www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Nokia N73
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Mobilna telefonija ~
::  
Autor Poruka
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 09, 2007 10:01 am    Naslov poruke: Nokia N73 Na vrh strane Na dno strane

Dakle, da predjemo ovde.
Kazem, desava se da aktiviranje kamere traje i preko 6 sekundi, najcesce ako je tastatura zakljucana i samo otvorim poklopac. Ja koristim karticu od 1GB, ali mislim da to nema veze sa kamerom. Sve ostalo radi dobro.
Sledece sto me muci je to sto nisam provalio gde se menja onaj fabricki glas, npr. kad hocu nekoga da pozovem glasom, moram nasa imena da izgovaram na engleskom, sto mi najcesce ne uspeva.
Ako podesim da mi se poruke snimaju na karticu, nemoze da se aktivira Mass Storage kada ga prikljucim na USB, vec moram u porukama da prebacim na snimanje u memoriju telefona. Ima li leka za to?
I na kraju, ako neko moze da fotografise slusalice koje je dobio uz ovaj telefon i da mi posalje na mail, bio bih mu zahvalan. Meni su, izgleda uvalili neoriginalne slusalice, posto su crkle posle 7 dana, pa sam kupio iste koje su takodje crkle posle 7 dana. Onda sam kupio malo drugacije koje me jos uvek sluze, ali nisam bas zadovoljan jacinom zvuka. Ko hoce da mi ucini uslugu neka se javi na pm pa cu mu poslati mail.


 
gogio
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 14 Maj 2006
Poruke: 67
Mesto: Herceg Novi

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 09, 2007 2:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ono sto sam govorio da mi je memorija dobra izgleda nije u potpunosti tacno. Jutros mi je telefon pao na casu iz dzepa, prvo sam vidio da mi je ispala memorijska, kako ne znam, pa sam to ostavio da sredim poslije casa. Kasnije nisam mogao nista da otvorim sa kartice ni teme ni slike ni.... Zna li neko kako se ovo rjesava. Imam sad nesto vise od1gb podataka na kartici koji su tu ostali kao zarobljeni, cak ni citac kartica na lap topu nije mogao da procita karticu.
Ovo sa porukama jos nisam probao, nacin da promjenim onaj robotizovani glas nisam nasao, ali kamera mi se nikada nije toliko dugo pokretala. Ne znam do cega bi to moglo da bude?! Meni su dali slusalice iste ko za n70 one bijele. Mada ne vjerujem da su to njegove, vjerovatno su ispraznili neko skladiste telefona, pa ih sad ovdje legalno prodavaju Smile tako je to ovdje
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 09, 2007 4:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sto se tice kartice, verovatno je otisla jer je ispala dok je telefon bio ukljucen, odnosno nije bila aktivirana opcija "Remove mem. card", a cim ni citac kartica nije mogao da je otvori, nazalost mozes da se oprostis od nje.
Evo sad sam 20 puta aktivirao kameru, prvi put je trajalo skoro 7 sekundi, drugi i treci put 5, a svaki sledeci manje od 4 sekunde.
Moj telefon je kupljen u Engleskoj i dobio sam iste slusalice koje su crkle posle 7 dana, a zatim jos jedne iste takve posle jos 7 dana. A da ne spominjem da covek treba da ima slonovsko uvo da bi mogao da stavi ovoliku slusalicu.

Jesu to ovakve?
 
Velja25
~ Sanjicin komšija ~
~ Sanjicin komšija ~



Godine: 37

Datum registracije: 20 Jan 2004
Poruke: 2594
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 09, 2007 6:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To nisu originalne slusalice. Ja sam uzeo telefon u telenoru i dobio sam ga u original pakovanju (otovorili su kutiju na moje oci) i slusalice su crne boje. Ako treba okacicu sliku Smile
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 09, 2007 7:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jesu ovakve?
Ako nisu, ti okaci tvoje.
 
gogio
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 14 Maj 2006
Poruke: 67
Mesto: Herceg Novi

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 12, 2007 12:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moje slusalice su bile kao ove prve, samo sto meni nisu otkazale. Uspio sam da spasem karticu Very Happy i to formatiranjem katice na samom telefonu, laknulo mi je.
 
Sale_VD
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 29 Mar 2005
Poruke: 335

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 22, 2007 12:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moje slusalice su kao ove druge, i ako zelis da resis problem glasovnog poziva, ubaci srpski jezik!!!
 
Mrljica
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 13 Feb 2006
Poruke: 183
Mesto: City of Dusanovac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 25, 2007 1:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

N73 je carski fon!!!!! Very Happy
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 27, 2007 3:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sad imam problem sa Update phone software-om. Softver je verzija 2.0628.0.0.1 i kada pokusam da ga update-ujem, pise da ne postoji noviji softver za moj telefon. Probao sam format telefona i kartice - nije pomoglo. Je l' imao neko slican problem i ima li resenja?
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 27, 2007 4:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sony ericsson k800i je sto se mene tice bolji...

_________________
 
Sale_VD
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 29 Mar 2005
Poruke: 335

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 27, 2007 8:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jerotije je napisao/la sledeće:
Sad imam problem sa Update phone software-om. Softver je verzija 2.0628.0.0.1 i kada pokusam da ga update-ujem, pise da ne postoji noviji softver za moj telefon. Probao sam format telefona i kartice - nije pomoglo. Je l' imao neko slican problem i ima li resenja?


Ja sam 2 puta udateovao softver i jedini problem koji moze da ti bude je da imas stariju verziju Nokia Software Updatera. Proveri koja ti je verzija tog programa pa javi. Inace treba da ti bude 1.3.0.0!
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 28, 2007 12:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sale_VD je napisao/la sledeće:


Ja sam 2 puta udateovao softver i jedini problem koji moze da ti bude je da imas stariju verziju Nokia Software Updatera. Proveri koja ti je verzija tog programa pa javi. Inace treba da ti bude 1.3.0.0!

Sad sam skinuo 1.3.2.0, ali nije u tome problem. Update je uspeo, ali nisam siguran da smem da pisem detaljnije, zbog pravilnika, tj. ne znam koliko je to sto sam uradio legalno, mada mislim da jeste. Ako neko ima isti problem sa ovim ili nekim drugim nodelom, neka mi se javi na pm.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Mobilna telefonija ~ -> Nokia N73 Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon