti su stvarno nisko pali.
 
prase
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 24 Jul 2006
Poruke: 575
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 09, 2007 11:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma kakva namestaljka. Pesme su inace bila "odlicne" pa je imalo i sta da se namesti. Mislim da je pobedila najbolja.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~ -> Beovizija 2007 Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 6 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon