www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

sms smor riba
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
scarface89
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Okt 2006
Poruke: 54
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 12, 2007 3:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ako ja smem da umesam tu musko misljenje.....moj komentar na sve to

Ja mislim da je tvoj decko rekao nekoj njegovoj drugarici da to namerno
radi samo da bi tebe malo napravio ljubomornom.......znam to iz milion primera mojih drugova koji su to radili........neznam kakav je on i da li si ti ljubomorna ipak naglasicu mozda GRESIM u tvoj slucaju ali u mnogome
se pokazalo.....



_________________
*Neupotrebno trajem ... tesno u sebi, u Bogu mi prekomotno - ispastam se pokusavajuci da zivim*
 
gucci_novosadjanka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 04 Nov 2006
Poruke: 158

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 12, 2007 10:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uh, aj sad! Rolling Eyes
 
vikky
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 09 Jul 2005
Poruke: 106
Mesto: Kotor - Podgorica

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 12, 2007 11:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Treba ih samo kulirati i dovesti u red jednom za svagda...nista bolje od par pravih rijeci u pravo vrijeme!

_________________
... nisam dio bezlicne mase, svoja sam i drugacija ...

... kad budes stojao gdje ja sad stojim,shvatices da se bojim visine jer se nemam za koga prihvatiti ....

 
carpe diem
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 09 Jan 2005
Poruke: 719
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 13, 2007 12:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne treba da kuliras. tvoj momak treba da nazove mobtel/telekom/kome god vec pripada i kaze koji ga broj uznemirava. oni ce tu cicu nazvati i upozoriti da ne uznemirava vise broj tvog momka jer ce u suprotnom da joj iskljuce karticu... problem resen.

_________________
Put do zvezda je samo etapa kruznog puta do sebe, i ako znas precicu nema potrebe da se puno lomatas po bespucima.Ne bato... Stigao si cim krenes...Cilj nosis skriven pod kaputom, istetovoran na grudima kao metu...
 
kapljica
ULT_RAS-ov Anđelak
ULT_RAS-ov Anđelak



Godine: 40

Datum registracije: 17 Avg 2005
Poruke: 1985
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 13, 2007 12:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
ne treba da kuliras. tvoj momak treba da nazove mobtel/telekom/kome god vec pripada i kaze koji ga broj uznemirava. oni ce tu cicu nazvati i upozoriti da ne uznemirava vise broj tvog momka jer ce u suprotnom da joj iskljuce karticu... problem resen.


Mislis da ce to potresti takve osobe? Mozda pre 5 godina kad smo svi imali po 1 karticu i to placenu skoro po istoj ceni kao i telefon. A danas se dobijaju za dzabe, svako ih ima po nekoliko, tako da jedan broj manje vise... Rolling Eyes

_________________

Kad suze govore, istina razvaljuje
I svaka rec me obori s nogu
To sto si varao, to bih ti oprostila
Al' sto si mene - to ne mogu!
 
Aleksica
Banovan!

*Vestica sa bicem*
<b>*Vestica sa bicem*</b>





Datum registracije: 11 Jan 2007
Poruke: 1626
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 13, 2007 2:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa da, a i da nema drugu karticu, kao da ne moze da zove sa fixnog...ili sa govornice ili tako nesto
 
semidelux
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 05 Dec 2006
Poruke: 264
Mesto: NS

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 13, 2007 3:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma juche smo bili u telenoru...skrnavom gde su nam rekli da ne mogu da joj blokiraju pozive ka njegovom broju...
inache dechko je rekao da tje je sam upozoriti da tje joj ugasiti broj, a ako opet bude uznemiravala podnetjemo zahtev za upozorenje...

mislim stvarno shto je previshe previshe je...

@scarface...ne brini moj dechko nije toliki psihopata, mislim ni on ni ja nismo ljubomorne prirode, nego verovatno bi i tebe nerviralo da ti neki tip poziva devojku ujutru u pet i to svako jbno jutro...

hvala ribe na razumevanju...

_________________
 
Vilenjakinja
Sašina Kumica
<b>Sašina Kumica</b>





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 120889

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 15, 2007 10:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iskreno, imala sam tako nešto slično i ponekad jako smara. Rolling Eyes
 
Alekssandra
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 31 Jul 2006
Poruke: 314
Mesto: Havaji

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 15, 2007 5:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obicno je lakse ljudima da napisu nesto i kayu preko poruke nego u oci!
to je sve do kukavicluka!

_________________
Umeo si da budes vest da srusis sve mi kule srece gradjene i ostavis me slomljenu da ljubim stope tvoje i da lako kao pero letim,
imedju sna i jave,vecno ziveci u strepnji,da
bih sve to ponovo mogla doziveti....
 
ljubica1105
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 21 Jan 2006
Poruke: 328
Mesto: BENKOVAC

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 15, 2007 9:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tu je treba samo ignorirati kad ga zove nek se ne javlja i nek ne odgovara na poruke i prestat ce Rolling Eyes
 
SONJICA-ZMAJCHE
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 16 Jun 2006
Poruke: 47

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 18, 2007 9:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vikky je napisao/la sledeće:
Treba ih samo kulirati i dovesti u red jednom za svagda...nista bolje od par pravih rijeci u pravo vrijeme!


upravo tako !
 
semidelux
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 05 Dec 2006
Poruke: 264
Mesto: NS

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 18, 2007 10:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hahah evo chim nije cimala za dan zaljubljenih... kontam da netje vishe uopshte =)))

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> sms smor riba Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon