www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Alexns na 5 spratu
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~
::  
Autor Poruka
piastowskiharnas
* Veseli razbojnik *
* Veseli razbojnik *



Godine: 53

Datum registracije: 19 Sep 2005
Poruke: 17704
Mesto: Piastów/Zakopane

poland.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 07, 2007 12:09 am    Naslov poruke: Alexns na 5 spratu Na vrh strane Na dno strane

Masz Alexns,moj pivni prijatel je na 5 spratu.Cestitam i zelim ti sve najlepse.Bravo druze,pozdrav za tebe Hej!!!





_________________
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 07, 2007 12:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jao vidi stvarno, nisam ni primetio Laughing ...Hvala ti druze moj i ziv ti meni bio josh 100 godina

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 07, 2007 12:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Čestitke, Alexns, i da se još dugo družimo!
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 07, 2007 12:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala andy Razz ...kuckacemo si mi josh duuuugo, necesh se ti mene tako lako otarasiti Laughing Laughing ...Hvala josh jednom Very Happy

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
gagily
Banovan!

***UvEk U pOkReTu***
***UvEk U pOkReTu***





Datum registracije: 03 Feb 2007
Poruke: 11546

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 07, 2007 12:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ovaj zeka je cool mnogo mi se svidja

_________________
sudbina ili hir

 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 07, 2007 12:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Shacesh...neodoljiv sam Laughing Laughing Laughing ...troojem sve redom Laughing Laughing Laughing

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
EGO!
Stojke's bitch!
Stojke's bitch!



Godine: 33

Datum registracije: 25 Sep 2006
Poruke: 5644
Mesto: U svom svetu tame,ušuškana u kolevci samoće i neostvarenih želja,izgubljena u sopstvenom životu

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 07, 2007 12:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Čestitam srećo!

Sve najlepše! Wink

_________________
Baš je dobro biti ja,
ni sa kim se ne bih menjala,
i kad bih se opet rodila,
ja bih opet bih bila ja!

* B.I.T.C.H. 4EVER *
Exclamation Being In Total Control of Herself Exclamation

 
*miss jr*
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 08 Feb 2006
Poruke: 10666
Mesto: ... u srcu jednom... tamo gde su ptice stale u letu... i zemlja se vise ne vrti...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 07, 2007 12:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Heeeey, da ne poverujem, nas Alex presao vec na peti! Hey loojko da tako samo nastavis! Kiss i samo napred!

_________________
Ohanzee
.:The Dream Guardian:.


 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 07, 2007 12:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@ EGO Tnx Jox Razz
@doc Hvala ti #2 plavooshice Laughing ...ajde i ti zapni malo da me stignesh Laughing Laughing

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
Babily
Veciti optimista
Veciti optimista





Datum registracije: 28 Avg 2006
Poruke: 5506

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 07, 2007 12:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cestitke majstore...ne daj se... Wink
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 07, 2007 12:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala komshinice Very Happy

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
slatka_sanerka
Anđeo s greškom
<b>Anđeo s greškom</b>





Datum registracije: 24 Nov 2005
Poruke: 24591
Mesto: *tamo pokraj Miljacke*grada cevapa, viceva, ubica, muja i sulja, al i rokera, oskarovca, nobelovaca

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 07, 2007 12:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ohoho ohoho koga to ja vidim da je doleprsa na 5 spratic uf uf moj vikendozas o pa druze neka je sa srecom , budaletino moja Laughing al evo javno kazem fini si decko Very Happy i lijepo je biit u tvom drustvu, da se dugo dugo jos druzimo kako to mi znamo i umijemo Laughing ps neka se zalije iako nije vikend al znam da ce dobro da dodje
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~ -> Alexns na 5 spratu Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon