www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

vikend
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> ~ Erotske price ~
::  
Autor Poruka
max_max
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Okt 2005
Poruke: 42

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 06, 2007 3:22 pm    Naslov poruke: vikend Na vrh strane Na dno strane

No bilo kako bilo vikend je obično bio rezerviran za prijatelje.

Vikend!! Brak je već bio pred raspadom, no ni sam ne znam zbog čega sam se toliko grčevito trudio da ga održim na životu. Kada dođeš u poziciju da sa ženom ne možeš normalno razgovarati, to je siguran pokazatelj da tu više nema ničega zajedničkog. U biti kad razmislim nikad i nismo imali nekih posebnih dodirnih točki. Ja sam volio čitati, a ona gledati neke glupe serije, ja sam volio poslije posla mir, a ona je uvijek voljela društvo i galamu. No bilo kako bilo vikend je bio obično rezerviran za prijatelje. Pa i ja sam se slagao sa tim. Miro i Antonia su nam bili prijatelji još i prije braka, ili bolje rečeno ja sam ih doveo u brak. Nas dvojica smo se družili još kao momci, a kasnije smo to druženje nastavili i kao oženjeni. Znali smo se otkačiti, do daske, i nikada mi nije bilo jasno kako je njega moja žena ipak prihvatila, jer nije bio snob. Antonija je bila druga priča, bila je dijete razvedenih roditelja i odrasla je sa ocem i uklapala se vjerojatno stoga u društvo. Znala je i popiti i našaliti se a i zapjevati kad je trebalo. Nazvao bih je mangupom. Često je znala izazivati ali to sam uvijek pridavao tome da je ipak naše društvo, a nas dvojca kad nas je krenulo, mogli smo napraviti humorističnu emisiju ili ti ga dobar show. Toni kako smo je od milja zvali je isto tako znala praviti show od svega, vicevi bi ispadali iz nje a znala je i psovati gore od nas dvojce. No često je znala ići i u druge krajnjosti, obuči minicu, bez ičega ispod i tjerati nas da parimo oči. Imala je smeđu kraću kosu, visoka, sa izrazito dugim i skladnim nogama, grudi su joj bile živi prosjek, ali je zato imala guzu da padneš na leđa, a što je još značajnije, znala ju je i nositi. Često bi znala kada sam bio neraspoložen, zbog moje primadone kojoj je uzgred budi rečeno sve što je rezultiralo dobrom voljom smetalo, znala u šali sjesti u krilo i obasuti me sitnim poljupcima, kao da se oraspoložim, što joj je u većini slučajeva i uspijevalo, jer je bila takav tip. Mada sam joj često u šali prijetio da joj je bolje ustati nego da snosi posljedice, uvijek bi se kreveljila, kao od koga od tebe, pa ti si totalni BO. Ponekad je znala raširiti noge, i pokazati svoju riđu obraslu pičku, no ja sam uvijek skretao pogleda, haj pa to je naš Toni. No ovoga vikenda nekako smo svi bili dobre volje, spremili smo roštilj i naoružali se dobrom zalihom pinota. Čak je i moja žena popila dvije tri čaše, dovoljno da je uhvati raspoloženje, što je bilo za uplatiti loto. Miro je bio isto dobro građen sportski tip bavio se dosta rukometom, bio je malo glasniji ali zato dobrodušan, i kad popije volio je pričati o seks-u. Omiljene teme su mu bile gdje ga je i kome htio zabiti. Kao i uvijek u dobrom društvu šale su padale na sve strane i znala su nas i usta zaboljeti od smijeha. Bilo je vruče subotnje popodne, bili smo u vrtu zaklonjeni sa svih strana, na garaži je bilo jedno staro bure koje sam obično ljeti punio vodom, tako da se može na brzinu istuširati, a da se ne ulazi u kuću. Dok je Miro pričao kako je htio srediti jednu pripravnicu u firmi, ali je pogrešno shvatio signale te je završio sa pljuskom, i mi smo se kidali od smijeha, Antonija je ustala i stala pod tuš, onako u tankoj majci i haljinici. U trenutku je bilo gore nego da je gola, jer se tanki materijal zalijepio za njeno tijelo, tako da smo mogli jasno vidjeti da ispod nema ništa. I moja žena je ustala i također stala pod tuš, tako da su i njene bijele hlače i postale providne skupa sa minijaturnim bijelim gaćicama, mada nam je brak bio pred raspadom još mi se uvijek dizao na nju pa je tako bilo i ovoga puta. Smijali smo se i dalje Mirinim provalama ali ne više srdačno kao prije, u zraku je nešto visjelo. Kako je pinot djelovao i na nas i ja sam stao pod tuš bio sam samo u majci i bermudama, a nabrekli BiiiiP se jasno vidio ispod mokrih bermuda. Ni Miri nije trebalo dva puta reći i on je postupio isto. Kako se je situacija otela kontroli ne mogu reći ni dan danas, odjednom sam vidio da je moja žena sjela u krilo Miri, i počeli su se ljubiti. Bio sam zatečen situacijom i vjerojatno sam izgledao glupo sjedeći dignuta BiiiiP i gledajući svoju ženu što radi. Totalno sam zaboravio da je Antonija tu pored mene, no ona je sjela u moje krilo, i poljubila me tako da sam istog trena zaboravio što se događa na svega nekoliko koraka od mene. Poljubac je bio takav da me je ostavio bez daha i automatski sam prihvatio toplo tijelo koje se privijalo uz mene. Htio sam nešto reći no jezik u mojim ustima mi je priječio bilo kakve riječi. Toplina mi se penjala tijelom, a BiiiiP je prijetio da izleti iz bermuda. Moram priznati da se Toni ljubila bogovski, imala je ne tako velike grudi ali su se rasporedile po cijeloj ruci, i dosta velike bradavice. Skinuo sam joj mokru majicu, i zaronio usnama u njezine grudi, ljubeći i grizući joj bradavice, dok je ona već rukom nadrkavala moj ukrućeni BiiiiP. Obuzimali su me valovi zadovoljstva, te sam malo vodio računa što rade moja žena i Miro. No na trenutak sam uspio vidjeti da ona guta Mirinu kurčinu uz zadovoljno mumlanje. Miro je imao nešto duži BiiiiP od moga, ali je zato moj bio deblji, i dok sam gledao kako je on oslobađa majice, Toni je već uspjela skinuti moje mokre bermude, usisavši moj BiiiiP u usta. Zadovoljstvo je prostrujalo mojim tijelom tako da sam se izvio od strasti. BiiiiP mi je poplavio od strasti tako da ga je Toni jedva uzimala u usta, no ni jednog trenutka nije htjela odustati, gutajući ga kao luda. Skoro bez ikakve najave svršio sam joj u usta, tresući se u grčevima strasti, koji su me potresali nekoliko minuta. Ona je sve progutala, gledajući me u oči. Otišao sam pod tuš, gledajući pri tom kako Miro svršava po mojoj ženi. Zatvorio sam oči pokušavajući malo doći sebi, no osjetio sam tople ruke kako me miluju, rastjerujući vodu po mom tijelu. Toni se pripijala uz mene, govoreći, ne mogu oni uraditi ništa bolje od nas, to me je natjeralo na smijeh. Digao sam je u naručje i ponio do terase, uzeo sam deku i prostro je na travu, položio sam Antoniju na deku i krenuo je ljubiti od nožnih prstiju prema gore. Blago je raširila noge pružajući mi pogled u čupavu pičku, moram priznati da nisam nikad vidio čupaviju pičku. Preko unutrašnje strane butina došao sam do njene BiiiiP. Ispod gustih crvenkastih dlaka provirivale su usmine. Liznuo sam ih, na što se je ona trgnula i zaječala, bila je dosta glasna, no nisam vodio računa o tome, uživao sam ljubeći joj sve vlažniju pičku. Okrenuo sam je na bok, i digao joj jednu nogu, a svoj nabrekli glavić primakao sam ulazu u njenu pičku. Polagano sam ga gurnuo u nju, bila je već dovoljno vlažna tako da nisam nailazio na veći otpor. Antonija i Miro su imali jedno dijete, ali njena pička je bila savršena, odgovarala mi je poput rukavice. Utjerao sam ga do kraja, osjećajući njenu utrobu kako se grči od slasti i pričekao da uskladimo ritam. Svi osjećaji su mi tog trena bili na vrhu BiiiiP, osjećao sam samo polagano kretanje njene BiiiiP i trudio se da svoje pokrete uskladim sa njom. U položaju u kojem smo se nalazili svaki je pokret donosio zadovoljstvo i na butini sam osjećao njen nabrekli klitoris kako se trlja o moju nogu, ugurao sam joj palac u guzu i počela je da vrišti i brže pokreče kukove, na što sam joj odgovarao jačim udarcima BiiiiP u njenu utrobu, u ušima mi je šumjelo ali sam je čuo da moli da je napunim do kraja, da svršim u nju, skoro istog trena me je stegnula nogama tako da sam počeo da punim njenu pičku vrućim mlazovima sperme. Gledala me je ispod polu spuštenih kapaka i dahtala je poput ranjene životinje, što me je još više uzbudilo, svršio sam ali mi nije spao i nastavio sam se kretati u njoj bila je strahovito mokra od naših sokova, koje sam razmazao po njoj, polagano sam ga izvukao iz nje i počeo ga gurati u njenu guzu, sve je bilo mokro i lagano je ulazio, na što je ona počela vikati još glasnije. Polagano sam ga uvlačio i izvlačio iz nje uživajući u svakom pokretu, Antonija se je dočepala mog prsta i počela ga cuclati, no bio sam u takvoj poziciji da je nisam mogao poljubiti a nabijao sam ga sve žešće u njenu guzu, koju je ona mahnito gurala prema mom kurcu. U jednom trenu sam primijetio da je moja žena počela da joj ljubi grudi, a Miro me je pokušao odgurnuti da nekako uđe u Antoniju. Lagano sam legao iza nje ne izvlačeći BiiiiP iz nje, Miro je sa prednje strane pokušavao utjerati BiiiiP u njenu pičku. Svršio sam u njenu guzu, izvlačeći ga, dok je Miro nabio svoj BiiiiP u njenu mokru pičku punu naših sokova. Legao sam i poslije par minuta zapalio cigaretu, i primijetio da moja žena pokušava dignuti moj sad već mrtav BiiiiP, no to joj nije pošlo za rukom, te je počela ljubiti Mirina jaja dok se on još uvijek kretao u Antoniji. Ustao sam popio još jedan pinot i otišao pod tuš. Godila mi je mlaka voda, nasapunjao sam se i saprao. Sjeo sam na vrtnu ljuljačku i gledao kako se sad tuširaju i ostali. Još uvijek sam pokušavao dosegnuti što se točno dogodilo i kako. Antonija je prva došla do mene, osmjehnula se i rekla, možemo mi to još bolje, nasmijao sam se i poljubio je.


 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> ~ Erotske price ~ -> vikend Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon