www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Koji grad ima najbolji nocni zivot?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~
::  
Autor Poruka
cupofsunshine
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Nov 2009
Poruke: 10

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 26, 2009 10:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Beograd
Budimpesta



_________________
covjece, ne ljuti se!
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 08, 2010 4:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najbolji provod je u Americi

Popularni sajt Tripadvisor.com objavio je dobitnike "Nagrade za najbolju destinaciju 2010" po izboru putnika i posetilaca ovog sajta.

Prva tri mesta odneli su severnoamerički gradovi Nju Orleans, Njujork i Las Vegas, a potom sledi južnoamerički Buenos Ajres.

Od evropskih gradova, najbolje plasiraran je London, a potom slede Berlin i Njukasl.

Nagrada je Nju Orleansu otišla zbog tradicionalnog južnjačkog gostoprimstva, elegancije i mirnog okruženja.

Nagrade su dodeljene i u drugim kategorijama (Plaža i sunce, Kultura, Porodica, Noćni život, Hrana i vino...), a u većini kategorija prvo mesto su zauzeli gradovi iz S.A.D.

Ipak, u specijalnim "evropskim" kategorijama standardno se ističu London, Pariz, Rim i Berlin, kao najpoželjnije destinacije.

(MONDO)
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 28, 2010 3:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Beograd - najluđi grad na svetu po Hrvatima

Hrvatski novinari i dalje fascinirani noćnim životom srpske prestonice.

Već godinama je Hrvatima i Slovencima Beograd jedna od omiljenih vikend destinacija, o čemu najbolje svedoče naši noćni klubovi koji su puni mladih ljudi iz Zagreba i Ljubljane.

Svi oni tvrde da naša prestonica ima "ono nešto" zbog čega se iznova vraćaju, a sada to imamo i "napismeno".

U najnovijem izdanju "hvalospeva" na Internet izdanju "Jutarnjeg lista", Beograd se naziva "najluđim gradom na svijetu".

Pod naslovom "Noćni život u Beogradu: Pogledajte kako se partija u beogradskim klubovima", hrvatski Internet portal Jutarnji.hr objavio je seriju fotografija Zvonimira Krstulovića kod kojih je, osim lepotica na njima, najupečatljiviji potpis svake fotografije pojedinačno.

U ovoj "priči u slikama" smo od komšija (i kolega) iz Hrvatske jasno dobili pohvale na račun provoda i srdačnosti.

"Beograd slovi za najluđi grad kada je u pitanju noćni život. U njemu nema mrtvih dana odnosno noći kada je provod u pitanju".

Autori galerije i "teksta" dalje nastavljaju da "nije lako odgonetnuti zašto je to tako", ali da se urbana "mladež" u Beogradu provodi gotovo isto kao i ona iz Hrvatske - "i što se glazbe tiče, pića, a i odjeća je vrlo slična", ali da su kod nas ipak "razdraganost, veselje i srdačnost na svakom uglu".

Hvala komšije i dođite nam opet!

(MONDO)
 
s1ck7e
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 20 Okt 2010
Poruke: 8

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 06, 2010 11:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Canj Padrino, ali leti :]
 
1010dejan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 19 Maj 2006
Poruke: 35
Mesto: Wien

austria.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 22, 2011 10:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Austria,slovacka

_________________
GULIM STRAŽU, SLUŠAM MJUZU, ČITAM PLEBOY, GLEDAM GUZU. HODNIK RIBAM, WC ČISTIM, TOTALNO ĆU DA POPIZDIM, NISAM PLAKO, NISAM KUKO BOG TE BiiiiP AL SAM PUKO!
 
amanbre
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 25 Mar 2009
Poruke: 20

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 01, 2011 9:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Beograd definitivno Wink
 
voulez-vous
♧Otac Makarije♧
<b>♧Otac Makarije♧</b>



Godine: 39

Datum registracije: 09 Sep 2007
Poruke: 5164

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 22, 2015 8:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Paceville... ubedljivo najbolji provod... lokali se zarvaraju samo da se pocisti razbijeno i da se izluftira... inace gruva 24/7... za svakoga ima neki djavo... odes normalan a vratis se kuci posle 2 dana bez para... mekeces, kukurices... lajes na zvezde... Very Happy

_________________
Ja sam bio pogresan..... kad sam ti stavio ruku na rame...
Tamo je drzao dugo i govorio rijeci...
Ja sam bio pogresan... kad sam trazio da mi kazes... koja si strana....
Postoje pravila igre... ti znas da ne mozes sama....
 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 09, 2016 10:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Novi Sad pa Budva. Mislim da i u Novom Sadu ima sasvim solidnog noćnog života, problem za nas starije je samo što na većinu mesta uglavnom izlazi klinčarija
 
ltyartng
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 25 Maj 2017
Poruke: 26

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 14, 2017 2:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

amanbre je napisao/la sledeće:
Beograd definitivno Wink


Moram da se složim, ali to se odnosi samo na Srbiju Rolling Eyes
Nisam imao prilike da ludujem po inostranstvu Embarassed
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> Koji grad ima najbolji nocni zivot? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Strana 8 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon