www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Marija Jovanović
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Književnost ~
::  
Autor Poruka
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 19, 2008 3:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prve dve sam procitala bukvalno u dahu, i to jednu za drugom. "Idi,vreme je" hmm,pomalo sam skeptik. Necu je jos citati. NIsam bas zadovoljna kritikama :mojih" ljudi povodom te knjige...tako da cu joj jos malo dati vremena da sazri.

 
Hell on high heels
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 06 Jul 2007
Poruke: 10

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 03, 2008 10:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

"Spletkarenje" je sjajna knjiga,svidja mi se i shto je prozheta nekim filozofskim poglavljima i prichama o Grchkoj,svakako jedna od omiljenih knjiga.
Prochitala sam i "Idi,vreme je",i nije mi se dopala Confused ali bash nimalo Neutral ko zna,mozhda sam ochekivala previshe,ali deluje mi konfuzno,ljubavna pricha nedovrsheno,i ima neki chudan ton koji mi je poznat iz "Spltekarenja",ali ovde nije lepo upakovan...

_________________
Do you wanna be...like I wanna be...immortal...
 
ALPENGIRL
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 26 Nov 2004
Poruke: 205

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 05, 2009 11:38 pm    Naslov poruke: Idi vreme je Na vrh strane Na dno strane

ja sad čitam
Idi Vreme Je

posle ću uzeti Spletkarenje, uzimajući u obzir sve vaše komentare
a i ova mi se dopala Wink

_________________
- have a nice day -
 
nadalina68
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 56

Datum registracije: 27 Maj 2006
Poruke: 623
Mesto: Bgd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 13, 2009 11:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tenutno citam "Spletkarenje sa sopstvenom dusom"
procitala "Idi vreme je" i vec me ceka nabavila knjigu "Kao da se nista nije dogodilo" Laughing prijaju mi knjige zivotne su....

_________________
vera,ljubav,nada
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 13, 2009 9:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uzeh danas 'dovoljan razlog', marijin novi roman...ne mogu da docekam da pocnem da ga citam Very Happy

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
ALPENGIRL
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 26 Nov 2004
Poruke: 205

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 14, 2009 3:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kupila sam sve 4 knjige

pročitala sam "idi,vreme je"
i "spletkarenje sa sopstvenom dušom"

nemam reči....
savršeno mi odgovara njen senzibilitet i preciznost reči....


Sad ću uzeti tu najnoviju da čitam :
"dovoljan razllog"

_________________
- have a nice day -
 
nadalina68
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 56

Datum registracije: 27 Maj 2006
Poruke: 623
Mesto: Bgd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 20, 2009 10:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Razz Danas sam dosla (kupila) "dovoljan razlog"

_________________
vera,ljubav,nada
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 21, 2009 1:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zavrsila sam pre par dana sa citanjem 'razloga'...moram da priznam da sam ocekivala vise...pretpostavljam da je to zato sto su me prethodne tri marijine knjige naprosto oduvale...'razlog' jeste izvanredan roman, ali mi se cini da je za dlaku slabiji od ostalih...recimo da me je kraj najvise razocarao...nekako bi mi draze bilo da neko od glavnih junaka nije preziveo...ovako je sve nekako razvodnjeno i nepotrebno zasladjeno...i tako...

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
orhideja2
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Avg 2010
Poruke: 1
Mesto: subotica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 17, 2012 11:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prva Marijina knjiga s kojom sam se srela je bila najnovija "Dovoljan razlog" i ODUŠEVILA me je. Sada sam kupila prvu "Spletkarenje sa sopstvenom dušom" i jedva čekam da je pročitam. A uopšte ne sumnjam da je dobra. I prema iskustvu sa predhodnom a i na osnovu komentara ostalih čitatelja. Za mene definitivno naša najbolja spisateljica sadašnjice.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Književnost ~ -> Marija Jovanović Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon