www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Plavuše, crnke ili riđokose?
Strana 1, 2, 3 ... 25, 26, 27  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
vecadok
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 55

Datum registracije: 06 Nov 2003
Poruke: 7276
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 27, 2005 12:01 am    Naslov poruke: Plavuše, crnke ili riđokose? Na vrh strane Na dno strane

...da vidim kao ćete da glasate:

Kakve emocije u vama budi plavojka koja trepuće dugim zavijenim trepuškicama i koluta okama?
A kakve rasna crnka, koja ume da ponekad opsuje ili lupi šakom o sto?

Dakle,
volite li crnke ili plavuše?
Zašto jedne ili druge?


Samo nemojte da bude kao u onom vicu:
- Volite li crnke ili plavuše?
- Da!



_________________
Tražeći sebe naišla sam na tebe...
i potpuno se izgubila!
...ali dobar san će biti lek na dar!
 
stamenid
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jun 2004
Poruke: 9671
Mesto: daS ivoN

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 27, 2005 12:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa crnke ipak....voleeeeeeeeemmmmmmm

_________________
турбопичећи новосадиста

:s: :t: :a: :m: :e: :n: :i: - :d:
 
gazda_djole
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 56

Datum registracije: 02 Avg 2004
Poruke: 1058
Mesto: Bgd - Colmar

france.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 27, 2005 12:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovo je cista diskriminacija !!!
A gde su tu crvene npr. ?!? Mr. Green
 
vecadok
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 55

Datum registracije: 06 Nov 2003
Poruke: 7276
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 27, 2005 12:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Muškarci od pamtiveka sanjare o plavušama, bilo da su one prirodne ili farbane. Žene su, međutim, vrlo brzo shvatile o čemu se tu zapravo radi i dovijale se na najrazličitije načine da postanu ostvarenje tog muškog sna.

Svaki muškarac ima svoj tip plavuše. Ima onih koji vole nordijski tip. Zahvaljujući svojoj prirodnoj svetloj kosi, direktnom pogledu plavozelenih očiju i besprekornoj ružičastoj puti, ona odiše zdravljem, svežinom i energijom i budi u muškarcu stari instinkt za produžavanjem vrste. Ona nije ostvarenje muškog erotskog sna, već sna o idealnoj partnerki sa kojom je spreman da podeli sve svoje životne radosti i tuge. Nasuprot njoj nalazi se modelirana seksi plavuša.



Ona, poput Pamele Anderson, krasi srednje stranice svih muških časopisa i otvoreno pokazuje da je žena kojoj je potreban muškarac. Seksi plavuša uvek i na svakom mestu ističe svoje zanosne obline, a retko koji pripadnik jačeg pola može odoleti tako primamljivoj ponudi. Većina muškaraca od sedam do 77 godina sanja o tome da se bar na sekund nađe u njenom zagrljaju. Nažalost, malo njih je spremno da takvu ženu odvede pred oltar, iako se ispod njenih seksi oblina često krije samo uplašena devojčica.

Hladna plavuša mogla bi se svrstati u treću kategoriju. Ispod njene hladne, gotovo bezizražajne spoljašnjosti krije se strastvena i pomalo histerična žena spremna za sve. Setite se Hičkokovih lepotica - lepih i problematičnih. Sa strogo začešljanom kosom u malu punđu na potiljku, odevena u jedan od kostima savršenog kroja, ona na prvi pogled može izgledati hladno i odbojno, ali budite uvereni da jedva čeka da je zavede pravi muškarac.

Fatalne plavuše - četvrta grupa, veoma su borbene i inteligentne, obožavaju izazove i uopšte ne pate od kompleksa inferiornosti u odnosu na muškarca. Iznad svega vole novac i vlast, a na svom putu do tih ciljeva jednostavno proždiru muškarce. Pre nego što se usudite da priđete takvoj plavuši prisetite se junakinje filma "Niske strasti", koju je tako uverljivo timačila Šeron Stoun.

_________________
Tražeći sebe naišla sam na tebe...
i potpuno se izgubila!
...ali dobar san će biti lek na dar!
 
vecadok
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 55

Datum registracije: 06 Nov 2003
Poruke: 7276
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 27, 2005 1:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

gazda_djole je napisao/la sledeće:
Ovo je cista diskriminacija !!!
A gde su tu crvene npr. ?!? Mr. Green


Mr. Green
pa tako se možemo igrati i dalje:
npr, gde su šatirane Shocked

_________________
Tražeći sebe naišla sam na tebe...
i potpuno se izgubila!
...ali dobar san će biti lek na dar!
 
stamenid
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jun 2004
Poruke: 9671
Mesto: daS ivoN

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 27, 2005 2:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

negde izmedju Mr. Green od svega po malo

_________________
турбопичећи новосадиста

:s: :t: :a: :m: :e: :n: :i: - :d:
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 27, 2005 9:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne sme se niko izjasniti..neverovatno..dajte ljudi i neki glas za plavuse...

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
Roberto-NS
Žderonja
Žderonja





Datum registracije: 28 Jul 2004
Poruke: 2519

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 27, 2005 10:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jao pinkie nemoj to da mi radis!!!!

Evo ja odma glasam za plavo hehe!....

Ali da mi crnke ne zamere....evo glasa i za njih!!
A da me Djole ne vija po Novom Sadu sa pachetinom...evo glasa i za crvene Mr. Green

eto,kod mene nikad nema diskriminacije Rolling Eyes Wink
 
stamenid
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jun 2004
Poruke: 9671
Mesto: daS ivoN

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 28, 2005 6:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

heehhe Robi se utrtoooooo

_________________
турбопичећи новосадиста

:s: :t: :a: :m: :e: :n: :i: - :d:
 
Lemi
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 45

Datum registracije: 15 Avg 2004
Poruke: 1424
Mesto: Somewhere in the state of Srem - Vojvodina

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 28, 2005 2:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

lele Robi ala si ti neodlucan hehehehe
ja vise volim crnke Smile

_________________
Udri me, ubi me, kozu mi deri, odavo ja sam spremam da mrem
samo mi nemoj dirati SREM
:firestarter: Za sve igrace igrica VAZNO!
KLIKNI OVDE :firestarter:
 
stamenid
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jun 2004
Poruke: 9671
Mesto: daS ivoN

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 29, 2005 1:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

crnke....
nevolem plavuse.....
njih fan voli

_________________
турбопичећи новосадиста

:s: :t: :a: :m: :e: :n: :i: - :d:
 
esc
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 22 Sep 2004
Poruke: 390
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 01, 2005 3:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Plave il crne nema veze dok su dobre moze da bude i sarena.

Nema veze koja je koja boja i volim jedu a drugu nevolim. Sve se vole samo neke vise ili manje. Meni neprestavlja razliku ja sam DALTONISTA Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Plavuše, crnke ili riđokose? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 25, 26, 27  sledeća
Strana 1 od 27

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon